Test sonuçlarım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Test sonuçlarım

Mesaj gönderen Ali1453 »

Tevfik1983 yazdı:Semen kültürümde. 2-3 polimorf nüveli lokosit, d grubu streptococcus spp üredi . Doktor 5 günlük duocid verdi yeterli dedi. Sizin yorumlarınızı merak ettim. Teşekkürler
5 günlük duocidmi verdi gelde gülme kardeş seni başından atmış.ilk bende alfa hemolitik streptococcuc spp.
...Daha sonra koagülaz negatif staphylococcus
dragonx
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dragonx »

Zafer hoca prostat sovısından pcr ve kültür yapmıyor mu
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

dragonx yazdı:Zafer hoca prostat sovısından pcr ve kültür yapmıyor mu
Zafer hoca kültür ve pcra karşı
Çevre hastanesi nde İbrahım hocaya prostat sıvısı aldırıp düzen laba prostat sıvısı kültürü yaptırabilirsin
Eğer cinsel ilişki kaynaklı işe sorunun pcrda yaptır şlk başta düzen lab’ı ara uygun örnek alımı için
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Hocam Benim kafam karıştı şimdi ne yapmalıyım hangi hocaya gitmeliyim lökosite mi kültüre mi bakmalıyım kafam karıştı..
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen crazy96 »

Ali1453 yazdı:
Tevfik1983 yazdı:Semen kültürümde. 2-3 polimorf nüveli lokosit, d grubu streptococcus spp üredi . Doktor 5 günlük duocid verdi yeterli dedi. Sizin yorumlarınızı merak ettim. Teşekkürler
5 günlük duocidmi verdi gelde gülme kardeş seni başından atmış.ilk bende alfa hemolitik streptococcuc spp.
abi benim kültürümde bi kere stafilokok hominis üredi bikere de koagülaz negatif stafilokok ikisi aynı bakteri mi acaba ikiside farklı hastanede üredi sen bunları temizleyebildin mi
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Murat kardeşim zafer hoca 14 löokosit buşdı tedavi etti cinsel ilişkim olmadı hiç sence pcr yapmalıyım Kadir abi senin de fikrini alayım pcr ve kültür ikisinide kesin olsun diye yapayım öı prostat sıvısından bide zafer hoca da sıvıyı alıp yakın bir labor götürsem mantıklı öı zafer hoca iyi yapıyor
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Zorlasak zafer hoca yapmaz öı
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

dragonx yazdı:Zorlasak zafer hoca yapmaz öı
Hayır kesinlikle teklif dahi etmeyin bir dahakine muayene bile etmeyebilir bu konuda çok katı
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Pcr ve kültür yapmıyor mu yani şimdi ypksa pcr mu yapmıyor
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

dragonx yazdı:Pcr ve kültür yapmıyor mu yani şimdi ypksa pcr mu yapmıyor
dostum zafer hoca kültür pcr yapmaz ben pcr yaptırıp sonucunu gösterdim bakmadı bile prostat masajı yapar lokosit bakar masajdan sonra idrar tahlili yapar lokosit var ise lokositi düşürmek için antibiyotik kür verir lokosit yoksa tedavi etmez
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Kardeşim Peki Yanımda steril kap götürsem masaj sonrası ben damlatsam zafer hocanın Masajından sonra
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

dragonx yazdı:Kardeşim Peki Yanımda steril kap götürsem masaj sonrası ben damlatsam zafer hocanın Masajından sonra
Namümkün. Yapan var ama, şansını dene. Kovmazsa iyidir. :) Belki de izin verir. Hafta içi sabah saatlerinde git.
dragonx

Mesaj gönderen dragonx »

Yani bir damla bile getirsem yeter mi sizce bide parasıyla yaptıracam bu hoca neye taktı böyle
Targocid

dragonx yazdı:Yani bir damla bile getirsem yeter mi sizce bide parasıyla yaptıracam bu hoca neye taktı böyle

Kültür yahut PCR için bir kere en az 5, 6 damla gerekir. CYBH’leri de çalıştıracaksan Swap’la aldırırsın. 2.’si onu alıp tee anasının nikahına götüreceksin, gerek yok. 3.’sü onun için muhattap olmana değmez. Hafta içi sabah gidersen dene bir ama, belki Eşref saatine denk gelirsin.
murat222

dragonx yazdı:Yani bir damla bile getirsem yeter mi sizce bide parasıyla yaptıracam bu hoca neye taktı böyle
Ver 100 tlye İbrahım hocaya aldır laf yemeye gerek yok zaferden almaz canın sıkılır
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Şimdi sizce önce ben neyapmalıyım mesela önce lökosit baktırıp birşey çıkmazsa mı bakteriye baktırayım ? Yoksa ilk bakteri mi bakılmalı ?
Targocid

Pablos yazdı:Şimdi sizce önce ben neyapmalıyım mesela önce lökosit baktırıp birşey çıkmazsa mı bakteriye baktırayım ? Yoksa ilk bakteri mi bakılmalı ?
İlk önce bakteriye yüklen. Hastalık ne zaman başladı, o da önemli.
Ahmet745

Mesaj gönderen Ahmet745 »

Ali1453 yazdı:
Abi streptococcus spp bendede uredi sana bu bakteri urediginde nasıl bir tedavi uyguladılar hangi ilaclari kullandın fayda gordunmu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim, once lokosite baktir, bakalim yuksekmi elde var 1 olursun enazindan. Tani icin gerekli. Sonra kultur yaptirirsin. Diyelim üreme olmadi napicaksin?Yada Medicanada zafer hocaya siviyi aldir, onlar gelisim laba gonderiyorlar. Pcr de Androflor cybh panel testide yaptirabilirsin.Yada murat2222 nin dedigi gibi cevre hastanesine gideceksin. Kultur yaptirirkende cinsel mikroplara bakilsin diye uyarirsin. Miko ve ureoplazma, gonore, klamidya, trikomonas diye soylemen gerekir.Tabi bunlar hep maliyet, ekonomik durum onemli. Allah herkesin yardimcisi olsun kardesim.
murat222

Pablos yazdı:Şimdi sizce önce ben neyapmalıyım mesela önce lökosit baktırıp birşey çıkmazsa mı bakteriye baktırayım ? Yoksa ilk bakteri mi bakılmalı ?
İlk bakteriyi bulmaya çalışki verilecek antibiyotikler bakteriye hassas olanlardan seçilsin dirençli antibiyotik 1000 kutuda yutsan boş