Cevaplarınızı bekliyorum özellikle Kadir Abi senden :)

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Cevaplarınızı bekliyorum özellikle Kadir Abi senden :)

Mesaj gönderen red »

8)insanlar maymundan geldiyse neden hala maymunlar var.
9) babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi.
...
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Kardesim forumu fazla değil yarım saat araştırarak sorduklarınızın tamamına cevap bulursunuz.Mesela ben o şekilde yapmıştım;)
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel33 »

hocam şüpheli ilişki oldu mu ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

nefessizkesersapi yazdı:Aklıma gelen soruları derleyip fikirlerinizi almak istiyorum.
1) Kalsifikasyon olunca iyileşip o bölge kireçleniyor mu? Kalsifikasyon olmaz ise henüz hasta iyileşemez mi?
2) Bağırsaklarla ilgili candida tarzı bir sorun olsa idi, altbatinda ağrıya teşkil olur muydu? yoksa rektal bölgede mi sorun yaratır?
3) Kültürde üreme olmaz ise ve lökositte 1-2,2-3 aralığına inmiş ise ilaç kullanmak gerekir mi? Semptom olarak makatta ve penis yanması var misal.
4) Lökosit denilen olay bağışıklığı güçlü olanlarda daha mı yüksek oluyor? Misal enfeksiyon var ama immün sistemi kötü birisinde lökosit artmayabilir mi? İmmün sistemi güçlü olsa lökosit daha mı çok artar?
5) Antibiyotiklerle birlikte ve sonrasında günde kaç kapsül probiyotik tavsiye edersiniz? Antibiyotik alırken ligone ve nature’s supreme probiyotik alıyorum 1er kapsül. Sonrasında ligone 1, probiyotiği günde 2 yapacağım. Siz ne önerirsiniz?
6) Hem penisi yanan hem de makatı yanan birinde prostat çift taraflı mı hasar almıştır?
7) Bu soru Kadir Abime;
Kadir abi sen lökosit odaklı tedavi ile kaç yıl tedavi oldun ve bu süreçte sadece iğne artı oral tablet mi kullandın hep? Nüksler aralığı kaç gün, ay oluyordu abim? Ve nüks yaşadığında semptomları hissediyor muydun? Sende makat bölgesi ve glansta yanma söz konusu muydu? Eğer varsa bu candida kaynaklı mıdır?
Kardesim bu saydigin semptomlarin hepsi vardi bende. Forumda bircok kereler paylastim yine biraz bahsedeyim.
Ben evet lokosit odakli tedavi oldum. Kültüŕde yaptirdim aralarda. Fakat parametrem lokositti. Penis kökünde sola dogru tik tik saat gibi atmalar başladığında hemen dra gidip lokosit olcturuyordum tahmin ettigim gibi lokositin yukselmeye basladigini tespit ediyordum. Bu boyle onlarca defa devam etti. Malum saydigim sebeplerden dolayida lokosit yukseldigi oluyordu. Yine ayni sekilde igne ve oral tabletimi aliyordum. Acikcasi yukselmesine firsat vermiyordum. Dr benden bıkmısti..bir daha gelmeseniz iyi olur kadir bey derken ben tabi oyle düsunmuyordum. Bu boyle 1.5. 2 Sene surdu. Sonra yavas yavas semptomlar kaybolmaya basladi. Durum kisaca bu kardesim. Detaylarini gecmis yazilarimda inceleyebilirsin. Tabi ben size illa boyle yapın demiyorum. Ben bu sekilde yaparak iyilestim kardesim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

nefessizkesersapi yazdı:
kadir yazdı:
nefessizkesersapi yazdı:Aklıma gelen soruları derleyip fikirlerinizi almak istiyorum.
1) Kalsifikasyon olunca iyileşip o bölge kireçleniyor mu? Kalsifikasyon olmaz ise henüz hasta iyileşemez mi?
2) Bağırsaklarla ilgili candida tarzı bir sorun olsa idi, altbatinda ağrıya teşkil olur muydu? yoksa rektal bölgede mi sorun yaratır?
3) Kültürde üreme olmaz ise ve lökositte 1-2,2-3 aralığına inmiş ise ilaç kullanmak gerekir mi? Semptom olarak makatta ve penis yanması var misal.
4) Lökosit denilen olay bağışıklığı güçlü olanlarda daha mı yüksek oluyor? Misal enfeksiyon var ama immün sistemi kötü birisinde lökosit artmayabilir mi? İmmün sistemi güçlü olsa lökosit daha mı çok artar?
5) Antibiyotiklerle birlikte ve sonrasında günde kaç kapsül probiyotik tavsiye edersiniz? Antibiyotik alırken ligone ve nature’s supreme probiyotik alıyorum 1er kapsül. Sonrasında ligone 1, probiyotiği günde 2 yapacağım. Siz ne önerirsiniz?
6) Hem penisi yanan hem de makatı yanan birinde prostat çift taraflı mı hasar almıştır?
7) Bu soru Kadir Abime;
Kadir abi sen lökosit odaklı tedavi ile kaç yıl tedavi oldun ve bu süreçte sadece iğne artı oral tablet mi kullandın hep? Nüksler aralığı kaç gün, ay oluyordu abim? Ve nüks yaşadığında semptomları hissediyor muydun? Sende makat bölgesi ve glansta yanma söz konusu muydu? Eğer varsa bu candida kaynaklı mıdır?
Kardesim bu saydigin semptomlarin hepsi vardi bende. Forumda bircok kereler paylastim yine biraz bahsedeyim.
Ben evet lokosit odakli tedavi oldum. Kültüŕde yaptirdim aralarda. Fakat parametrem lokositti. Penis kökünde sola dogru tik tik saat gibi atmalar başladığında hemen dra gidip lokosit olcturuyordum tahmin ettigim gibi lokositin yukselmeye basladigini tespit ediyordum. Bu boyle onlarca defa devam etti. Malum saydigim sebeplerden dolayida lokosit yukseldigi oluyordu. Yine ayni sekilde igne ve oral tabletimi aliyordum. Acikcasi yukselmesine firsat vermiyordum. Dr benden bıkmısti..bir daha gelmeseniz iyi olur kadir bey derken ben tabi oyle düsunmuyordum. Bu boyle 1.5. 2 Sene surdu. Sonra yavas yavas semptomlar kaybolmaya basladi. Durum kisaca bu kardesim. Detaylarini gecmis yazilarimda inceleyebilirsin. Tabi ben size illa boyle yapın demiyorum. Ben bu sekilde yaparak iyilestim kardesim.
Teşekkürler abi :cry:
Rica ederim kardesim...
Nightangel33

nefessizkesersapi yazdı:
Nightangel33 yazdı:hocam şüpheli ilişki oldu mu ?
evet :oops:
Bakteri araması yaptırdınız mı acaba pcr ile?
Nightangel33

nefessizkesersapi yazdı:
Nightangel33 yazdı:
nefessizkesersapi yazdı: evet :oops:
Bakteri araması yaptırdınız mı acaba pcr ile?
elbette üreme yok :(
Hocam bu durumda sıkıntı ben en son gittiğimde kendimi prostatite bağladım resmen
Umarım bir an önce çaresini buluruz şu illetin
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

red yazdı:8)insanlar maymundan geldiyse neden hala maymunlar var.
...
reis foruma sitres atmaya geliyor ya. heryerde salçalamasyon kralsın bi ara bende öyleydim de pek bi işime yaramadı ;)
Nightangel33

nefessizkesersapi yazdı:
Nightangel33 yazdı:
nefessizkesersapi yazdı: elbette üreme yok :(
Hocam bu durumda sıkıntı ben en son gittiğimde kendimi prostatite bağladım resmen
Umarım bir an önce çaresini buluruz şu illetin
nasıl bağladın anlamadım kardeşim :(
yani giderken inş prostatit çıkar kafasındaydım yoksa tedaviye nası ilerleyeceğimi bilmiyordum
red

Mesaj gönderen red »

nefessizkesersapi yazdı:
...
Bu hastalığı hafif şikayetler geçirerek yaşamışsınız. Cinsel problemler, orta şiddet sık idrar ve alt karın ağrısı. 3 aylık tedavi ile çözüm bulmuşsunuz. Bu yüzden beni anlaman zor. :(
Bu yanmaları yaşayan çeken anlar o yüzden polemik yaşamak istemiyorum. Psikolojinin bozulması ne demek anlaman cidden imkansız.
Saçmalamayınız.
Geçmiş yazılarımı okuyun.
Sık idrar ve cinsel sorunlar hafif semptom değil bilakis ağır semptomlardır.
Ben en şiddetli semptomları yaşadım ve atlattım. Siz henüz atlatamadığınız için kaygılarınızı foruma yansıtıyorsunuz..
Yedek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Yedek »

...
Bu terbiyesiz şahsiyetin, hasta insanlar üzerinden eğlenmesi, dalga geçmesi ve burayı çocuk parkına çevirmesine neden izin veriliyor ?
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

Burası bir hastalık sitesi. Her şeyin bir sınırı var. Sataştığı kaçıncı insan bu ? Gitsin kral oyunda felan takılsın. Burası kimsenin eğlence mekanı olamaz, herkes hasta ve moralsiz burada.
red

Mesaj gönderen red »

Yedek yazdı:Burası bir hastalık sitesi. Her şeyin bir sınırı var. Sataştığı kaçıncı insan bu ? Gitsin kral oyunda felan takılsın. Burası kimsenin eğlence mekanı olamaz, herkes hasta ve moralsiz burada.
sen hasta ve moralsizsin.
ben insanlar moral bulsun diye biraz mizah yaptım, tek bir yorumla.
senin gibi aklıma esen her an başlık açıp insanların doğru bilgilere ulaşmasını engelleyici, lüzumsuz işler yapmıyorum.
kendi düşüncelerini kendine saklamalısın bence. ukalalık iyi bir şey değildir.
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

red yazdı:
Yedek yazdı:Burası bir hastalık sitesi. Her şeyin bir sınırı var. Sataştığı kaçıncı insan bu ? Gitsin kral oyunda felan takılsın. Burası kimsenin eğlence mekanı olamaz, herkes hasta ve moralsiz burada.
senin gibi aklıma esen her an başlık açıp insanların doğru bilgilere ulaşmasını engelleyici, lüzumsuz işler yapmıyorum.
İnsanların sorularıyla alay etmek mizah mı ? Okuyunca moralim tavan yaptı ya sağol. Rezil herif.
red

Mesaj gönderen red »

hakkımda ithamda bulunma kardeşim.
terbiye sınırlarında kal lütfen.
crunkstar

red yazdı:hakkımda ithamda bulunma kardeşim.
red kardeşim bilgili tecrübeli bir arkadasımızsın sana sürekli de danışıyorum biliyorsun ama bence boşver ya cidden hoşuna gitmeyen başlık ve yorumlara mesaj atma yada bildiğini söyle aklına yatan uyar uymayan kendi bilir. ben bile ne biliyorum 30 kutu ilac icmişim 10 tane özel mesaj cevaplıyorum herkes dertli kimi bizim boş yere içtiğimiz ilacların 1 tanesini yazdıracak doktor bulamıyor. kimi bir başka. bende inad ettim lokosit ölctürmeden tedavi olacam diye. herkes bişeye inanıyor işte.
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

red yazdı:hakkımda ithamda bulunma kardeşim.
red yazdı:ukalalık iyi bir şey değildir.
Rezillik iyi birşey değildir.
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

red yazdı:
Bana 1 tane "insanlar maymundan geldiyse şimdiki maymunlar neden insan olmuyor .." diye başlayan bir yorumumu göster de sana hak verelim lüzumsuz işler yaptığım konusunda.
crunkstar

Yedek yazdı:
red yazdı:
Bana 1 tane "insanlar maymundan geldiyse şimdiki maymunlar neden insan olmuyor .." diye başlayan bir yorumumu göster de sana hak verelim lüzumsuz işler yaptığım konusunda.
kardeşim tamam sende adam yazmıyor bırak vazgeç boşver tamam.