Kendi kendimize lökosit bakmak mumkun mu. Gerekli ekipmanlar neler.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Kendi kendimize lökosit bakmak mumkun mu. Gerekli ekipmanlar neler.

Mesaj gönderen Dragon »

Peki abi kısa dönem ne kadar süre
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Tedavide yeterli dozda ve uygun antibiyotik kullanilmazsa 1 yıl 2 yil gibi bir sureç icinde akinti tekrarlayabiliyor.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kadir abi bana zafer hoca 3-4 kutu antibiyotik iki kütü ağrı kesici takviyeler ve 10 iğne vermişti sonra test te son üçte lüksoti 1-2 di cinsel ilişkim olmadı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Lokositin stabil durumu 1 yil gibi surerse genellikle %80 iyilesirsiniz. Bu durum devam ederse iyilesmeniz dahada artiyor.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kadir abi ilk 2019 Ekim’de ilk günü gittim en son Şubat ta gittim sonra virüsten gidemedim
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Sence altı ay daha iki kez gitmek isterdim ama virüsten dışarı çıkamıyorım sence nasıl yapayım ama bu olayım benim tali zafer hoca masaj yapınca başladı önceden prostat sıvısı iltihaplıfı onu temizledi acaba başka yerden öi bu baketeri geliyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dragon yazdı:Sence altı ay daha iki kez gitmek isterdim ama virüsten dışarı çıkamıyorım sence nasıl yapayım ama bu olayım benim tali zafer hoca masaj yapınca başladı önceden prostat sıvısı iltihaplıfı onu temizledi acaba başka yerden öi bu baketeri geliyor
Simdi bu sorulara benim boyle cvp verme sansim yok. Bende lokosit bugun 0 iken yarin 35 oldugunu cok iyi bilirim. Oyuzden lokosit sayimi, tahlil ve stabil durum cok onemli.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kadir abi asla ilişki olmadı ve yemeğe dikkat ettim bende daha önce öyle idrqrdan beyqz şey gelmedi bu zafer hocadan sonra öyle oldı ilk işim coronadan sonra lökosit baktırmaya gidicem
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dragon yazdı:Kadir abi asla ilişki olmadı ve yemeğe dikkat ettim bende daha önce öyle idrqrdan beyqz şey gelmedi bu zafer hocadan sonra öyle oldı ilk işim coronadan sonra lökosit baktırmaya gidicem
İyi olur kardesim.. düzelicek merak etme.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

Prostatozurlu yazdı:
Msln yazdı:
Prostatozurlu yazdı:Mikroskop degil teleskop lada baksanız olmaz yapamazsınız
Neye dayanarak soyluyorsun
Bunun için saglıkçı olmanız lazım biliyor olmanız lazım

alakasi yok ....sadece lokositin ne sekilde goruldugunu bilmeniz yeter .. Sonra kendiniz o yuvarlaklari sayiyorsunuz teker teker teker oldu bitti , basit bri is yani ...Bunu nerden biliyorum .. ISpartada bir hastanede vermistim prostat sivisini doktor cikardi kaba aldi hemen onu aldim labaratuara getirdim .. Laba kendimde gridim ..Kab icerisine bir cubuk soktu onunla siviyi cam laba aktardi ..ve koydu mikroskop altina ve saydi sonra bana gosterdi su lokosit dedi bende saydim ..cok basitdi , inanilmaz basit ...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kendiniz prostattan siviyi cikartirsaniz mikroskop altinda lokositi sayabilirsiniz.. yuvarlak sekilde ufak noktalar halinde gorebilirsiniz.
esanjor01

kadir yazdı:Kendiniz prostattan siviyi cikartirsaniz mikroskop altinda lokositi sayabilirsiniz.. yuvarlak sekilde ufak noktalar halinde gorebilirsiniz.
aynen oyle abi ...Kadir abi foruma uye olurken yas secenegini opsiyenel degilde mecburi tutabilirmisin ? Boylece her defasinda yasin kac demekten kurtulmus oluruz ... Birde diger uylerde yaslarini ilave ederlerse profil bilgilerini cok iyi olur ...
esanjor01

Msln yazdı:
huseyin252 yazdı:
Msln yazdı:
Abin ne diyor bu işe. Sordun mu hiç.
Mikroskopda alsanız sonuçta organda enfeksiyon var lokosit var bunu mikroskop tedavi edmeyecek ki önemli olan ordaki enfeksiyon ü sonlandırmak oraya antibiyotik ulaştırmak O antibiyotik de ulaşmıyor veya ulaşıyor etki etmiyor amk hastalıgı iki ucu boklu değnek
Doktora gitmekten ve her ay 1200tl ile 1500 tl arasında para harcamaktan sıkıldım yoruldum. Doktor en az 30 kez prostat masajı yaptımısımdır. ama her defasında stres sıkıntı. Zaten kullanılacak antibiyotikler belli. Maliyet ve diğer noktaları çözersem bu işi kendim yapma fikrindeyim.
buarda msln kardes ne oldu basladinmi bu bakmaya gerekli malzmeleri aldinmi .... burada en onemlisi prostat sivisini cikarmak bence ....Bunun icin en uygun prostat masaji aletini almak cok onemli en etkili verimli olanini ...
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

esanjor01 yazdı:
kadir yazdı:Kendiniz prostattan siviyi cikartirsaniz mikroskop altinda lokositi sayabilirsiniz.. yuvarlak sekilde ufak noktalar halinde gorebilirsiniz.
aynen oyle abi ...Kadir abi foruma uye olurken yas secenegini opsiyenel degilde mecburi tutabilirmisin ? Boylece her defasinda yasin kac demekten kurtulmus oluruz ... Birde diger uylerde yaslarini ilave ederlerse profil bilgilerini cok iyi olur ...
Bakicam o konuya ejanjor kardesim. Ayrica prostat sivisina bakicak arkadaslar self masaj icin ince uclu titresimli alet alsinlar. Minimum incelikte olsun.Bu is icin 10-15 mm capinda bile olsa cok daha iyi olur.
Odyseus00
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Odyseus00 »

Uzun süre boşalmadan malum filmlere bakın prostat sıvısı fazlasıyla gelir ama hastane ve labaratuar ortamında biraz
zor olabilir
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Prostat sıvısı masaj la getirmek daha mantıklı
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

kadir yazdı:
esanjor01 yazdı:
Bakicam o konuya ejanjor kardesim. Ayrica prostat sivisina bakicak arkadaslar self masaj icin ince uclu titresimli alet alsinlar. Minimum incelikte olsun.Bu is icin 10-15 mm capinda bile olsa cok daha iyi olur.
Çok zor abi o iş. Ben çok denedim, 3 farklı masaj aleti aldım. Olmuyor, prostat sert, gelmiyor sıvı.
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

genetik okuyup lablarda çalışmak istiyorum bu sene bu ssürekli idrar ve ağrılarla sınava giricem dualarınızı eksik etmeyin abilerim umarım ileride bu hastalığa faydam olur
millexplorer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen millexplorer »

Dün 1000X SOIF marka binocular 2.el bir mikroskop aldım, ayrıca Thoma lamı siparişi verdim. Mikroskopa 750 TL ödedim Thoma Lamı için ise 80 TL. Bu arada nasıl bakıldığı ve nasıl sayıldığı konusunda da konusunda uzman birini bulursam kendisinden bilgi alacağım.