Prostatit oldum herhalde :(

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Dgc20

Prostatit oldum herhalde :(

Mesaj gönderen Dgc20 »

Yaş 20. Bundan yaklaşık dokuz ay önce Sık İdrar Yapma, Geçmek Bilmeyen İşeme İsteği ve İdrarı Tam Yapamama Hissi ile birlikte Üroloji'ye başvurdum. Askere gidecek oluşumdan Dr. psikolojik olacağını söyledi ve beni postaladı. (İdrar ve kan tahlileri temiz, ultrason sonucu normal.) Bu süreçte askerde şikayetlerim devam etti ancak Dr. teşhisine güvenerek dikkate almadım. Ve şimdi ise bu tüm şikayetlerimin üstüne Çatallı İdrar Yapma, İdrara başlarken başta sağa doğru işeme ve sonra düzelmesi, idrarın tazyikli gelmesi eklendi. (hortumun ucuna bastırdığımızda gelen tazyikli su gibi). İdrar yaparken yanma gibi problem yaşamadım. Ağrı konusunda sadece penis başında ve testislerde katlanılabilir ağrılar oldu. Ve ağrı konusunda da pek problem yaşamıyorum. Ayrıca kabızlığımda mevcut.

Benim gibi bu tarz şikayetleri yaşayıpta tedavisi başarılı giden var mı? Ayrıca yeniden doktora gideceğim ve devlet hastanesi Üroloji Doktoru bana yardımcı olabilir mi? Çünkü forumdan anladığım kadarıyla prostatite ağırlık veren doktorlar tercih ediliyor. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Prostatit oldum herhalde :(

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Devlette işi çözmen zor bana kalırsa üstüne bir an önce gitmeye bak belki aktif mesanedir belki prostatit ikisi birliktede olabilir aynı sorunları bende yaşıyorum bayadır çözemedim ama forumda çözenler insanlar var sıkma canını
Dgc20

Mesaj gönderen Dgc20 »

Nightangel33 yazdı:Devlette işi çözmen zor bana kalırsa üstüne bir an önce gitmeye bak belki aktif mesanedir belki prostatit ikisi birliktede olabilir aynı sorunları bende yaşıyorum bayadır çözemedim ama forumda çözenler insanlar var sıkma canını
Yorumun için teşekkürler. Umarım sağlımıza tekrardan kavuşuruz. Çok sıkıntılı bir durum. :(
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

evet var. ben bu sorunları yaşadım ve çözdüm.
gitmen gereken doktor bahçelievler medicana hastanesi zafer oyman..
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Civan yazdı:
red yazdı:evet var. ben bu sorunları yaşadım ve çözdüm.
gitmen gereken doktor bahçelievler medicana hastanesi zafer oyman..
Arkadaşlar merhaba

Ben yeni üye oldum durumumu anlatmak için yeni başlık açmak istiyorum ancak yeni başlığı nereden açacağım yardımcı olabilirseniz sevinirim herkese geçmiş olsun.
Son konuların altında hastalık hakkında başlıklıklar var kronik prostatit belirtileri yazıyor ona tıklayın sol üstte yeni başlık yazıyor ordan yapabilirsiniz.