Bu hafta Zafer hocaya gidiyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Yedek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Bu hafta Zafer hocaya gidiyorum

Mesaj gönderen Yedek »

Anlatmam gereken birşey var mı semptomlar dışında ?
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Bu hafta Zafer hocaya gidiyorum

Mesaj gönderen red »

sık sık başlık açtığınızdan, açmadan duramadığınızdan da bahsedin.
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

size neden dokunuyor ? bu site başlık açmak, tecrübelerden faydalanmak ve konuşmak için oluşturulmadı mı ? Her postuma muhalefet olmayın artık işin esprisi kaçtı. Yararsız cevaplarınızı kendinize saklayın rica ediyorum.
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

Arkadaşlar sizden de rica ediyorum bu arkadaşımıza bu konuda bir iki defa güldünüz diye her postuma karışmaya başladı. Lütfen gülmeyiniz bu arkadaşa artık. Ben de bir iki defa alttan aldım özür felan diledim diye espri yapma ihtiyacını benim üzerimden gidermeye başladı. Prim vermeyelim zaten psikolojimiz bozuk sinirlerimiz tavanda bu yaklaşıma onay vermeyelim. Burada herkes hasta ve desteğe muhtaç insanlar. Eğlence forumunda değiliz. Teşekkürler herkese.
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

Yedek yazdı:Anlatmam gereken birşey var mı semptomlar dışında ?
Sorum gayet açık. Ben ilk defa Zafer Hoca ya gidiyorum. Daha önce gitmiş tecrübeli arkadaşlardan bilgi edinme isteğim en doğal hakkım. Eski kan sonuçlarım, eski kültürleim vb. yanımda götürmeli miyim ? Hocamız bu tarz şeylere önem veriyor mu yoksa kızıyor mu ? Bunların dışında sormam gereken, bahsetmem gereken, hocanın bilmek istediği/istemediği herhangi spesifik birşey var mı gibi bir soru soruyorum. Adam gelmiş komiklik yapmaya, üzerimden prim kasmaya çalışıyor. Gerçek cevap vermek isteyen olursa memnuniyetle cevaplarını okurum. Eğlence arayan varsa hasta insanlardan uzak dursun.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

güncel.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

red yazdı:sık sık başlık açtığınızdan, açmadan duramadığınızdan da bahsedin.
red kardes ,
forumda cok kiymetli paylasimlarin var hepimiz faydaliniyoruz agzina saglik ... bildigin gibi bu nalet hastalik sinirleri dengemizi cok yipratiyor , cogunlugumuz depresif kaygi endise caresizlik karamsarlik ve benzeri hallerindeyiz .. bazilari cok siddetli bazilari daha az siddetli ...Intahara dusuncelerine dahi giden ruh haline sahip arkadaslarimiz var duyuyoruz bende dusunmedim degil ...
Bu yuzden bu tarz konusmalardan uzak durmamizda fayda var ...
Ne soyledigimizden cok nasil soyledigimiz cok onemli .
Anlasiyisin icin simdiden tesekkur ederim ....
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen crazy96 »

Yedek yazdı:
Sorum gayet açık. Ben ilk defa Zafer Hoca ya gidiyorum. Daha önce gitmiş tecrübeli arkadaşlardan bilgi edinme isteğim en doğal hakkım. Eski kan sonuçlarım, eski kültürleim vb. yanımda götürmeli miyim ? Hocamız bu tarz şeylere önem veriyor mu yoksa kızıyor mu ? Bunların dışında sormam gereken, bahsetmem gereken, hocanın bilmek istediği/istemediği herhangi spesifik birşey var mı gibi bir soru soruyorum. Adam gelmiş komiklik yapmaya, üzerimden prim kasmaya çalışıyor. Gerçek cevap vermek isteyen olursa memnuniyetle cevaplarını okurum. Eğlence arayan varsa hasta insanlardan uzak dursun.
ben yanımda pcr götürdüm sıkıntılarımı anlattım onun güler yüzlü biri iyi dinliyor fakat onun için kültür pcr anlamsız prostat masajı yapıyor sonra lokosit bakıyor gelen sıvıdan lokosit varsa iltihap var olarak kabul ediyor ve tedavi veriyor bende lokosit çıkmadı senin birşeyin yok dedi gezip gezip pcrlara kültürlere para harcama dedi ama prostatitim semptomlarım var kültürde üreme oluyor ama zafer hocaya göre yok yani lokosit çıkarsa lokosit odaklı tedavi olup iyileştirdiği hasta çok benim görüşüm bu
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Fazla soru sormamak gerekiyor çabuk kızıyor başkalarını bilmem bana karşı öyleydi
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

Soruma cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. Sağolun.
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

crazy96 yazdı:
Yedek yazdı:
ben yanımda pcr götürdüm sıkıntılarımı anlattım onun güler yüzlü biri iyi dinliyor fakat onun için kültür pcr anlamsız prostat masajı yapıyor sonra lokosit bakıyor gelen sıvıdan lokosit varsa iltihap var olarak kabul ediyor ve tedavi veriyor bende lokosit çıkmadı senin birşeyin yok dedi gezip gezip pcrlara kültürlere para harcama dedi ama prostatitim semptomlarım var kültürde üreme oluyor ama zafer hocaya göre yok yani lokosit çıkarsa lokosit odaklı tedavi olup iyileştirdiği hasta çok benim görüşüm bu
Pcr nedir? Nasıl yapılıyor ? Google a yazdım corona ile ilgili şeyler çıktı.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

Yedek yazdı:
Pcr nedir? Nasıl yapılıyor ? Google a yazdım corona ile ilgili şeyler çıktı.
pcr yöntemin adı bir çok hastalıkta kullanılıyor. bu gurupta en çok uygulanan prostat sıvısını labaratuvara götürerek yaptırılan pcr + kültür incelemesi bakteri taraması ayrıca cinsel temas var ise onada idrar ve sürüntü den pcr yöntemi ile hastalık bakılıyor. kendinden oluşan bir akıntı var ise onlada test yaptırılabilir ama en garantisi prostat sıvısından yapılan testler. diğerleri cacık.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Pcr yontemi, olasi patojenlerin dna sekli cihazin menusunde var. Sizdede bu dnalardan varsa eslestirme yontemi ile bulunuyor. Antibiogram yapma sansi yok.
eylber
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eylber »

Yedek yazdı:size neden dokunuyor ? bu site başlık açmak, tecrübelerden faydalanmak ve konuşmak için oluşturulmadı mı ? Her postuma muhalefet olmayın artık işin esprisi kaçtı. Yararsız cevaplarınızı kendinize saklayın rica ediyorum.
Malesef ama haklısın,bende bunu fark ettim.
eserben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen eserben »

Yedek yazdı:size neden dokunuyor ? bu site başlık açmak, tecrübelerden faydalanmak ve konuşmak için oluşturulmadı mı ? Her postuma muhalefet olmayın artık işin esprisi kaçtı. Yararsız cevaplarınızı kendinize saklayın rica ediyorum.
Dostum forumda yeterince bilgi var her gelen başlık açıyor aynı şeyler soruluyor biraz forumu kurcalayın gerekli bilgilere ulaşırsınız
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

eserben yazdı:
Dostum forumda yeterince bilgi var her gelen başlık açıyor aynı şeyler soruluyor biraz forumu kurcalayın gerekli bilgilere ulaşırsınız
Zafer Hoca'ya giderken öneri isteyen birini ve ona verilmiş cevapları içeren bir başlık linki gönderin de haklısınız diyelim. Eminim bulamayacaksınız. Varsayalım ki buldunuz, bu o arkadaşı haklı yapmaz. O adamın üslubu üslup değil. Yerden göğe kadar haklı olsa o üslup onu yerin dibine çekmeye yeter zaten. Önce saygı.
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

kadir yazdı:Pcr yontemi, olasi patojenlerin dna sekli cihazin menusunde var. Sizdede bu dnalardan varsa eslestirme yontemi ile bulunuyor. Antibiogram yapma sansi yok.
Eyvallah abi