yardımcı olun lütfen

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ridvan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

yardımcı olun lütfen

Mesaj gönderen ridvan »

herkese şifa diliyorum
ben 6 aydır bu hastalığı çekiyorum sanıyorum şüpheli ilişkimden kaynaklı oldu.
penis ucunda yanma, sık idrara çıkma, idrar hissi ile başladı, devlet ve üniversite has. gittim herkesin başlarda aldığı ve duyduğu tepkilerle karşılaştım. Daha öncede böyle bi hastalığı bilmediğimden geçer sandım malum korona olayları da başlayınca hiç bişey yapamadım 3-4 aydır tıkılı kaldım. makat ile tesislerin arasındaki ağrı beni öldürüyor. umutsuzum evet burayada neden yazdım bilmiyorum. BAŞLARDA hiv şüphesini yaşadım o olmayınca çok sevinmiştim. ÖZÜR DİLERİM SAÇMA Bİ YAZI YAZDIM GALİBA AKLIMA GELEN HER ŞEYİ KATTIM. SONUÇ OLARAK ÇARESİZ VE MUTSUZUM..
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: yardımcı olun lütfen

Mesaj gönderen red »

öncelikle acil şifalar dilerim.
prostatit ilk başlarda şiddetli semptomlarla ortaya çıkar ve zaman içinde hafifler, doğru tedavi ve yaşam tarzı ile de biter.
endişelenmenize hiç gerek yok yani.
bu konuda işten anlayan doktor sayısı çok az, forumda ismi geçen birkaç doktor var.
prostat sıvısı alınması ve lökosit sayımı yapılması gerekiyor, bu sayede aktif bir enfeksiyon olup olmadığı anlaşılır.
bu süreçte prostatit yasaklarına uyun, düzenli ve zevkli boşalmayı ihmal etmeyin...
ridvan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: yardımcı olun lütfen

Mesaj gönderen ridvan »

Forumda bulunan dr lara gitmem ne yazık ki mümkün değil. Ben devlet ve üniversite hastanelerinde idrar kültürü verebildim ancak onlarda da üreme olmadı. Son iki aydır virüs dolayısı ile çıkamadım bulunduğum yerden ilaç ta kullanamadım yani bitkisel olarak bişeyler denedim o da fayda etmedi. Nasıl olacak bilmiyorum. Alkol kullanmıyorum bu zamanlarda ancak sigara ve genel olarak beslenmeme dikkat eden biri değilim maalesef .. Başlarda bu kadar ciddi olduğunu da düşünmedim bağışıklık kazanırım geçer diye düşünmüştüm semptomlar 3 aydır hiç geçmeyince durumun ciddiyetine vardım burada buldum kendimi ..