Doktor piskolojimi bozdu? Güvenmeli miyim?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
sefacan34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Doktor piskolojimi bozdu? Güvenmeli miyim?

Mesaj gönderen sefacan34 »

Merhaba arkadaşlar 25 yaşındayım geçen hafta bazı şikayetlermden dolayı üroloji doktoruna gittim. Sertleşme olduğu zaman penisimde ağrı vardı ilk başlarda sonra işerken yanmada başladı daha sonra boşaldıktan sonra ağrı cinsel isteksizlik başladı penisimde tam sertleşmiyor hissiz gibiydi doktora bunları anlattım bana sende sertleşme problemi var bu hastalık ilerleyici bi hastalık tedavi olman lazım dedi 1 adet wincef antibiyotik bitanede damar açıcı ilaç verdi ayrıca şok dalga tedavisi için binfirmanın broşürünü verdi broşürede kendi imzasını attı bunları ara benim yönlendirdiğimi söyle dedi beni elle bile muayne etmedi film rontgen kan tahlili istemedi sadece penisimi açtım baktı bana bunları söyledi. Ben 25 yaşında bi gencim daha bi hafta önce günde 3 4 defa mast ihtiyacı hissediyordum penisim tam serleşiyordu ve cinsel isteksizlik yoktu daha önce bel soğukluğu olmuştum aynı durumu yaşamıştım antibiyotik ile geçmişti bu doktor bana neden böyle bişey söyledi e-nabızdanda bakgığım zaman tanı olarak kronik prastatit yazmış. piyoloseptl adında bi ilaç aldım belki idrar yolları enfeksiyonudur die 2 gündür kullanıyorum cinsel istek biraz geri geldi sertleşmede düzeldi gibi ama boşaldıktan sonra ağrı devam ediyor. Tam olarak emin olamadım doktora güvenip şok dalga tedavisi olmalımıyım. Askere gidicem 15 günüm var piskolojim bozuldu kötü hissediyorum lütfen yardım edin
Destinyisunfortunate

Re: Doktor piskolojimi bozdu? Güvenmeli miyim?

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

sefacan34 yazdı:Merhaba arkadaşlar 25 yaşındayım geçen hafta bazı şikayetlermden dolayı üroloji doktoruna gittim. Sertleşme olduğu zaman penisimde ağrı vardı ilk başlarda sonra işerken yanmada başladı daha sonra boşaldıktan sonra ağrı cinsel isteksizlik başladı penisimde tam sertleşmiyor hissiz gibiydi doktora bunları anlattım bana sende sertleşme problemi var bu hastalık ilerleyici bi hastalık tedavi olman lazım dedi 1 adet wincef antibiyotik bitanede damar açıcı ilaç verdi ayrıca şok dalga tedavisi için binfirmanın broşürünü verdi broşürede kendi imzasını attı bunları ara benim yönlendirdiğimi söyle dedi beni elle bile muayne etmedi film rontgen kan tahlili istemedi sadece penisimi açtım baktı bana bunları söyledi. Ben 25 yaşında bi gencim daha bi hafta önce günde 3 4 defa mast ihtiyacı hissediyordum penisim tam serleşiyordu ve cinsel isteksizlik yoktu daha önce bel soğukluğu olmuştum aynı durumu yaşamıştım antibiyotik ile geçmişti bu doktor bana neden böyle bişey söyledi e-nabızdanda bakgığım zaman tanı olarak kronik prastatit yazmış. piyoloseptl adında bi ilaç aldım belki idrar yolları enfeksiyonudur die 2 gündür kullanıyorum cinsel istek biraz geri geldi sertleşmede düzeldi gibi ama boşaldıktan sonra ağrı devam ediyor. Tam olarak emin olamadım doktora güvenip şok dalga tedavisi olmalımıyım. Askere gidicem 15 günüm var piskolojim bozuldu kötü hissediyorum lütfen yardım edin
ESWT kesin ol. Bu hastalıkta denenebilecek her şeyi ne kadar erken denersen kurtulma şansın o kadar yüksek. Beklemeyle geçmiyor. Her şeyi kombin yap.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Arkadaslar bisey bilmiyorsaniz lutfen yanlis yonlendirmeyin o doktor kimse ona o diplomayi verenin :: senin ustunden para kzanmak istemis sendeki kronik prostatit bosalmayi birak yaptikca sikayetlerin artar burda adi gecen doktorlardan birine git ve bunu askere gitmeden yap yoksa orda sikinti cekersin
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

sefacan34 yazdı:Merhaba arkadaşlar 25 yaşındayım geçen hafta bazı şikayetlermden dolayı üroloji doktoruna gittim. Sertleşme olduğu zaman penisimde ağrı vardı ilk başlarda sonra işerken yanmada başladı daha sonra boşaldıktan sonra ağrı cinsel isteksizlik başladı penisimde tam sertleşmiyor hissiz gibiydi doktora bunları anlattım bana sende sertleşme problemi var bu hastalık ilerleyici bi hastalık tedavi olman lazım dedi 1 adet wincef antibiyotik bitanede damar açıcı ilaç verdi ayrıca şok dalga tedavisi için binfirmanın broşürünü verdi broşürede kendi imzasını attı bunları ara benim yönlendirdiğimi söyle dedi beni elle bile muayne etmedi film rontgen kan tahlili istemedi sadece penisimi açtım baktı bana bunları söyledi. Ben 25 yaşında bi gencim daha bi hafta önce günde 3 4 defa mast ihtiyacı hissediyordum penisim tam serleşiyordu ve cinsel isteksizlik yoktu daha önce bel soğukluğu olmuştum aynı durumu yaşamıştım antibiyotik ile geçmişti bu doktor bana neden böyle bişey söyledi e-nabızdanda bakgığım zaman tanı olarak kronik prastatit yazmış. piyoloseptl adında bi ilaç aldım belki idrar yolları enfeksiyonudur die 2 gündür kullanıyorum cinsel istek biraz geri geldi sertleşmede düzeldi gibi ama boşaldıktan sonra ağrı devam ediyor. Tam olarak emin olamadım doktora güvenip şok dalga tedavisi olmalımıyım. Askere gidicem 15 günüm var piskolojim bozuldu kötü hissediyorum lütfen yardım edin

Formda adı geçen bir doktora muane ol birde kesinlikle prostat sıvısından ve semenden kültür yaptır ayrıca prostat sıvısından lokosit baktır saydır zaten bunların sonucunda ne olduğu ortaya çıkar ve zaman kaybetmeden tedaviye başlarsın saglıgınız daim olsun
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
sefacan34

İşsizim sigortam yok maddi sıkıntılarım var 15 gün sonra askere gidicem bahsettiğiniz doktor zafer oyman mı? Ne kadar para gerekir
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Kardeş kendin ile çok oynatma birde askerlik psikolojisi daha kötü hissedersin kendini biraz Zaman a bırak doktor antibiyotik yazmışsa onu kullan ağrın için ilaçta olabilir
sefacan34

prosta50 yazdı:Kardeş kendin ile çok oynatma birde askerlik psikolojisi daha kötü hissedersin kendini biraz Zaman a bırak doktor antibiyotik yazmışsa onu kullan ağrın için ilaçta olabilir
benim canımı sıkan cinsel isteiğimin kaybolması önceden en ufak şeye uyarılırdım şimdi biraz azaldı askerlik piskolojiside olabilir ama aç gözlü komisyoncu doktorlarada güvenmiyorum
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Masturbasyonu bırak ondan sonra hersey eski haline dönerr emin ol bundann.
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Prostatitten kurtulmanın tek yolu cinsel perhizdir bosaldıkca seni bataklıga suruler doktorun verdigi ilacı kullan sık bosal dediysede onu dinleme zamanla eski haline dönersin meraketme bn 6 ayda iylestim 8 yıl bu hastalıgı yasadım simdi hersey normal sık bosalmak prostatta iltihaba neden oluyoo diyceklerim bukadar.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

sefacan34 yazdı:
prosta50 yazdı:Kardeş kendin ile çok oynatma birde askerlik psikolojisi daha kötü hissedersin kendini biraz Zaman a bırak doktor antibiyotik yazmışsa onu kullan ağrın için ilaçta olabilir
benim canımı sıkan cinsel isteiğimin kaybolması önceden en ufak şeye uyarılırdım şimdi biraz azaldı askerlik piskolojiside olabilir ama aç gözlü komisyoncu doktorlarada güvenmiyorum
Zamanla gelir çok sık masturbasyon yapma yaşın genç tabi cinsel istek için beyne uyarıcı gitmesi de önemli bozma psikolojinin geçer inşallah
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

sefacan34 yazdı:İşsizim sigortam yok maddi sıkıntılarım var 15 gün sonra askere gidicem bahsettiğiniz doktor zafer oyman mı? Ne kadar para gerekir
Zerdeçal zencefil tarçın diye başlık açtım okuuup deneyebilirsin doğal antibiyotik askere gidene kadar askerde de revire çıkarsın iyileşemezsen
sefacan34

Imzekken yazdı:
sefacan34 yazdı:İşsizim sigortam yok maddi sıkıntılarım var 15 gün sonra askere gidicem bahsettiğiniz doktor zafer oyman mı? Ne kadar para gerekir
Zerdeçal zencefil tarçın diye başlık açtım okuuup deneyebilirsin doğal antibiyotik askere gidene kadar askerde de revire çıkarsın iyileşemezsen
pyloseptl kullanıyorum ağrı sızı yok cinsellik düzelmeye başladı.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

sefacan34 yazdı:
Imzekken yazdı:
bu ilacmi cinselligi duzeltmeye basladi yani ereksiyonu libidoyu , yangiyi gecirdimi ?
Imzekken

esanjor01 yazdı:
sefacan34 yazdı:
Imzekken yazdı: Zerdeçal zencefil tarçın diye başlık açtım okuuup deneyebilirsin doğal antibiyotik askere gidene kadar askerde de revire çıkarsın iyileşemezsen
bu ilacmi cinselligi duzeltmeye basladi yani ereksiyonu libidoyu , yangiyi gecirdimi ?
Valla şöyle söyliyim ben bu kürü 15 20 gün aralıksız içtim faydasını gördüm denemekden hiç bir şey kaybetmezsiniz
Imzekken

esanjor01 yazdı:
sefacan34 yazdı:
Imzekken yazdı: Zerdeçal zencefil tarçın diye başlık açtım okuuup deneyebilirsin doğal antibiyotik askere gidene kadar askerde de revire çıkarsın iyileşemezsen
Şuanda brokoli kürü uyguluyorum daha düzelmez ise tekrar başlıyacağım bu zerdeçal zencefil kürüne
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

Imzekken yazdı:
linki atarmisin dostum ...
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Brokoli kürü semptomlar için yüzde yüz geçici çözüm sağlıyor. Doğal olduğu için de pek bir zararı olacağını düşünmüyorum ben. Antibiyotik kullanmadığım dönemde benim semptomları yarıya indirmişti, tamamen keser mi bilemem. Brokoliyi haşlayıp, günde bir bardak suyundan içiyorsun, kendisini de tüketebilirsin. Benim her akşam yemeğimde bir enginar, 3 de brokoli oluyor. Şu an gerekmediği için suyunu içmiyorum, zor çünkü.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
Imzekken

esanjor01 yazdı:
Imzekken yazdı:
linki atarmisin dostum ...
Bir tatlı kaşığı zerdeçal
Bir tatlı kaşığı zencefil
Bir tatlı kaşığı tarçın
Yarım çay kaşığı karabiber
Yarım limonu sıkıp kabuğla içine atıyorsun
2.5 bardak klorsuz su ile 5 veya 7 dakika kaynatıp aç karna içiyorsun bir bardağını sabah bir bardağını akşam içmek kaydı ile