İyileştim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: İyileştim

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:Arkadaşlar güven labta sürüntü ile pcr yaptım test sonucunda sürüntü yazıyorsa o bu benim sonuç Ankara’ düzen laba gönderildi Kadir abi bunu muhafaza nasıl ediyorlar sizce virüslerin ölüm olayı olmuyor mudur
Soguk zincirle gonderilmesi gerekir numuneleri ki mikroorganizmalar etkilenmesin.
dragonx
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dragonx »

Kadri abi benim pcr herşey negatif sizce bu sürüntü Bursa’dan Ankara’ya düzen laba düzgün gitmiş midir sonuç kesin diyebiliriz yani
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

dragonx yazdı:Kadri abi benim pcr herşey negatif sizce bu sürüntü Bursa’dan Ankara’ya düzen laba düzgün gitmiş midir sonuç kesin diyebiliriz yani
Duzgun bir labsa düzgün gitmistir...prosedurlere uymuslardir herhalde kardesim..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Buhran10 yazdı:Merhaba arkadaşlar... Öncelikle Rabbim bu mübarek ayda hepinize şifa versin inşallah. Ben 2016 mayıs ayında bu hastalıkla mücadeleye başladım. İnanın endişe, çaresizlik ve bunalımlar yaşadım. Gittiğim bir iki doktordan sonuç alamadım. Sonra bu forumu keşfettim. Malesef umutsuz ve çaresiz yazıları okudukça daha da bunaldım. Bu süreç de Kadir abi'nin yazıları dikkatimi çekti. Hepsini inceledim, okudum. Sonra onunla irtibata geçtim. Sağolsun çok ilgilendi. Yazdiklarini ve söylediklerini harfiyen uyguladım. Zafer hoca da tedavime başladım. İğne ve ilaçları aksatmadım. Kadir abi'nin tavsiye ettiği takviyeleri tedarik edip kullandım. (Propolis, polen,çiğ kabak çekirdeği,vitaminler vb.) Kontrollerimi aksatmadım. Tam geçti derken nüksler yaşadım. İşte o zaman umutsuzluğa kapıldığım anlarda Kadir abi ile irtibata geçiyor sayesinde motive oluyordum. Allah Kadir abi'den ve Zafer Hocadan razı olsun. 1 sene boyunca ısrarla ve inatla tedaviler sonucunda 3 senedir hiçbir sorun yaşamıyorum. Hiçbir şikayetim yok. Benim size tavsiyem vazgeçmeyin,stres yapmayın. Belki bu hastalık herkes de farklı seyrediyor ama ben iyileştim. Umarım herkes de iyileşir. Tavsiyem; tedavinizi aksatmayın, soğuklara dikkat edin ve umudumuzu kaybetmeyin. Kadir abi sana buradan tekrar çok teşekkür ediyorum. Yılmadan, büyük bir azimle herkese yardımcı oluyorsun. Allah'a emanet olun arkadaşlar. Bu arada eski kullanıcı adım "Buhran" dı. Şifresini unuttuğum için bu kullanıcı ile girdim...
En son iyilesen bir arkadasin yazisidir.
Odyseus00
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Odyseus00 »

Buhran10 yazdı:
Ahmet745 yazdı:Abi sendeki şikayetler aynen bendede var bir çok farklı ilaç kullandım ama iyi gelen olmadı senin kullandığın ilaçları detaylı olarak öğrenebilir miyim abi hepsini
Şikayetlerden ziyade lökosit miktarı veya baktriyel bir durum varsa, buna göre ilaçla tedavisi uygulanmalıdır. Ben de zafer hoca, ağırlıklı iğne olarak iesef uyguladı. Ağızdan alınan antibiyotikleri lökosit ve şikâyetlerime göre değiştirdi.
Geçmiş olsun toplam kaç tane iğne vuruldunuz bunda oral antibiyotikler yetersiz kalıyor iğne desteği şart galiba