İYİLEŞENLER

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: İYİLEŞENLER

Mesaj gönderen kadir »

kadir yazdı:İyileşenleri buraya birkaç defa yazdim yine yaziyorum.
1-Lider
2-İbrahim
3-Volkan55
4-kenanankara
5-Demir
6-Sabır %80
Bu arkadaslardan bazilari istanbul dışından, hic istanbula gelmeden telefonla nacizane iyileşmesine sebep olduk.Bazilarida Zafer hocaya gitti.
Hepside minnet duygularini belirterek foruma tekrar girmek istemediklerini söylediler.Psikolojik olarak etkilendiklerinden bahsetti bazılari.Bu arkadaslarin yanliz tedavinin peşini hiç birakmadiklarini söyleyebilirim.Hatta bazilari ilac kullanirken kendi kendine prostat masaji yaptilar.
Hatirladigim isimler bunlar.
Eski bir yazimdir, yukardaki iyilesenlerin arasina katilanlar; seyhan, derman,kc34 ,Untitleduser vs. ismini su an hatirlamadigim birkac kisi daha var. Ayrica iyi olupta iyi oldugunu soylemeyenler cogunlukta.
tolga58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen tolga58 »

Hastalık başında yanma peniste çok oluyormu ben daha yeniyim boşalmadan sonra ağrı saplandı gene penis ucuna iştahsızlık başladı hiç tadım yok 25 gündür
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

tolga58 yazdı:Hastalık başında yanma peniste çok oluyormu ben daha yeniyim boşalmadan sonra ağrı saplandı gene penis ucuna iştahsızlık başladı hiç tadım yok 25 gündür
Kardesim yeniysen hic vakit gecirmeden en yakin bir urologa git tedavine basla. Bahsettigin semptomlar prostatitte var. Yanma cok olagan bir sey bu hastalikta ,herkeste olmustur genellikle.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

% 95 iyiyim. korunmasız ilişkiye girebiliyorum, acı-baharatlı yiyebiliyorum, bira içebiliyorum, bisiklet sürebiliyorum problem olmuyor. ağrı ve sık idrar yok. cinsellik de iyi, tükettiğim gıdalara göre değişiyor. baharatlı vs. tükettiğimde prostatta geçici ödeme neden oluyor, bunu boşalırken farkediyorum. bu geçici ödem nedeniyle ve ereksiyonla şişen prostat pelvik sinirlere baskı uyguluyor. genel olarak iyiyim, istediğim kıvama geldiğim zaman detaylı bir başlık açacağım. bu hastalığın tedavisi var ve bunun % 51'i sizin elinizde. soğuktan, stresten uzak durun bir süre yasaklara uyun. iyi forumlar...
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

red yazdı:% 95 iyiyim. korunmasız ilişkiye girebiliyorum, acı-baharatlı yiyebiliyorum, bira içebiliyorum, bisiklet sürebiliyorum problem olmuyor. ağrı ve sık idrar yok. cinsellik de iyi, tükettiğim gıdalara göre değişiyor. baharatlı vs. tükettiğimde prostatta geçici ödeme neden oluyor, bunu boşalırken farkediyorum. bu geçici ödem nedeniyle ve ereksiyonla şişen prostat pelvik sinirlere baskı uyguluyor. genel olarak iyiyim, istediğim kıvama geldiğim zaman detaylı bir başlık açacağım. bu hastalığın tedavisi var ve bunun % 51'i sizin elinizde. soğuktan, stresten uzak durun bir süre yasaklara uyun. iyi forumlar...
1 senedır yasaklara uyuyorum ben yıne aynıyım şansı olan kurtuluyor 1 senedır kurtulamadım
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

cronic yazdı:
kadir yazdı:İyileşenleri buraya birkaç defa yazdim yine yaziyorum.
1-Lider
2-İbrahim
3-Volkan55
4-kenanankara
5-Demir
6-Sabır %80
Bu arkadaslardan bazilari istanbul dışından, hic istanbula gelmeden telefonla nacizane iyileşmesine sebep olduk.Bazilarida Zafer hocaya gitti.
Hepside minnet duygularini belirterek foruma tekrar girmek istemediklerini söylediler.Psikolojik olarak etkilendiklerinden bahsetti bazılari.Bu arkadaslarin yanliz tedavinin peşini hiç birakmadiklarini söyleyebilirim.Hatta bazilari ilac kullanirken kendi kendine prostat masaji yaptilar.
Hatirladigim isimler bunlar.
Bende Varım Konya'daki doktor Mehmet Ardıç Hocamızın hastası :) tedavi olalı bir yıl oldu çok şükür, hala iyiyim
Mehmet ardıç nasıl tedavi etti igne tablet usulumu yoksa enjeksiyon mu yaptı birde Mehmet ardıçta ne kadar tedavi aldın bende konyadayım ona gitmeyi düşünüyorum artık
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

red yazdı:% 95 iyiyim. korunmasız ilişkiye girebiliyorum, acı-baharatlı yiyebiliyorum, bira içebiliyorum, bisiklet sürebiliyorum problem olmuyor. ağrı ve sık idrar yok. cinsellik de iyi, tükettiğim gıdalara göre değişiyor. baharatlı vs. tükettiğimde prostatta geçici ödeme neden oluyor, bunu boşalırken farkediyorum. bu geçici ödem nedeniyle ve ereksiyonla şişen prostat pelvik sinirlere baskı uyguluyor. genel olarak iyiyim, istediğim kıvama geldiğim zaman detaylı bir başlık açacağım. bu hastalığın tedavisi var ve bunun % 51'i sizin elinizde. soğuktan, stresten uzak durun bir süre yasaklara uyun. iyi forumlar...
Super red kardesim..sifaniz daim olsun.
red

Mesaj gönderen red »

kadir yazdı:
Super red kardesim..sifaniz daim olsun.
Çok teşekkür ederim Kadir abi, eksik olmayın..
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Arkadaslar aslında iylesmek cok kolay biraz zaman alıyo ama gene var bn hic ilac hicbisey kullanmadan 3 ay cinsel perhiz yaptım 8 yıl ugrastgım hastalgın yuzde 99 unu atlattım ne idrar hissi ne idrarda zorluk ne bosalırken agrı ne makat agrısı nede apıs arasnda agrı hicbiseyim kalmadı sertlesme desen mukemmel ben cok masturbasyon yuzunden bu hastalga yakalandım ama anlayamadım cahillik iste suan cok iyiyim bana bitane doktor bu prostat iltihabını bosaldıktan sonra isemeyen insanlarda daha cok oluyo demisti gercektende oyle ben bosalyodum vurup kafayı yatyodum buyuk ihtimalle o yanlstan dolayıda olabilir genede dedigim gibi doktor ilac verdiysede kullanın daha cabuk iylesmenizi saglar belkide ama bosalma olayına uzun bi sure ara verin sonra iyilestiginizin farkına varcaksınız ama duzelincede onun verdigi hevesle abartmayın haftada 1 yapın yeter ilk 1 ay haftada bir bosalın sonra 2 ay 15 gunde bi yapın sonra 3 aylık perhizi tamamlayın 6 ay sonra eski hayatınıza donun arkadaslar hicbi ilacın etkisi yok buna bosaldıkca aynı yerde sayarsınız iradenize hakim olun dayanın umutsuzluga kapılmayan allah yardımcınız olsun.
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Bu dediklerini yapmak için insanın robot olması lazım hicmi ruyalanma olmicak tmm hadi ben yapayım ))
Fenerlim124

Ruyalanma oluyo tabikide benim onerim bu kardesim ister dene ister deneme tek care buu istedigin ilacı bitkiyi kullan perhiz yapmadıgın surece dunyanın en iyi ilacını kullan hicbi fayda goremezsinn sen gec dalganı ilerde bana hakverceksin ;)
Fenerlim124

Bol bol benim yerimede antibiyotik ic iylesirsen banada haber ver yanldıgımı bileyim.
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Benim msj lari mi okursan görürsün bende herzaman perhiz yapın diyorum herkese kimseyleyle dalga geçmiyorum benzaten 100 de 70 ıyim antiboitik kullanmıyorum hiçte kullanmayı sevmiyorum elimden geldiği kadarda perhiz yapiyorum ki ben 10 yillik hastayim burda sana iyi gelen bişey başkasına iyi gelmez ama ben senin kötü niyetli biri olduğuna inanmıyorum herzaman yazıyorsun buraya bak şöyle olur önce enfeksiyonu sifirlarsin sonra perhiz yaparsın bu böyle olur
ahmetbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen ahmetbey »

Tabiki önce antibiyotik kullanılacak ama bazıları gibi 6 ay falan kullanılmayacak bir kaç adet yeterli oluyor sonra nonbakteriyele dönüşüyor boşuna antibiyotik alınıyor bir müddet sonra.mikrop ölünce iyilesme hemen olmuyor çünkü çok boşalmak zarar veriyor ama hiç boşalmamak da doğru değil 10 15 günde bir iyi gibi doktorlardan degil kendi tecrübem
huseyin252

Espace42 yazdı:Benim msj lari mi okursan görürsün bende herzaman perhiz yapın diyorum herkese kimseyleyle dalga geçmiyorum benzaten 100 de 70 ıyim antiboitik kullanmıyorum hiçte kullanmayı sevmiyorum elimden geldiği kadarda perhiz yapiyorum ki ben 10 yillik hastayim burda sana iyi gelen bişey başkasına iyi gelmez ama ben senin kötü niyetli biri olduğuna inanmıyorum herzaman yazıyorsun buraya bak şöyle olur önce enfeksiyonu sifirlarsin sonra perhiz yaparsın bu böyle olur
Bir perhize başladım ekmeği karbonhidratları şekeri kesdim bir yıl sürdürmeyi diyet yapmayı planlıyorum bakalım ne olacak cinsel perhizde yapacam bu arada
hepten

Mesaj gönderen hepten »

huseyin252 yazdı:
Espace42 yazdı:Benim msj lari mi okursan görürsün bende herzaman perhiz yapın diyorum herkese kimseyleyle dalga geçmiyorum benzaten 100 de 70 ıyim antiboitik kullanmıyorum hiçte kullanmayı sevmiyorum elimden geldiği kadarda perhiz yapiyorum ki ben 10 yillik hastayim burda sana iyi gelen bişey başkasına iyi gelmez ama ben senin kötü niyetli biri olduğuna inanmıyorum herzaman yazıyorsun buraya bak şöyle olur önce enfeksiyonu sifirlarsin sonra perhiz yaparsın bu böyle olur
Bir perhize başladım ekmeği karbonhidratları şekeri kesdim bir yıl sürdürmeyi diyet yapmayı planlıyorum bakalım ne olacak cinsel perhizde yapacam bu arada
Ben bu diyet sayesinde idrar probleminden büyük oranda kurtuldum
Diyet sırasında prostatit semptomları minimum düzeye indi ama diyet yüzünden fiziksel ve psikolojik olarak çöküntüye girmiştim

Diyeti bilinçli bi şekilde yapmak gerekiyor
Karbonhidratı sıfıra indirmek diye bişey yok vücudun ona da ihtiyacı var...ama en aza indirilebilir tabi

Çok katı bi diyet yapmak risktir...vücut vitaminsiz mineralsiz kalır, bağışıklık zayıflar, depresyona girersin..
huseyin252

hepten yazdı:
huseyin252 yazdı:
Ben bu diyet sayesinde idrar probleminden büyük oranda kurtuldum
Diyet sırasında prostatit semptomları minimum düzeye indi ama diyet yüzünden fiziksel ve psikolojik olarak çöküntüye girmiştim

Diyeti bilinçli bi şekilde yapmak gerekiyor
Karbonhidratı sıfıra indirmek diye bişey yok vücudun ona da ihtiyacı var...ama en aza indirilebilir tabi

Çok katı bi diyet yapmak risktir...vücut vitaminsiz mineralsiz kalır, bağışıklık zayıflar, depresyona girersin..
Bir diyetisyen eşliğinde yapıyorum karbonhidrat var sadece ekmek ve şekeri yasakladılar karbonhidrat da bir kısmına yasakladılar pilava yiyebiliyorum ama pirinç pilavını yasakladı yoğurt yiyebiliyorum ama sütü yasakladı çok garip bir lisde ama inanın midem rahatlıyor ve günlük 2 öğün verdi sabah kahvaltısı yok uykudan 1 saat sonra kahvaltı yapıyorum
Haydar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Haydar »

Iyileştim. 6 ay sonra bitti. Artık aranızdan ayrılıyorum. eger mikrop yoksa Boşuna antibiyotik, ilâç falan almayın. Tek çözüm geçene kadar mast yok. Hatta geri gelmesini istemiyorsan hastalıktan sonra da mast. yapmayın. 6. aya kadar bile aynı ağrıları hissedebilirsiniz. Sonra 2 hafta içinde yok olup gidiyor.Yani aylar gecsede iyiye gitmiyor zanedebilirsiniz ama ınanın iyileşiyor. Cinsel ilişki zarar vermiyor. Ama kesinlikle mast yapmayın. Boşuna doktoralara para akıtmayın. Lütfen yorum yapmayın. Bunlar benim fikrim. Kalın sağlıcakla...
efsane2036

Haydar yazdı:Iyileştim. 6 ay sonra bitti. Artık aranızdan ayrılıyorum. eger mikrop yoksa Boşuna antibiyotik, ilâç falan almayın. Tek çözüm geçene kadar mast yok. Hatta geri gelmesini istemiyorsan hastalıktan sonra da mast. yapmayın. 6. aya kadar bile aynı ağrıları hissedebilirsiniz. Sonra 2 hafta içinde yok olup gidiyor.Yani aylar gecsede iyiye gitmiyor zanedebilirsiniz ama ınanın iyileşiyor. Cinsel ilişki zarar vermiyor. Ama kesinlikle mast yapmayın. Boşuna doktoralara para akıtmayın. Lütfen yorum yapmayın. Bunlar benim fikrim. Kalın sağlıcakla...
Semenınde paraçacıklar varmıydı senın
Bulutbey

Mesaj gönderen Bulutbey »

merhaba arkadaşlar bu sayfada bir kaç kere görmüştüm bu saw palmettonun yada vimax diye bir ürün varmış bunların cinsel fonksiyonları düzenlemede bir faydası varmıdır nasıl temin edebilirim bir yardımcı olurmusunuz
efsane2036

Bulutbey yazdı:merhaba arkadaşlar bu sayfada bir kaç kere görmüştüm bu saw palmettonun yada vimax diye bir ürün varmış bunların cinsel fonksiyonları düzenlemede bir faydası varmıdır nasıl temin edebilirim bir yardımcı olurmusunuz
saw palmetta aksıne libidoyu düşürür vimax bılmıyorum yorum yapamicam
Bulutbey

anladım teşekkür ederim hocam
eserben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen eserben »

Bulutbey yazdı:merhaba arkadaşlar bu sayfada bir kaç kere görmüştüm bu saw palmettonun yada vimax diye bir ürün varmış bunların cinsel fonksiyonları düzenlemede bir faydası varmıdır nasıl temin edebilirim bir yardımcı olurmusunuz
6 ay kullandım kardeşim sperm kalitesini arttırıyor o kesin ama fonksiyonda bir fayda görmedim
Bulutbey

çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için
eserben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen eserben »

Bulutbey yazdı:çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için
Fonksiyonlar için eswt ve p shot yaptırdım öyle aham şaham bir etki etmedi. Ginseng kullanıyorum 1 haftadır toz haline balla karıştırıp tüketiyorum günde 1 grama yalın alıyorum etkisi var 1 hafta daha kullanıp 2 hafta ara vericem sonra tekrar kullanıcam sonuçları yazarım