İyileşiyormuyum bilenmedim

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

İyileşiyormuyum bilenmedim

Mesaj gönderen ramzes »

3 ay önce ilişkiden sonra başladı idrar da yanma bacak kasık sırt ağrıları peniz koku ağrısıve yüksek PSA 8 kadar yükseldi doktor bactrim yazdı cipro yazdı en son partnerine yüksek derecede UREAPLASMA çıkınca doktora beyan ettim tedradox yazdı geçmedi ama oda normale döndü benim maddi durumun iyi olmadığından doktora gidemiyordum SSK bakan yok hele özel labaratuvar mümkün değil en son kafama göre gittim bir metrodizal diye bir antibiyotik aldım bağırsaklarda tek hücreli bakt için bitirdim ardından bir tedradox daha aldım yanında avil aldım.. ama avilin fayda ettigini fark ettim sıcak su torbası da çok uyguladim..iltihap giderici agriyida alıyor tedradox dün bitti bende ne fark etti kasık ağrısı penis koku ağrısı bel bacak gitti hatta penis te yanma yok nerdeyse ama boşalınca ertesi sabah yanma başlıyor sadece 1 gün sürüyor ve geçiyor şuan bişey yok gibi ama boşalma olunca tekrar yanıyor 1gun sürüyor sabah kalkınca bişey yok ayriyeten bişey fark ettim yanma olduğunda uzanıp biraz uyudugumda yanma geçiyor gibi durum bu arkadaşlar maddiyattim sıfır bundan sonra nasıl bir yolt akip edeyim iyileşiyormuyum acaba....
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: İyileşiyormuyum bilenmedim

Mesaj gönderen bb544 »

ramzes yazdı:3 ay önce ilişkiden sonra başladı idrar da yanma bacak kasık sırt ağrıları peniz koku ağrısıve yüksek PSA 8 kadar yükseldi doktor bactrim yazdı cipro yazdı en son partnerine yüksek derecede UREAPLASMA çıkınca doktora beyan ettim tedradox yazdı geçmedi ama oda normale döndü benim maddi durumun iyi olmadığından doktora gidemiyordum SSK bakan yok hele özel labaratuvar mümkün değil en son kafama göre gittim bir metrodizal diye bir antibiyotik aldım bağırsaklarda tek hücreli bakt için bitirdim ardından bir tedradox daha aldım yanında avil aldım.. ama avilin fayda ettigini fark ettim sıcak su torbası da çok uyguladim..iltihap giderici agriyida alıyor tedradox dün bitti bende ne fark etti kasık ağrısı penis koku ağrısı bel bacak gitti hatta penis te yanma yok nerdeyse ama boşalınca ertesi sabah yanma başlıyor sadece 1 gün sürüyor ve geçiyor şuan bişey yok gibi ama boşalma olunca tekrar yanıyor 1gun sürüyor sabah kalkınca bişey yok ayriyeten bişey fark ettim yanma olduğunda uzanıp biraz uyudugumda yanma geçiyor gibi durum bu arkadaşlar maddiyattim sıfır bundan sonra nasıl bir yolt akip edeyim iyileşiyormuyum acaba....
Kendi durumunuza bakarak kötüleşme oldugunda ürolojiye gidip durumunuz anlatıp gerekli tedavi ve ilaçları almaya calışabilirsiniz inan maddiyat herkesiz zorluyor devlette antibiyotik verip geçiştiriyorlar yada psikolojik diyorlar
Allah büyük :roll:
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Abi ben SSK gittim ozel hastaneyede gittim bir antibiyotik verip gönderiyorlar en son Dr. Pelvic ağrılarım var dedim prostat böyle birşey yapmaz dedi inan bişey yazmadı gönderdi özele gittin orda psa testi yaptılar PSA 8 çıktı inşallah düzelir im bilmiyorum 1 ay sonra SSK bitecek bende işsizim suan
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

ramzes yazdı:Abi ben SSK gittim ozel hastaneyede gittim bir antibiyotik verip gönderiyorlar en son Dr. Pelvic ağrılarım var dedim prostat böyle birşey yapmaz dedi inan bişey yazmadı gönderdi özele gittin orda psa testi yaptılar PSA 8 çıktı inşallah düzelir im bilmiyorum 1 ay sonra SSK bitecek bende işsizim suan
Urolojiye gitti prostat sıvısı aldır sürüntü swabına düzen laba yolla 100 tl falan tutar antibiyogramla beraber tahminimce bakteri cıkarsa tekrar doktora git enfeksiyoncuya ilaç yazdır başka yapılacak birşey yok zaten antibiyotik vitaminler probiyotik tedavisi işe yarıyor
Allah büyük :roll:
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

bb544 yazdı:
ramzes yazdı:Abi ben SSK gittim ozel hastaneyede gittim bir antibiyotik verip gönderiyorlar en son Dr. Pelvic ağrılarım var dedim prostat böyle birşey yapmaz dedi inan bişey yazmadı gönderdi özele gittin orda psa testi yaptılar PSA 8 çıktı inşallah düzelir im bilmiyorum 1 ay sonra SSK bitecek bende işsizim suan
Urolojiye gitti prostat sıvısı aldır sürüntü swabına düzen laba yolla 100 tl falan tutar antibiyogramla beraber tahminimce bakteri cıkarsa tekrar doktora git enfeksiyoncuya ilaç yazdır başka yapılacak birşey yok zaten antibiyotik vitaminler probiyotik tedavisi işe yarıyor
Piyoleseptyl üreoplazmaya etki eder mi?
ramzes

Mesaj gönderen ramzes »

Etmez tedradox etki eder
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

ramzes yazdı:Etmez tedradox etki eder
Ben de şüpheleniyorum peki 1 kutu yeterli mi bahteriyi öldürmeye