Prostatitmiyim ? Lutfen yardim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
zmyo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Prostatitmiyim ? Lutfen yardim

Mesaj gönderen zmyo »

Oncelikle merhaba arkadaslar , zamaninizi ayirip okursaniz sevinirim;
31 yasindayim, 2019 yilinin Ekim ayinda supheli bir iliskim sonrasi penis ucunda kasinti sebebiyle doktora gittim antibiyotik kullandim kasinti gecti fakat yaklasik bir hafta sonra tekrar nuksetti ve bu defa kasintidan ziyade akinti problemim oldu. bunun uzerine belirli araliklarla 4 kutu tetradox iki kutu cipro kullandim. ocak ayinda tam duzeldim dedigim anda termal havuz sonrasi sikayetlerim tekrar nuksetti, tekrar 2 kutu tetradox kullandim faydasini goremedim peniste kokunde sertlik, oturdugum zamanlarda peniste geri cekilme( gömülme ) testislerde ve makatta agri hissetmeye basladim, oturdugum zaman testisle makat arasinda sislik hissi ve oturma basinciyla bele yayilan agrilar hissetmeye basladim. 5-6 tane farkli urologa gittim sadece kan ve idrar testi yaptilar ama bir sorun gormediler, bende internetten arastirmaya basladim ve sukru eroglunun kuru cikti karsima su an kullaniyorum. 3. kurdeyim ve bunun yaninda aripoleni ve 1 kutu sawprost kullandim. ama hala makat, bel ve bacaklarimda agri ve karincalasma hissediyorum, sık idrara cikmiyorum bosalirken agrim da olmuyo, doktorlar prostatit tanisi koymadilar ama belirtiler cok benzer, benim gibi belirtiler yasayan var mi prostatitmiyim lutfen yardim..
Hepinize gecmis olsun,Allah sifamizi versin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Prostatitmiyim ? Lutfen yardim

Mesaj gönderen kadir »

zmyo yazdı:Oncelikle merhaba arkadaslar , zamaninizi ayirip okursaniz sevinirim;
31 yasindayim, 2019 yilinin Ekim ayinda supheli bir iliskim sonrasi penis ucunda kasinti sebebiyle doktora gittim antibiyotik kullandim kasinti gecti fakat yaklasik bir hafta sonra tekrar nuksetti ve bu defa kasintidan ziyade akinti problemim oldu. bunun uzerine belirli araliklarla 4 kutu tetradox iki kutu cipro kullandim. ocak ayinda tam duzeldim dedigim anda termal havuz sonrasi sikayetlerim tekrar nuksetti, tekrar 2 kutu tetradox kullandim faydasini goremedim peniste kokunde sertlik, oturdugum zamanlarda peniste geri cekilme( gömülme ) testislerde ve makatta agri hissetmeye basladim, oturdugum zaman testisle makat arasinda sislik hissi ve oturma basinciyla bele yayilan agrilar hissetmeye basladim. 5-6 tane farkli urologa gittim sadece kan ve idrar testi yaptilar ama bir sorun gormediler, bende internetten arastirmaya basladim ve sukru eroglunun kuru cikti karsima su an kullaniyorum. 3. kurdeyim ve bunun yaninda aripoleni ve 1 kutu sawprost kullandim. ama hala makat, bel ve bacaklarimda agri ve karincalasma hissediyorum, sık idrara cikmiyorum bosalirken agrim da olmuyo, doktorlar prostatit tanisi koymadilar ama belirtiler cok benzer, benim gibi belirtiler yasayan var mi prostatitmiyim lutfen yardim..
Ş. Eroglu dediginiz şahıs bu forumdan uzaklastirildi bilginiz olsun. Kendinize zarar vermeyin ne olduğu belirsiz nesnelerle. Prostatit tanisi icin rektal tuse yöntemi ile prostat sivisi lokosit kontrolu yapmaniz gerekir.Gecmis olsun.
zmyo

Mesaj gönderen zmyo »

Forumu henuz az once kesfettim, farkli forumlarda iyi geldigini okudugum icin kullanma istegi duydum. faydali mi zararli mi bilmiyorum ama iyilesmek umuduyla deniyor insan. Tavsiyeniz icin tesekkur ederim ama bu rektal tuse yontemi icin tavsiye edeceginiz bir doktor var midir? Nerde nasil yaptirabilirim?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

zmyo yazdı:Forumu henuz az once kesfettim, farkli forumlarda iyi geldigini okudugum icin kullanma istegi duydum. faydali mi zararli mi bilmiyorum ama iyilesmek umuduyla deniyor insan. Tavsiyeniz icin tesekkur ederim ama bu rektal tuse yontemi icin tavsiye edeceginiz bir doktor var midir? Nerde nasil yaptirabilirim?
Forumda adı gecen drlardan birine gidebilirsiniz.
zmyo

Mesaj gönderen zmyo »

Tesekkur ederim efendim, Zafer hocanin adi sıkca geciyor bayram sonrasi gidicem insallah.
Peki su an antibiyotik ve aripoleni kullaniyo olmam tahlil sonuclarinda yanilgiya sebep olabilir mi? Bu konuda bilginiz var mi?
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

zmyo yazdı:Tesekkur ederim efendim, Zafer hocanin adi sıkca geciyor bayram sonrasi gidicem insallah.
Peki su an antibiyotik ve aripoleni kullaniyo olmam tahlil sonuclarinda yanilgiya sebep olabilir mi? Bu konuda bilginiz var mi?
problem yaratmaz. kullandığınız antibiyotiğin adını zafer hocaya söyleyin.
zmyo

Mesaj gönderen zmyo »

İlginiz ve tavsiyeniz icin tesekkur ederim, saglikla kalin
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

zmyo yazdı:İlginiz ve tavsiyeniz icin tesekkur ederim, saglikla kalin
eksik olmayın, siz de..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

zmyo yazdı:Tesekkur ederim efendim, Zafer hocanin adi sıkca geciyor bayram sonrasi gidicem insallah.
Antbiyotik kullanmaniz şöyle etkiler, lokositiniz yuksekse düşük cikabilir. Yani ilac fayda ettiyse lokosit normal cikabilir. Etmediyse zaten yuksek cikar. Ona gore tedaviye yön verecektir drunuz.
zmyo

Mesaj gönderen zmyo »

Bulundugum sehirde tahlillerin yeterli yapildigini dusunmuyorum, forum tavsiyleri uzerine Zafer hocaya gorunmek istiyorum malum yasaktan dolayi da bir kac gun icin istanbula gitmem imkansiz, sanirim antibiyotigi kullanmaya devam edecegim. Dediginiz gibiyse problem teskil etmez, Tesekkur ederim bu arada
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

zmyo yazdı:Bulundugum sehirde tahlillerin yeterli yapildigini dusunmuyorum, forum tavsiyleri uzerine Zafer hocaya gorunmek istiyorum malum yasaktan dolayi da bir kac gun icin istanbula gitmem imkansiz, sanirim antibiyotigi kullanmaya devam edecegim. Dediginiz gibiyse problem teskil etmez, Tesekkur ederim bu arada
Rica ederim kardesim.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

kadir yazdı:
zmyo yazdı:Oncelikle merhaba arkadaslar , zamaninizi ayirip okursaniz sevinirim;
Ş. Eroglu dediginiz şahıs bu forumdan uzaklastirildi bilginiz olsun. Kendinize zarar vermeyin ne olduğu belirsiz nesnelerle. Prostatit tanisi icin rektal tuse yöntemi ile prostat sivisi lokosit kontrolu yapmaniz gerekir.Gecmis olsun.
Üzülerek söyleyeyim (cinsel geçmişin varsa ) ve şuan anlattıkların prostatit oldugunu gösteriyor.öyle isede kafaya aşırı takma kafaya taksan bile şıp diye hemen geçmiyor tedavilerni aksatmadan yaptır.özelden msj atmışsınız okudum tel no atın özelden ne yapmanız konusunda yardımcı olurum.Geçmiş olsun.