Prostatit mi Kas problemi mi ?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
lamonica

Re: Prostatit mi Kas problemi mi ?

Mesaj gönderen lamonica »

prostanlee yazdı:
lamonica yazdı:
prostanlee yazdı:
Ankara da bircok doktor ismi verilmisti burada onlara baktin mi sen forumu bi arastir istersen arayip sorarsin aciksa gidersin klinikler. Korunmasiz iliskin yoksa cokta sıkıntı olacagini sanmam ama beklersen kafaya takarsin simdi :)
Zihnen çok yoruldum daha 3 haftada şüpheli ilişkim olmadı masturbasyon sırasında boşalmayı engellemek harici iüpheli hiçbir şeyim yok hatta
Bu bosalmayi engelleme de prostata reflu yapıyor diye duymuştum senin problemin kaynagi bu ve pelvik kaslari fazla zorlamak bence masturbasyonu azalt stres yapma sicak su oturmasi yap. Doktora da gidip lokosit baktir cikarsa ona gore antibiyotik tedavisi alırsın cikmazsa bu dediklerimle bu isi cozersin zaten rahat ol kafaya takma.Gidemiyorsanda bu dediklerimi yapabilirsin bence faydasi olup olmadigini gorursun zaten. Bir de xatral kullanabilirsin kaslari rahatlatir ama doktor kontrolu olmadan benim veya bir baskasinin onerisiyle ilaca baslaman dogru olmaz tabii. Bir de herkes bu yollardan geciyor stres yaparsan olmayan semptom yaratirsin olan da gecmez biraz sıkıntılı bir süreçteyiz coronadan dolayi evet ama kafana takmamaya çalış geciyor merak etme.
Sağolasın dostum pazartesiye randevu aldım belirsizlik ve iç sıkıntısıyla savaş çok zor Allah hepimizin yardımcısı olsun.
superbeetle

Mesaj gönderen superbeetle »

lamonica yazdı:Herkese merhabalar,öncelikle herkese geçmiş olsun ben içinden çıkamadığım için buradaki yaşayanlara tecrübe edenlere danışmak istedim.10 aya yakındır düzenli cinsel hayatım yok. Sporcuyum pelvik kaslarımı her zaman aktif çalıştırırım masturbasyon da dahil. 1 ay önce masturbasyon esnasında boşalırken kaslarımı kasarak geei yolladım boşalmak istemedigimden sonra hemen boşaldım bunun sakıncılı olacağını düşünerek ama boşaldıgımda çok hafif koyu oldugunu gördüm çok az sarıydı ama çok az. Neyse 1 hafta boyunca hicbir sıkıntım yoktu acaba bir daha olacak mı diye aynı şeyi tekrarladım ve aynı sekilde renk durumu ve apış aramda pelvik kaslarımda aşırı bir kasılma oldu kasıldı hem de çok fazla ama bu sefer penisimde yanma hissettim ve sonra işeyince yanmam daha da arttı. Bu beni çok korkuttu ve doktora da gidemwdigimden bana yardımcı olan bir doktor tanıdıgımın yardımıyla hemen cipro aldım 3 4 gün hixbir sıkayetim yoktu sadece ucunda ara ara yanma oldu doktoea gittim cipro kullandıgım icin idrarıma bakamadı meni ve kan tahlili mi yaptırdı ve yolladı beni telefonla aradıgımda sonucların gayet iyi dedi prostatit dedi geçti Moksefen verdi 2 kutu bitmesine 3 gün kaldı sadece bir gün kasıgımda ağrı yaşadım idrar baslarken hafif zorlanma ve 2 damla seffaf akıntı ve psikolojikman oldugunu düsündügüm sık masturbasyon yapmam söylensigi icin bosalmanın hızlı olması. tek sikayetim bunlar doktorumun sonucların iyi diyip prostatit demesi beni asla tatmin etmedi ve pelvik kaslarımda gerginlik ve eskisi gibi kastıgımda hissettigim gerilmeyi hissedemiyorum. 3 gündür buna hemoroid sıkıntısı eklendi ve makatımda sürekli gerginlik var sıkıntının burdan kaynaklandıgını düsünüyorum. Normal zamanda olsak Zafer hocaya hemen gidecegim ama elim kolum bağlı hicbir sey yapamıyorum Tavsiyeleriniz ve öngörüleriniz nedir merak ediyorum. Ankarada gidebilecegim birini tavsiye ederseniz çok ama çok memnun kalırım. Herkese çok geçmiş olsun.
Geçmiş olsun, sporcuyum demişsiniz ne sporu yapıyorsunuz? Vücut geliştirme mi? Herhangi bir anabolik ilaç(streoid)kullanıyor musunuz?
antibiyotikdusmani
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen antibiyotikdusmani »

Anladığım kadarıyla pelvik taban kasları kasılı kalmış, sert gevşek sendromunu araştırmanızı tavsiye ederim, etraf durulunca bir de fizyoterapi alabilirsiniz...
lamonica

superbeetle yazdı:
lamonica yazdı:Herkese merhabalar,öncelikle herkese geçmiş olsun ben içinden çıkamadığım için buradaki yaşayanlara tecrübe edenlere danışmak istedim.10 aya yakındır düzenli cinsel hayatım yok. Sporcuyum pelvik kaslarımı her zaman aktif çalıştırırım masturbasyon da dahil. 1 ay önce masturbasyon esnasında boşalırken kaslarımı kasarak geei yolladım boşalmak istemedigimden sonra hemen boşaldım bunun sakıncılı olacağını düşünerek ama boşaldıgımda çok hafif koyu oldugunu gördüm çok az sarıydı ama çok az. Neyse 1 hafta boyunca hicbir sıkıntım yoktu acaba bir daha olacak mı diye aynı şeyi tekrarladım ve aynı sekilde renk durumu ve apış aramda pelvik kaslarımda aşırı bir kasılma oldu kasıldı hem de çok fazla ama bu sefer penisimde yanma hissettim ve sonra işeyince yanmam daha da arttı. Bu beni çok korkuttu ve doktora da gidemwdigimden bana yardımcı olan bir doktor tanıdıgımın yardımıyla hemen cipro aldım 3 4 gün hixbir sıkayetim yoktu sadece ucunda ara ara yanma oldu doktoea gittim cipro kullandıgım icin idrarıma bakamadı meni ve kan tahlili mi yaptırdı ve yolladı beni telefonla aradıgımda sonucların gayet iyi dedi prostatit dedi geçti Moksefen verdi 2 kutu bitmesine 3 gün kaldı sadece bir gün kasıgımda ağrı yaşadım idrar baslarken hafif zorlanma ve 2 damla seffaf akıntı ve psikolojikman oldugunu düsündügüm sık masturbasyon yapmam söylensigi icin bosalmanın hızlı olması. tek sikayetim bunlar doktorumun sonucların iyi diyip prostatit demesi beni asla tatmin etmedi ve pelvik kaslarımda gerginlik ve eskisi gibi kastıgımda hissettigim gerilmeyi hissedemiyorum. 3 gündür buna hemoroid sıkıntısı eklendi ve makatımda sürekli gerginlik var sıkıntının burdan kaynaklandıgını düsünüyorum. Normal zamanda olsak Zafer hocaya hemen gidecegim ama elim kolum bağlı hicbir sey yapamıyorum Tavsiyeleriniz ve öngörüleriniz nedir merak ediyorum. Ankarada gidebilecegim birini tavsiye ederseniz çok ama çok memnun kalırım. Herkese çok geçmiş olsun.
Geçmiş olsun, sporcuyum demişsiniz ne sporu yapıyorsunuz? Vücut geliştirme mi? Herhangi bir anabolik ilaç(streoid)kullanıyor musunuz?
Vücut geliştirme de yapıyorum antrenörüm hayır hiç steroid kullanmadım.
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

lamonica yazdı:
superbeetle yazdı:
Isınmadan ağırlık kaldırdın mı yada spor esneme hareketleriyle bitirmiyor musun ? Prostatit değilsen eğer sorun bunlardan birinden kaynaklı olabilir.
lamonica

ist86 yazdı:
lamonica yazdı:
superbeetle yazdı: Geçmiş olsun, sporcuyum demişsiniz ne sporu yapıyorsunuz? Vücut geliştirme mi? Herhangi bir anabolik ilaç(streoid)kullanıyor musunuz?
Isınmadan ağırlık kaldırdın mı yada spor esneme hareketleriyle bitirmiyor musun ? Prostatit değilsen eğer sorun bunlardan birinden kaynaklı olabilir.
Bunlardan olacağını sanmıyorum dedigim gibi şikayetlerim masturbasyonlardan sonra ortaya çıktı ve devam etti. Isınıyorum önce ve sonra