Çok ilginç bir semptom

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Kprostatit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Çok ilginç bir semptom

Mesaj gönderen Kprostatit »

Herkese merhaba arkadaslar. 2019 yilinin basinda yakalandigim hastaliktan zafer hoca sayesinde baya bi kurtulmustum. Bu aralar çok ilgimc bir semptom yasiyorum
Sirt ustu yatarken bel bolgemde yattigim yere degen kisimda hafif titreme gibi bir durum soz konusu oluyor. Bu daha uzun sure olunca ayaklarima dogru devam ediyor. Acikcasi bana bi agri verdigide yok ama ufak tefek sizlamalar yapiyor. Bu prostatit ile alakali olabilirmi yoksa kullandigim onca antibiyotiğin bana etkilerinden birimidir ne onerirsiniz. Bundan baska herhangi bir agrim sizim yanmam ereksiyon sorunum vs yok. İyi forumlar
Kprostatit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Çok ilginç bir semptom

Mesaj gönderen Kprostatit »

Ayrica surekli olan birseyde degil. Bazen oluyor bazen olmuyor. Yan yatarken veya ayakta yururken boyle seyler yasamiyorum Özellikle sen cevap verirsen sevinirim Kadir Abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kprostatit yazdı:Ayrica surekli olan birseyde degil. Bazen oluyor bazen olmuyor. Yan yatarken veya ayakta yururken boyle seyler yasamiyorum Özellikle sen cevap verirsen sevinirim Kadir Abi
Bazı daha once saydigim klasik olumsuz etkenlerden dolayi minimal seviyede semptom yasiyorsun yasamina dikkat etmeni oneririm.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Vücutta titreme prostatit yapıyor kardeşim bende ayaklara vurmadı ama grupta vuran arkadaşlar vardi.