Muhsin Balaban ile tedavi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Muhsin Balaban ile tedavi

Mesaj gönderen Valeri »

Herkese merhabalar. Uzun süredir formda yoktum zaten pekte bir sikayetim olmaması sebebiyle zafer hocadan sonra başka bir doktora da gitmemiştim. Bugün Muhsin beyde prostat sıvısı verdim, sıvı rahat bir şekilde çıktı 2 bölgede ele gelen yerler varmış, ve sana prostatitsin diyebilirim dedi. 3 farklı çubuğa çıkan sıvıyı damlatti ve kültüre verdi. Kendisi lökosit sayımı yerine kültürü tercih ediyor. Zafer beyin aksine hastasına bilgi ve moral veren bir doktor. Kendisine teşekkür ederim buradan. Cumartesi sabah sonuclar çıkacak o zaman herşeyi konuşuruz dedi bakalım bekliyoruz. Gelişmeleri aktarırım buradan sizlere yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.
fireblade

Re: Muhsin Balaban ile tedavi

Mesaj gönderen fireblade »

Muhsin hoca hastayı çok iyi dinliyor abi kardeş gibi konuşuyorsun.Ama bence bu işin lökosit takibi şart tam tedavi için.Bana 1-2 dediği lökosit Zafer hocada 14-16 çıktı.Hemen antb başladık ve semptomlarda gerileme kaydettiğimi hissediyorum.Burda kimseyi eleştirmiyorum başıma geleni nacizane yazmak istedim.Ben Muhsin hocaya yine giderim ama sadece bilgi almak ve psikolojik o anlık rahatlamayla ilerleme kaydedemeyiz.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

fireblade yazdı:Muhsin hoca hastayı çok iyi dinliyor abi kardeş gibi konuşuyorsun.Ama bence bu işin lökosit takibi şart tam tedavi için.Bana 1-2 dediği lökosit Zafer hocada 14-16 çıktı.Hemen antb başladık ve semptomlarda gerileme kaydettiğimi hissediyorum.Burda kimseyi eleştirmiyorum başıma geleni nacizane yazmak istedim.Ben Muhsin hocaya yine giderim ama sadece bilgi almak ve psikolojik o anlık rahatlamayla ilerleme kaydedemeyiz.
Zafer hocaya gittiğim de lökosit çıkmamıştı, zaten sonrasında postalar gibi gönderdi. Lökosit takibi açısından iyi bir hoca fakat hastalarına davranış açısından tavsiye edermiyim etmem fakat mecbur olduğumuz için istemesekte gidiyoruz. Kimse büzüğüne keyiften parmak attırmıyordur herhalde :) Muhsin bey inşallah myproplasma ureplasma kültürü de yapmıştır. Söylemedim birşey, o da söylemedi. Cumartesi bakacağız artık tekrar masaja çağırdı, birşey çıkar ise ona yönelik tedaviler hakkında konuşuruz. Cam lama ben söylediğim için damla aldı ama bakar mı bakmaz mı bilmiyorum.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

valeri sikayet uzerine mi gittin?
azek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen azek »

Valeri yazdı:
fireblade yazdı:Muhsin hoca hastayı çok iyi dinliyor abi kardeş gibi konuşuyorsun.Ama bence bu işin lökosit takibi şart tam tedavi için.Bana 1-2 dediği lökosit Zafer hocada 14-16 çıktı.Hemen antb başladık ve semptomlarda gerileme kaydettiğimi hissediyorum.Burda kimseyi eleştirmiyorum başıma geleni nacizane yazmak istedim.Ben Muhsin hocaya yine giderim ama sadece bilgi almak ve psikolojik o anlık rahatlamayla ilerleme kaydedemeyiz.
Zafer hocaya gittiğim de lökosit çıkmamıştı, zaten sonrasında postalar gibi gönderdi. Lökosit takibi açısından iyi bir hoca fakat hastalarına davranış açısından tavsiye edermiyim etmem fakat mecbur olduğumuz için istemesekte gidiyoruz. Kimse büzüğüne keyiften parmak attırmıyordur herhalde :) Muhsin bey inşallah myproplasma ureplasma kültürü de yapmıştır. Söylemedim birşey, o da söylemedi. Cumartesi bakacağız artık tekrar masaja çağırdı, birşey çıkar ise ona yönelik tedaviler hakkında konuşuruz. Cam lama ben söylediğim için damla aldı ama bakar mı bakmaz mı bilmiyorum.

myproplasma ureplasma yapıyor. Cam laba aldıysa kendi mikroskopunda ya da aşağıda lab da bakıyor.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Muhsin hocanin prostat Masaji nasil ? Gecmiste masajdan memnun kalmayanlar vardi ?
Srk76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Srk76 »

Sağlam masaj yapıyor benim tansiyonum düşmüştü:)
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

osmankul yazdı:Muhsin hocanin prostat Masaji nasil ? Gecmiste masajdan memnun kalmayanlar vardi ?
Adam sert masaj yapıyor acımıyor sorukuyır parmağını aldığı kadar
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Bende tereddüt etmiştim çok, forumda birçok kişi ağrılı masaj yaptığından bahsetmişti çünkü. Bende özellikle sordum ağrı olacak mı diye, eğer ödem var ise ağrı olur dedi yoksa problem olmuyormuş. Nitekim de öyle oldu belli bölgelerde ağrı demeyelim de huzursuzluk yarattı. Zafer hocadan bir tık daha sert dert etmeyin o kadar
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

azek yazdı:
Valeri yazdı:

myproplasma ureplasma yapıyor. Cam laba aldıysa kendi mikroskopunda ya da aşağıda lab da bakıyor.
Cam lama aldı dostum da bakmadı hemen vaktimi alır diye, sonrasında bakar mı bilmiyorum.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Mrshadow yazdı:valeri sikayet uzerine mi gittin?
Hocam benim durumu biliyorsun zaten. Tek şikayetim mastürbasyon sonrası kasıklarda rahatsızlık birde boğaz şikayetim. Prostat sıvısında birşeyler yakalarsam üzerine giderim diye gittim pek bir şikayetim olduğu için değil.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Bugün tekrar hoca da rektal tuşe yapıldı ve her sahada 6 lökosit çıktı. Antibiyotik vermedi salı tekrar masaja çağırıyor takip amaçlı. Kültürler temiz üreme olmamış şu durumda ilaç vermek istemiyorum dedi. Takviye olarak arı poleni verdi bakalım ne olacak.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Valeri yazdı:Bugün tekrar hoca da rektal tuşe yapıldı ve her sahada 6 lökosit çıktı. Antibiyotik vermedi salı tekrar masaja çağırıyor takip amaçlı. Kültürler temiz üreme olmamış şu durumda ilaç vermek istemiyorum dedi. Takviye olarak arı poleni verdi bakalım ne olacak.
Sıvı aldırıp düzenede kültür verseydin kardeşim
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Salı tekrar gideceğim de düzen uzak kalıyor
Kainatos
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Kainatos »

Muhsin hoca kultur ve antibiyogram testlerini yapiyormu acaba?Yoksa labda mi yaptirmaliyim ikisini de?
Kainatos

Az once aradim kendi kliniginde muayne ucreti 400 tlymis.Yapilan tesler lokosit veya kultur ekstra ya girermi sizce ??
sabretdostum
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen sabretdostum »

Kainatos yazdı:Az once aradim kendi kliniginde muayne ucreti 400 tlymis.Yapilan tesler lokosit veya kultur ekstra ya girermi sizce ??
Bunu ben de merak ediyorum
Ozgur34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Ozgur34 »

Muhsin hoca prostattan kültür ve pcr icin örnek alıp gelişim laba yolluyor ve lab ücretini alıyor.Lökosit bakmaya pek sıcak bakmıyor ama bakarsada extra ücret almıyor.
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

Ozgur34 yazdı:Muhsin hoca prostattan kültür ve pcr icin örnek alıp gelişim laba yolluyor ve lab ücretini alıyor.Lökosit bakmaya pek sıcak bakmıyor ama bakarsada extra ücret almıyor.
hocanın androfert merkezine mi gidiyorsunuz beylikdüzü medicana ya mı
Ozgur34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Ozgur34 »

Androfert
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Kainatos yazdı:Az once aradim kendi kliniginde muayne ucreti 400 tlymis.Yapilan tesler lokosit veya kultur ekstra ya girermi sizce ??
Muayenesi nerede
Kainatos

efervesan yazdı:
Muayenesi nerede
Ataköy