Hastalığımın ne olduğunu anlayamıyorum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Yedek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Hastalığımın ne olduğunu anlayamıyorum

Mesaj gönderen Yedek »

Bende 5 adet roaccutane sivilce hapı kullanımı sonrası başladı bu illet. 8 ay oldu ilk ay şiddetli testis ağrısı vardı zamanla hafifledi ve neredeyse bitti. Sorunlarım ereksiyon, libido, cinsel düşünce kuramamak, cinsel görüntülerin sıradan gelmesi gibi. Post Roaccutane Sendromu diye bir hastalık var ama onlarda prostatit yok. Bütün cinsel sorunları yaşıyorlar. Bende prostatit teşhis edildi meni kültüründen e.coli ve mssa üredi. Hastalığımın hangisi olduğunu nasıl anlayabilirim ? Sadece prostatit olduğumdan emin olmak istiyorum en azından düşmanımı tanımak istiyorum ama cinsel görüntülerin anlamını kaybetmesi çok saçma geliyor bunun prostat ile nasıl bağlantısı olabilir ki beyin ve hormonlarla alakalı değil mi ? Mezi bitti bir de neredeyse. Prostatta sıvı üretimi çok yavaşladı gibi geliyor. Bu belki libidoyu kırıyordur ama bu kadar mı kırar arkadaşlar bir yardım.
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Hastalığımın ne olduğunu anlayamıyorum

Mesaj gönderen akoray »

Yedek yazdı:Bende 5 adet roaccutane sivilce hapı kullanımı sonrası başladı bu illet. 8 ay oldu ilk ay şiddetli testis ağrısı vardı zamanla hafifledi ve neredeyse bitti. Sorunlarım ereksiyon, libido, cinsel düşünce kuramamak, cinsel görüntülerin sıradan gelmesi gibi. Post Roaccutane Sendromu diye bir hastalık var ama onlarda prostatit yok. Bütün cinsel sorunları yaşıyorlar. Bende prostatit teşhis edildi meni kültüründen e.coli ve mssa üredi. Hastalığımın hangisi olduğunu nasıl anlayabilirim ? Sadece prostatit olduğumdan emin olmak istiyorum en azından düşmanımı tanımak istiyorum ama cinsel görüntülerin anlamını kaybetmesi çok saçma geliyor bunun prostat ile nasıl bağlantısı olabilir ki beyin ve hormonlarla alakalı değil mi ? Mezi bitti bir de neredeyse. Prostatta sıvı üretimi çok yavaşladı gibi geliyor. Bu belki libidoyu kırıyordur ama bu kadar mı kırar arkadaşlar bir yardım.

Kardeşim geçmiş olsun , aşağı bölgede sorun olunca beyin bu tarz istekleri düşürür. Bendede seninki gibi başladı , e coli bende ki ilk çıkan mikroptu , bir an evvel abiyotik ile tedaviye başlaman lazım birde testesteron ölçümü yaptır , muhtemelen düşük çıkacak , testesteron takviyesi ni dr.ile görüş . Chorinmohn , pregnyl 5000 iu , proviron vs... , zamanla mükemmel olmasada iyileşme oluyor . Fazla boşalma , sıcak tut orayı.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

akoray yazdı:
Yedek yazdı:Bende 5 adet roaccutane sivilce hapı kullanımı sonrası başladı bu illet. 8 ay oldu ilk ay şiddetli testis ağrısı vardı zamanla hafifledi ve neredeyse bitti. Sorunlarım ereksiyon, libido, cinsel düşünce kuramamak, cinsel görüntülerin sıradan gelmesi gibi. Post Roaccutane Sendromu diye bir hastalık var ama onlarda prostatit yok. Bütün cinsel sorunları yaşıyorlar. Bende prostatit teşhis edildi meni kültüründen e.coli ve mssa üredi. Hastalığımın hangisi olduğunu nasıl anlayabilirim ? Sadece prostatit olduğumdan emin olmak istiyorum en azından düşmanımı tanımak istiyorum ama cinsel görüntülerin anlamını kaybetmesi çok saçma geliyor bunun prostat ile nasıl bağlantısı olabilir ki beyin ve hormonlarla alakalı değil mi ? Mezi bitti bir de neredeyse. Prostatta sıvı üretimi çok yavaşladı gibi geliyor. Bu belki libidoyu kırıyordur ama bu kadar mı kırar arkadaşlar bir yardım.

Kardeşim geçmiş olsun , aşağı bölgede sorun olunca beyin bu tarz istekleri düşürür. Bendede seninki gibi başladı , e coli bende ki ilk çıkan mikroptu , bir an evvel abiyotik ile tedaviye başlaman lazım birde testesteron ölçümü yaptır , muhtemelen düşük çıkacak , testesteron takviyesi ni dr.ile görüş . Chorinmohn , pregnyl 5000 iu , proviron vs... , zamanla mükemmel olmasada iyileşme oluyor . Fazla boşalma , sıcak tut orayı.
Ben hastalığın ilk başladığı dönemlerde yaptırdım, normaldi. Şubat’tan beridir istekte bariz azalma var, önceden de azdı ama bu denli değildi. Ölçtürsem mi ben de acaba?
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

akoray yazdı:

Testesteron um son derece yüksek. Hormonlarım çok sağlıklı çıkıyor. Doktorlar anlam veremiyorlar. Bugün psa ölçtürdüm gayet düşük çıktı muhtemelen prostatit de değilim. 22 yaşında evli barklı harama bakmamış kendini sakınmış bir gencin hayatını bitirdiler 50 tl lik ilaç için.
Haluk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Haluk »

kullandıgın sıvılce ılacıyla bu konunun bı alakası yok senın menınde e coli cıksa ki cıkmıs prostatit in babası olursun mssa yı eklemıyorum bıle cınsel ılıskıyle olmadıysa kendı vucudundan atlamıstır bakterı oraya bende sac ıcın fınasterıd kullandım sorunlarım basladı dedım kendıme o ılactan oldu dedım megerse bakterı mantar yuvası olmusum da haberım yokmus bu hastalık malesef ole cınsel ısteksızlık yapıyo bı gun sarısın efsane bı hatun yatakta yanagımdan optu ılkolul cocugu gibi yanagımı sılmek ıstedım kendıme ınanamadım tam bi şok ama ıste bu ıs bole alısmaya bak tek yolu bu ve cınsellık ıstegı heralde bı hormonla deılde bı enzım falan karısımı heralde
yoksa benımde testosteron um tavan hıc ıstek yok kas yapımda kalmadı yok oldu testosteron bence cok etkılı deıl aksını dusunen yada bılen bılgı verırse sevınrım hangı ılac ıyı falan
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

Haluk yazdı:kullandıgın sıvılce ılacıyla bu konunun bı alakası yok senın menınde e coli cıksa ki cıkmıs prostatit in babası olursun mssa yı eklemıyorum bıle cınsel ılıskıyle olmadıysa kendı vucudundan atlamıstır bakterı oraya bende sac ıcın fınasterıd kullandım sorunlarım basladı dedım kendıme o ılactan oldu dedım megerse bakterı mantar yuvası olmusum da haberım yokmus bu hastalık malesef ole cınsel ısteksızlık yapıyo bı gun sarısın efsane bı hatun yatakta yanagımdan optu ılkolul cocugu gibi yanagımı sılmek ıstedım kendıme ınanamadım tam bi şok ama ıste bu ıs bole alısmaya bak tek yolu bu ve cınsellık ıstegı heralde bı hormonla deılde bı enzım falan karısımı heralde
yoksa benımde testosteron um tavan hıc ıstek yok kas yapımda kalmadı yok oldu testosteron bence cok etkılı deıl aksını dusunen yada bılen bılgı verırse sevınrım hangı ılac ıyı falan
post finasterid sendromu olabilirsiniz. prostatit kasları eritmez. yazınızın devamında enfeksiyonu giderince iyileşip kurtuldum felan okumak o kadar istedim ki.