idrarda kaçma

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Pablos

idrarda kaçma

Mesaj gönderen Pablos »

selamlar dostlar aranızda yeniyim 24 yaşındayım rabbim herkese şifalar versin , konumuza gelecek olursak lise dönemimden beri sık idrara çıkarım yani günde 7 defayı geçer rahatlıkla fakat asıl sorun bu değil bir süredir farkettiğim idrardan sonra damlama hissetmeye başladım fakat hani idrar bittikten sonra ayağa kalkınca değil hernekadar beklesemde idrarın bitmesini (20 dk bile) 10-15 dakika içerisinde garanti bir miktar idrar kaçıyor ve penisin içinde sürekli idrar varmış hissi doğuruyor açıkcası ağrı sızı yok yanma arada var ama her idrarımda değil fakat idrardan sonra içerde kalmış hissi var ve zaten damlama yapıyor tuvaletten sonra siz abilerim kardeşlerimin sunacağı önerilere açıgım 1 haftaya yakındır çok düzenli olmasada yakı otu kullanmaya çalışıyorum ama pek fayda göremedim belki yakı otunun raf ömrü dolmuştur belki 1 değilde günde 2 kere içmek gerekiyordur ama bir etkisini göremedim.

Bu arada cipro felan kullandım geçen haftalarda epididimit nedeniyle testisde iltaplanma nedeniyle yani ondan sonra mı oldu onuda bilmiyorum değerli önerilerinize açığım
Pablos

Re: idrarda kaçma

Mesaj gönderen Pablos »

Öykü uzun gibi ama yardımcı olursanız çok sevinirim
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Yakı otu prostat büyümesi için kullanılıyor size erken
eylber
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eylber »

Cranbery deneyin derim
09cglr09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen 09cglr09 »

Pablos yazdı:selamlar dostlar aranızda yeniyim 24 yaşındayım rabbim herkese şifalar versin , konumuza gelecek olursak lise dönemimden beri sık idrara çıkarım yani günde 7 defayı geçer rahatlıkla fakat asıl sorun bu değil bir süredir farkettiğim idrardan sonra damlama hissetmeye başladım fakat hani idrar bittikten sonra ayağa kalkınca değil hernekadar beklesemde idrarın bitmesini (20 dk bile) 10-15 dakika içerisinde garanti bir miktar idrar kaçıyor ve penisin içinde sürekli idrar varmış hissi doğuruyor açıkcası ağrı sızı yok yanma arada var ama her idrarımda değil fakat idrardan sonra içerde kalmış hissi var ve zaten damlama yapıyor tuvaletten sonra siz abilerim kardeşlerimin sunacağı önerilere açıgım 1 haftaya yakındır çok düzenli olmasada yakı otu kullanmaya çalışıyorum ama pek fayda göremedim belki yakı otunun raf ömrü dolmuştur belki 1 değilde günde 2 kere içmek gerekiyordur ama bir etkisini göremedim.

Bu arada cipro felan kullandım geçen haftalarda epididimit nedeniyle testisde iltaplanma nedeniyle yani ondan sonra mı oldu onuda bilmiyorum değerli önerilerinize açığım

Bendede ayni problem var forumda tecrübeli arkadaşların tavsiyeleri varmi ?
Dini ibadetlerini yerine getiren arkadaşlar icin zorlayici bir durum bu konuda tavsiyesi olandan Allah razi olsun inşallah
09cglr09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen 09cglr09 »

09cglr09 yazdı:
Pablos yazdı:selamlar dostlar aranızda yeniyim 24 yaşındayım rabbim herkese şifalar versin , konumuza gelecek olursak lise dönemimden beri sık idrara çıkarım yani günde 7 defayı geçer rahatlıkla fakat asıl sorun bu değil bir süredir farkettiğim idrardan sonra damlama hissetmeye başladım fakat hani idrar bittikten sonra ayağa kalkınca değil hernekadar beklesemde idrarın bitmesini (20 dk bile) 10-15 dakika içerisinde garanti bir miktar idrar kaçıyor ve penisin içinde sürekli idrar varmış hissi doğuruyor açıkcası ağrı sızı yok yanma arada var ama her idrarımda değil fakat idrardan sonra içerde kalmış hissi var ve zaten damlama yapıyor tuvaletten sonra siz abilerim kardeşlerimin sunacağı önerilere açıgım 1 haftaya yakındır çok düzenli olmasada yakı otu kullanmaya çalışıyorum ama pek fayda göremedim belki yakı otunun raf ömrü dolmuştur belki 1 değilde günde 2 kere içmek gerekiyordur ama bir etkisini göremedim.

Bendede ayni problem var forumda tecrübeli arkadaşların tavsiyeleri varmi ?
Dini ibadetlerini yerine getiren arkadaşlar icin zorlayici bir durum bu konuda tavsiyesi olandan Allah razi olsun inşallah
Yokmu hiç bu konuda ilac kullanip geçiren