NÜKS HAKKINDA

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: NÜKS HAKKINDA

Mesaj gönderen esanjor01 »

kader48 yazdı:
Mrshadow yazdı:bu arada sıvı nerede nasıl aldırıp düzene verdin
Sıvıyı swaba Hüseyin Hoca aldı. Kapattı. Bu şekilde düzene götür ver dedi.

Bende tamam dedim. Gittim verdim.
En son aureus vardi 3 defa cikmisti , sonra duzende ise aureus degil farkli iki tane cikti ... ne oldu tedaviye basladinmi son durumun nedir ?
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen kader48 »

Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, elimde birden fazla Staphyloccus sonucunu görünce, hiç sorgulamadan Teikoplanini bastı. 2 ay garanti Teikoplanin+Duyarlı antibiyotik , son bir ay sadece Teikoplanin uygulayacağım dedi.Tedavinin 40 gün kadarı geçti. Halâ devam ediyorum. 1,5 Aydan fazla sürecek daha tedavim var.

Herkese geçmiş olsun...
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

Tedavinizin sonucu ne oldu ?
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Evet bencede bu tedavinin sonucu ne oldu acaba ben 60 targocid almıştım .40 aldım diyor kader 48.... 1,5 aydan fazla tedavim var diyor tıplam 75 targocid yapar bu arkadaş stapları bitirdimi acaba
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Arkadaşlar, 45 adet targocid Bactrim, 45 adet te Targocid Rifampisin aldım. Doktor bir süre bekleyelim dedi. Bir ay sonra tekrar kültür verdim. Tekrar üreme oldu. Doktor tedaviyi uzattı. Şu anda 2-3 hafta dedi ama duruma göre 6 haftaya daha uzatabilirim dedi.

Anlayacağınız Staphyloccus ölmüyor. Bundan daha iyi tedavi alacağımıda bundan sonra pek ihtimal vermiyorum. Bakalım, şimdi kullandığım kürden sonra sonuç ne olacak. Bekleyip görmek lazım.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

kader48 yazdı:Arkadaşlar, 45 adet targocid Bactrim, 45 adet te Targocid Rifampisin aldım. Doktor bir süre bekleyelim dedi. Bir ay sonra tekrar kültür verdim. Tekrar üreme oldu. Doktor tedaviyi uzattı. Şu anda 2-3 hafta dedi ama duruma göre 6 haftaya daha uzatabilirim dedi.

Anlayacağınız Staphyloccus ölmüyor. Bundan daha iyi tedavi alacağımıda bundan sonra pek ihtimal vermiyorum. Bakalım, şimdi kullandığım kürden sonra sonuç ne olacak. Bekleyip görmek lazım.
inanilmaz...
aureus su da bile ureyebilen hastane mikrobu ama duyarliyla neden ölmemis acaba
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Mrshadow yazdı:
kader48 yazdı:Arkadaşlar, 45 adet targocid Bactrim, 45 adet te Targocid Rifampisin aldım. Doktor bir süre bekleyelim dedi. Bir ay sonra tekrar kültür verdim. Tekrar üreme oldu. Doktor tedaviyi uzattı. Şu anda 2-3 hafta dedi ama duruma göre 6 haftaya daha uzatabilirim dedi.

inanilmaz...
Biofilm oluşturması
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

murat222 yazdı:
Mrshadow yazdı:

inanilmaz...

Biofilm oluşturması
Bu mikrobu yenmen için antibiyotigin yanında edta trilon b fitil yapıp 20 gün kullanmalısın kalsifikasyonlara saklanan bakterileri cözüp antibiyotikte öldürücek başka türlü ÖLMÜCEK.
Allah büyük :roll:
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

bb544 yazdı:
murat222 yazdı:
Mrshadow yazdı:
inanilmaz...

Biofilm oluşturması
Bu mikrobu yenmen için antibiyotigin yanında edta trilon b fitil yapıp 20 gün kullanmalısın kalsifikasyonlara saklanan bakterileri cözüp antibiyotikte öldürücek başka türlü ÖLMÜCEK.
Önceden ultrasona girdiğimde kalsifikasyonlar görünüyordu. İlk kür bitince yine ultrason yaptırdım. Kalsifikasyon görünmüyordu. Prostat yapısı homojendi.
Mrshadow

yukarida yaptigim ironiydi, anlasilmamis.
vucudunuzu biraz dinlendirin bence biraz ilac dahi kullanmayin. enzimlerinizi de olcturun karaciger, bobrek. muhtemel kabul edilir seviyeye gelmistir virulansi
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Mrshadow yazdı:yukarida yaptigim ironiydi, anlasilmamis.
vucudunuzu biraz dinlendirin bence biraz ilac dahi kullanmayin. enzimlerinizi de olcturun karaciger, bobrek. muhtemel kabul edilir seviyeye gelmistir virulansi
Zaten tamamen enfeksiyoncunun kontrolündeyim, iki haftada bir böbrek karaciğer sürekli bakıyor. Ne böbreklerden ne karaciğerden nede bağırsaklardan sorun yaşamadım. İki hafta cipro içsem mahvolan vücudum, teikoplanin süresince hiç bir yan etki görmedim. Kan, böbrek, karaciğer testleri de hep normal geldi.
Mrshadow

harika, damardan alindigi icin, emilim bagirsaklardan yapilmiyor sonucta. lakin toksin yine ya bobrek ya karacigerden atiliyor, bol suyu ihmal etme
Mrshadow

bir de bol su denilince yanlis anlasilmasin gunluk maksimum sivi miktari da var. oyle 10 lt filan tuketmeyin
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

bb544 yazdı:
murat222 yazdı:
Mrshadow yazdı:
inanilmaz...

Biofilm oluşturması

Nerden araştırdın kardeşim bu fitili Türkiye de satılıyor mu
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

murat222 yazdı:
bb544 yazdı:
murat222 yazdı: Biofilm oluşturması

Nerden araştırdın kardeşim bu fitili Türkiye de satılıyor mu
Kendin yapabiliyorsun murat abi. Rusyada bi forumda tedavi olan var bide russian patent diye bir sitede 3-4 hastada denenmiş ilk önce eswt tarzı probla 02-04w ses dalgası verilmiş prostata sonra prostat sıvısından mikrobu elde edip ilaçla beraber kullanıldıgında hastalık belirtileri kaybolmuş ve kalsifikasyon kücükmüş
Allah büyük :roll:
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Arkadaşlar merhaba, uzun bir aradan sonra tekrar güncelleme yapmak için burdayım.

Tedavimi bu başlık altında zaten yazmıştım en son Enfeksiyon hastalıkları uzmanı kontrolünde uzun bir tedaviden geçtim. İlk kürde 12-13 hafta aralıksız

Targocid
Bactrim/Rifampisin

Almıştım. Daha sonra bir süre ara verip, tekrar test yaptırdım. Üreyen bakteri yine aynı idi staphyloccus haemolyticus ama bu defa orta seviyede üreme oldu. Daha öncekiler bol miktarda üremişti.Tekrar.

Targocid
Bactrim
Fosfomisin (2 günde 1 adet)

7-8 hafta bu kombinasyonu kullandım.

En son orta miktarda üreme Eylül başı gibi olmuştu. Üzerine iki defa daha test yaptırdım. Üreme olmadı. Prostat kontrolünde de üroloji uzmanı, prostatın baya yumuşadığını, muhtemelen bakterinin kuruduğunu söyledi. Şu anda Corona dan dolayı, teste gidemiyorum. Tekrar test kontrol yaptırdığımda dönüş yapacağım.

Herkese çok geçmiş olsun.

Tekrar 7-8 hafta kadar
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

kader48 yazdı:Arkadaşlar merhaba, uzun bir aradan sonra tekrar güncelleme yapmak için burdayım.

Tedavimi bu başlık altında zaten yazmıştım en son Enfeksiyon hastalıkları uzmanı kontrolünde uzun bir tedaviden geçtim. İlk kürde 12-13 hafta aralıksız

Targocid
Bactrim/Rifampisin

Almıştım. Daha sonra bir süre ara verip, tekrar test yaptırdım. Üreyen bakteri yine aynı idi staphyloccus haemolyticus ama bu defa orta seviyede üreme oldu. Daha öncekiler bol miktarda üremişti.Tekrar.

Targocid
Bactrim

En son orta miktarda üreme Eylül başı gibi olmuştu. Üzerine iki defa daha test yaptırdım. Üreme olmadı. Prostat kontrolünde de üroloji uzmanı, prostatın baya yumuşadığını, muhtemelen bakterinin kuruduğunu söyledi. Şu anda Corona dan dolayı, teste gidemiyorum. Tekrar test kontrol yaptırdığımda dönüş yapacağım.

Tekrar 7-8 hafta kadar
Bu çok güzel ve umut verici bir gelişme. Umarım, yenmişsinizdir.
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

kader48 yazdı:Arkadaşlar merhaba, uzun bir aradan sonra tekrar güncelleme yapmak için burdayım.

Targocid
Bactrim/Rifampisin

Targocid
Bactrim

Tekrar 7-8 hafta kadar
Geçmiş olsun semptom varmı hocam
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Prostatozurlu yazdı:

Targocid
Bactrim/Rifampisin

Targocid
Bactrim

Tekrar 7-8 hafta kadar
Geçmiş olsun semptom varmı hocam
Hocam Sadece 3-4 günde bir prostat zonklama yapıyor o kadar. Bunun dışında yanma, ağrı sızı batma anlamında herhangi bir semptomum yok. Masturbasyonu bazen abartıyorum, haftada 2-3 geçiriyorum, Herhangi bir sorun yaşamadım, önceden sapsarı gelen sperm şu anda rengi açık griye döndü. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak.

crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen crazy96 »

ilaç tedavisini sonlandırdınız mı şuan
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

15. tane doktora gittim. bu ilaçları nasıl yazıyorlar anlamıyorum yanıyorum ölüyorum diyorum. adam 1 kutu ilaçla gönderiyor. yalvararak 7 genta 1 travid yazdırdım. ilaçlar bittikten sonra doktora gittim. adam dövecekti az kalsın. benim elimde ne varki sana daha antibiyotik vereyim. bunlarla geçmeyen hastlalık istersen 100 kutu ilaç iç geçmez dedi. dedim hocam o kadar araştırıyorum düzelen herkes daha ağır ilaçlarla düzelmiş. 3 lü bi kombinasyon yapın kağıda da yazayım ölürsem sorumluluk benim dedim. adam kovdu beni. çık git kime yazdırıyosan yazdır bi daha gelme buraya dedi.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

crunkstar yazdı:15. tane doktora gittim. bu ilaçları nasıl yazıyorlar anlamıyorum yanıyorum ölüyorum diyorum. adam 1 kutu ilaçla gönderiyor. yalvararak 7 genta 1 travid yazdırdım. ilaçlar bittikten sonra doktora gittim. adam dövecekti az kalsın. benim elimde ne varki sana daha antibiyotik vereyim. bunlarla geçmeyen hastlalık istersen 100 kutu ilaç iç geçmez dedi. dedim hocam o kadar araştırıyorum düzelen herkes daha ağır ilaçlarla düzelmiş. 3 lü bi kombinasyon yapın kağıda da yazayım ölürsem sorumluluk benim dedim. adam kovdu beni. çık git kime yazdırıyosan yazdır bi daha gelme buraya dedi.
Kültür ve lökosit yaptırdınız mı
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

Pablos yazdı:
crunkstar yazdı:15. tane doktora gittim. bu ilaçları nasıl yazıyorlar anlamıyorum yanıyorum ölüyorum diyorum. adam 1 kutu ilaçla gönderiyor. yalvararak 7 genta 1 travid yazdırdım. ilaçlar bittikten sonra doktora gittim. adam dövecekti az kalsın. benim elimde ne varki sana daha antibiyotik vereyim. bunlarla geçmeyen hastlalık istersen 100 kutu ilaç iç geçmez dedi. dedim hocam o kadar araştırıyorum düzelen herkes daha ağır ilaçlarla düzelmiş. 3 lü bi kombinasyon yapın kağıda da yazayım ölürsem sorumluluk benim dedim. adam kovdu beni. çık git kime yazdırıyosan yazdır bi daha gelme buraya dedi.
Kültür ve lökosit yaptırdınız mı
sadece lokosit ölçtürmedim onun haricinde sayısız pcr ve idrar akıntıdan kültür pcr hepsi var ve herşey sıfır.
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kadir abi sistoskopi mantık öı mı
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Benim durumu biliyorsun abi 7 sene çektim sizce mesane plaka şeklinde kalınlaşma gelen pıhtı nedeni olup kalınlaşması normal degil mi sistoskopi yaparak kendimi kötülemim