bi doktor abimiz okuyacak

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
mektup0698
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

bi doktor abimiz okuyacak

Mesaj gönderen mektup0698 »

bi doktor abimiz burdakileri okuyacak genel olarak yasadiklarinizi kullandiklarinizi neler yaptiklarinizi suanki semptomlarini yazarsaniz
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: bi doktor abimiz okuyacak

Mesaj gönderen bb544 »

Semtomlar peniste ereksiyon kaybı ve his kaybıyla başladı sonra peniste batmalar devam etti 2 yıl teşhis koyduramadım sonra kondu antibiyotikler kullanıldı ama fayda etmedi hemen hemen piyasadaki tüm antibiyotiklerden kullandım. Şuan sorun ereksiyon his kaybo makatta yanma agrı idrarda problem yok. Kabızlıkta var stafilokok enterokok mycoplasma üreplasma candida üredi
Allah büyük :roll:
yaga

Mesaj gönderen yaga »

Merhaba, eğer hekim abimiz biraz araştırma seviyorsa http://www.kronikprostatit.org/viewtopi ... =17&t=4950 bu konumu okusun lütfen.. ben biraz eksik yazmış olabilirim konumda, lakin yabancı forumlarda kronik prostatit ile bu sendrom arasında çok yakın belirtiler ve ilişki olduğunu gözlemledim ve öyle de yazıyorlar. gitmediği, yapmadığı şey kalmamış kimselere genelde hekimler kronik prostatit deyip geçiyorlar.. Hekimiz bildiği, tanıdığı arkadaşları, hocaları falan da olabilir danışıp olayı daha net aydınlatırsa sevinirim.
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

Benim penis ile makat arasında komple yanma dolgunluk soğukluk hissi var. Birde penis başında soğukluk batma. İdrar yaptıktan sonra ilk 1 saat artıyor idrar yapmazsam çok sıkıntı yok. Dünya kadar antibiyotik kullandım bana iğne vs. Bana tek iyi gelen ilaç cipro 750mg ve floxilevo 750mg oldu ama bırakınca geri başladı bunlar. En son prostat sıvısı testimde 7-8 lökosit çıkmıştı bundan 1 ay önce
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Hk12 yazdı:Benim penis ile makat arasında komple yanma dolgunluk soğukluk hissi var. Birde penis başında soğukluk batma. İdrar yaptıktan sonra ilk 1 saat artıyor idrar yapmazsam çok sıkıntı yok. Dünya kadar antibiyotik kullandım bana iğne vs. Bana tek iyi gelen ilaç cipro 750mg ve floxilevo 750mg oldu ama bırakınca geri başladı bunlar. En son prostat sıvısı testimde 7-8 lökosit çıkmıştı bundan 1 ay önce
7-8 lokosit hafif derecede enfeksiyon demektir. Bu zamanla artiyor eger 1-2 de stabil tutabilirseniz semptomlariniz azalmaya baslar.
hayatzor22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen hayatzor22 »

kadir yazdı:
Hk12 yazdı:Benim penis ile makat arasında komple yanma dolgunluk soğukluk hissi var. Birde penis başında soğukluk batma. İdrar yaptıktan sonra ilk 1 saat artıyor idrar yapmazsam çok sıkıntı yok. Dünya kadar antibiyotik kullandım bana iğne vs. Bana tek iyi gelen ilaç cipro 750mg ve floxilevo 750mg oldu ama bırakınca geri başladı bunlar. En son prostat sıvısı testimde 7-8 lökosit çıkmıştı bundan 1 ay önce
7-8 lokosit hafif derecede enfeksiyon demektir. Bu zamanla artiyor eger 1-2 de stabil tutabilirseniz semptomlariniz azalmaya baslar.
Ne kadar süre 1-2 de stabil tutulursa iyileşme gözlenir?
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Benim de makattan testise doğru yanma boşalırken ağrı penis ucundan ortasına doğru sızlama cinsel isteksizlik ereksiyon problemi ile başladı hatta ilk semptomum penis titremesi ve ıslaklık hissi idi sonra bu iki semptom geçti ilk saydıklarım başladı antibiyotikle makatta yanma ve penis ucuna doğru yanma bitti kalanlar hâla zorluyor beni bir de idrar sonrası damlama eklendi tabi. Cinsel sorunlar en çok kafama takılanlar. Hele de isteksizlik işini çözmüş olanlardan yardım rica ediyorum. Sağlıcakla kalın.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Angara

Mesaj gönderen Angara »

hayatzor22 yazdı:
kadir yazdı:
Ortalama 1 sene diyordu kadir abimiz genelde,,
hayatzor22

Mesaj gönderen hayatzor22 »

Angara yazdı:
hayatzor22 yazdı:
kadir yazdı: 7-8 lokosit hafif derecede enfeksiyon demektir. Bu zamanla artiyor eger 1-2 de stabil tutabilirseniz semptomlariniz azalmaya baslar.
1 sene içinde git gide mi iyileşilir anlamında yoksa iyileşme 1 sene sonrasında başlar anlamında mı peki abi
Angara

Mesaj gönderen Angara »

hayatzor22 yazdı:
Angara yazdı:
hayatzor22 yazdı: Ne kadar süre 1-2 de stabil tutulursa iyileşme gözlenir?
1 sene içinde git gide mi iyileşilir anlamında yoksa iyileşme 1 sene sonrasında başlar anlamında mı peki abi
Onu bilmiyorum ancak lökosit düştükten belli bı sure sabır tutulursa semptomlar azalıyor diyordu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Benim iki yil sonra azalmaya baslamisti kardesim ama bende ikinci bulaş olmuştu.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Aslinda bu iyilesme sureci kişiye gore degisiyor. Daha dogrusu prostattaki enfeksiyon orani ve dokudaki hasarla alakalı bir surec. Bunun yaninda yasam ve tedavi sekli, gida tüketimide iyilesme surecini belirleyen faktörlerdir.
Angara

Mesaj gönderen Angara »

kadir yazdı:Benim iki yil sonra azalmaya baslamisti kardesim ama bende ikinci bulaş olmuştu.
Semptomlar 2 yıl mi sürmüştü abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Angara yazdı:
kadir yazdı:Benim iki yil sonra azalmaya baslamisti kardesim ama bende ikinci bulaş olmuştu.
Semptomlar 2 yıl mi sürmüştü abi
Evet kardeşim.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

1 seneden once gecmesı gercekten mucize gibi bırsey cok erken teshir oluyor fikrimce benımde kadır abi gıbı 2 sene surmustu sonra semptomlar hafıfledı antıbıyotıgı kestim ve hayatıma devam ettim taki bu hepimiz ıcın ugursuz sene baslayana kadarda iyiydim
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

O 2 yıl boyunca sürekli antibiyotik mi kullandın abi peki yoksa antibiyotiği tamamen kestikten 2 yıl sonra mı geçti eğer öyleyse çok kötü ya valla ben artık anbitiyotikten kusacam 6 aydır farklı ilaçlar deniyorum sadece cipro ve klindan geçici rahatlama sağladı. Daha önce 4 kutu floxilevo kullandım tamamen iyileşmiştim sanırım oral yoldan 2. Kez bulaş oldu artık geçmiyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Hk12 yazdı:
O 2 yıl boyunca sürekli antibiyotik mi kullandın abi peki yoksa antibiyotiği tamamen kestikten 2 yıl sonra mı geçti eğer öyleyse çok kötü ya valla ben artık anbitiyotikten kusacam 6 aydır farklı ilaçlar deniyorum sadece cipro ve klindan geçici rahatlama sağladı. Daha önce 4 kutu floxilevo kullandım tamamen iyileşmiştim sanırım oral yoldan 2. Kez bulaş oldu artık geçmiyor
Surekli antibiyotik kullanmadim. Lokosit yukselince kullandim. Düstugu zaman biraktim kardesim. Fazla antibiyotik kullanmanin bir faydasi yok zarari var biliyorsunuz.
freddy310

Mesaj gönderen freddy310 »

Bendeki semptomlar da idrar yaptıktan sonra damlatma, kesikli idrar ve son kısımları yaparken zorlanma, libido düşüklüğü, gece ve sabah ereksiyonunda azalma, arada penis üstündeki bölgeye vuran ağrı gibi.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

doktor abimiz okuyunca ne olacak ki :) şikayetleri okuyup haline şükür mü edecek :)
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bende böbreklere doğru vuruyor bazen mide bulantısı yapıyor. Iseme çatallı, pelvik bölgesinde agrida,yumurtalıklarda da ağrı oluyor