Düzgün tedavi şart.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kprostatit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Düzgün tedavi şart.

Mesaj gönderen Kprostatit »

Herkese merhaba 2019 ocak ayinda yakalanmistim bu hastaliga. 4 5 doktor gezdim hic biri çare olmadi, aksine bana verdikleri yanlis ilaclar yuzunden pskolojim de bozuldu sagligim da. Hastaliga yeni yakalanmis arkadaslar vakit gecirmeden duzgun tedavi alsinlar. Forumda adi gecen Doktorlardan birine gitsinler. Benim size verecegim tavsiyeler arasinda da
1. Ayaklarinizi kesinlikle usutmeyin.
2 .Eger antibiyotik kullaniyosaniz yaninda kesinlikle probiyotik kullanin
3. 2 gunde bir belinize kadar sicak suyun icine oturun.
3. Fazla abartmadan 2 haftada 1 veya hafta da 1 bosalmak tikanan kanallari acmak icin faydali olabilir ozellikle oturma banyosu oncesi oneririm.
4. Kahve kola vs bu tarz seylerden uzak durun, aci yemeyin.Bira ve saraptan kesinlikle uzak durun.
5. Gunde en az 2.5 litre su tuketin
6. Eger duragan bi hayatiniz varsa biraz hareketlenin aktif olarak olmasa da gunde en az 10 12 bin adim arasi yuruyun.
7. Makat bolgenizde agri sislik vs varsa tualette fazla vakit gecirmeyin hemoroid e davetiye cikarmayin.
8. Hastalik elbet gececekmis gibi dusunun.
Neredeyse butun semptomlarini yasadim. İdarda yanma ,peniste agri , makatta agri, idrar debisinde dusukluk, penisten kan gelmesi vs vs. Allahima sukurler olsun suan sadece sirt ustu yatarken yanlarima ve belime vuran sizlamalar kaldi sanirim buda hala prostat bolgemin enfeksiyondan kurtulmasina ragmen eski haline donmemesinden. Dedigim gibi bu hastalim geciyor eger kafaya koyarsaniz bir gun iyi olacaksiniz. Herkese hayirli ramazanlar
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Düzgün tedavi şart.

Mesaj gönderen smm2804 »

Merhaba benimde şikayetlerim bitti sayılır sadece ciddi anlamda ereksiyon sorunum var sizdede aynı şikayet varmı
Kprostatit

Ereksiyon sorunum yok
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Smm2804 kardeşim senin durum kronik miydi Peki lökosit tedavi si mi gördün
lamonica

Mesaj gönderen lamonica »

Kprostatit yazdı:Herkese merhaba 2019 ocak ayinda yakalanmistim bu hastaliga. 4 5 doktor gezdim hic biri çare olmadi, aksine bana verdikleri yanlis ilaclar yuzunden pskolojim de bozuldu sagligim da. Hastaliga yeni yakalanmis arkadaslar vakit gecirmeden duzgun tedavi alsinlar. Forumda adi gecen Doktorlardan birine gitsinler. Benim size verecegim tavsiyeler arasinda da
3. Fazla abartmadan 2 haftada 1 veya hafta da 1 bosalmak tikanan kanallari acmak icin faydali olabilir ozellikle oturma banyosu oncesi oneririm.
4. Kahve kola vs bu tarz seylerden uzak durun, aci yemeyin.Bira ve saraptan kesinlikle uzak durun.
6. Eger duragan bi hayatiniz varsa biraz hareketlenin aktif olarak olmasa da gunde en az 10 12 bin adim arasi yuruyun.
7. Makat bolgenizde agri sislik vs varsa tualette fazla vakit gecirmeyin hemoroid e davetiye cikarmayin.
Neredeyse butun semptomlarini yasadim. İdarda yanma ,peniste agri , makatta agri, idrar debisinde dusukluk, penisten kan gelmesi vs vs. Allahima sukurler olsun suan sadece sirt ustu yatarken yanlarima ve belime vuran sizlamalar kaldi sanirim buda hala prostat bolgemin enfeksiyondan kurtulmasina ragmen eski haline donmemesinden. Dedigim gibi bu hastalim geciyor eger kafaya koyarsaniz bir gun iyi olacaksiniz. Herkese hayirli ramazanlar
Size dm yolladım bakabilir misiniz
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

başlığı açan ve bir alttaki arkadaş hangi doktora gittiniz?
Kprostatit

lamonica yazdı:
Kprostatit yazdı:Herkese merhaba 2019 ocak ayinda yakalanmistim bu hastaliga. 4 5 doktor gezdim hic biri çare olmadi, aksine bana verdikleri yanlis ilaclar yuzunden pskolojim de bozuldu sagligim da. Hastaliga yeni yakalanmis arkadaslar vakit gecirmeden duzgun tedavi alsinlar. Forumda adi gecen Doktorlardan birine gitsinler. Benim size verecegim tavsiyeler arasinda da
Size dm yolladım bakabilir misiniz
Dm kutum dolu olduğu icin gelmedi herhalde tekrar yollabilirmisin?
Kprostatit

ozcartman yazdı:başlığı açan ve bir alttaki arkadaş hangi doktora gittiniz?
Önce bayrampasa devlet hastahanesi Gökay Gidemez e tedavi oldum geçmedi. Ardindan enfeksiyon hastaliklarinda kuzenim vardi uroloji ile beraber tedavi ettiler gecmedi. Haseki eah hastahanesinde Ekrem Yadigarogluna muayene oldum gecmedi. En son bahçelievler medicana da Zafer Oyman hastaligimi teshis etti (burasi önemli digerleri teshis dahi edememisti )ve tedavi etti.
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

Kprostatit yazdı:
ozcartman yazdı:başlığı açan ve bir alttaki arkadaş hangi doktora gittiniz?
Önce bayrampasa devlet hastahanesi Gökay Gidemez e tedavi oldum geçmedi. Ardindan enfeksiyon hastaliklarinda kuzenim vardi uroloji ile beraber tedavi ettiler gecmedi. Haseki eah hastahanesinde Ekrem Yadigarogluna muayene oldum gecmedi. En son bahçelievler medicana da Zafer Oyman hastaligimi teshis etti (burasi önemli digerleri teshis dahi edememisti )ve tedavi etti.
Teşekkürler bilgiler için