Yeniden mi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Biter
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Yeniden mi

Mesaj gönderen Biter »

Değerli büyüklerim tekrardan selam hepinize. Ben yaklaşık bir yıl önce son başlığımı açıp buralardan defolup gitmiştim. 18ime yaklaştım. Bu hastalığa 2018 sonlarında epididimit sonrası yakalandım ve iki hafta boyunca ağır antibiyotik tedavisi gördükten sonra şikayetlerim çoğu çoğuna hafifledi. Yürüyemez durumda halsizdim çünkü. Yaklaşık 2 sene oluyor. Her neyse. Tedaviden sonra halimin yuzde yüz iyi olmadığını anlamış, Kayseri Acıbadem Prof Mustafa sofikerim hocaya gitmiştim.Bana bakteriyel bir şey olmadığını, pelvik kaslarda sıkıntı olduğunu söyleyerek kas gevşetici tarzında ilaç verdi. Durumum düzeliyordu. Fakat kendimde gözlemlediğim en önemli şey sıklaşan mastürbasyon sonrası kötü hale gelmemdi. Yaz aylarına doğru yine sık mastürbasyon dolayısıyla kötüleşmemle tekrar yanına gittim ve yaklaşık 5 ay trentilin adlı dolaşımı kolaylaştıran ilacı kullandık. Ve belli bir süre sonra, 2019un Haziran temmuzlarında filan gayet iyiydim artık. Pek belirti yaşamıyor tatlı tuzlu acı her şeyi yiyebiliyor sadece ayağımı üşüttüğümde testiste batmalar yaşıyordum. Ve hedefi yüksek bir genç olarak sınava çalışıyordum. Ta ki 2020nin Şubat ayına kadar. Yani düne kadar. Artan sınav stresi sebebiyle mastürbasyon sıklığımın da artması beni başlı başına yıktı. Her şeye konsantre olmuş, geleceğime odaklanmışken tekrar o kadar şiddetli olmasa da sol testiste hafif huzursuzluğun, bacaklardaki iğrenç halsizliğin ve uzun süre oturamama sıkıntılarının yüzüme yüzüme vurulması, bana ölümü düşündürttü. Şimdi sürerli olmayan arada bir ufak sızı şeklinde sol testisime inen ağrı, kasık batması ve sık idrar baş göstermiş halde. Doktora gidecek vaziyette değilim. Gitsem geri yolluyorlar zaten. Onca iğrenç sıkıntının geri dönmesinden ölesiye korkuyorum. Ve baştan başa yıldım böyle yaşamaktan. Napacağım abiler ? Mastürbasyonu başlı başına bırakmayı dahi düşünüyorum. Normal bir hayat bize ne kadar uzakta ?
red

Re: Yeniden mi

Mesaj gönderen red »

her şeyin fazlası zarar. normal bir kadınla ilişkiyi de abartır ve sürekli kadınları düşünür bir sürü kadınla ilişki yaşamaya başlarsanız bu da sizi seks bağımlısı yapabilir bir süre sonra ve yine intiharı düşündürebilir. bkz. tiger woods.
Biter

Mesaj gönderen Biter »

red yazdı:her şeyin fazlası zarar. normal bir kadınla ilişkiyi de abartır ve sürekli kadınları düşünür bir sürü kadınla ilişki yaşamaya başlarsanız bu da sizi seks bağımlısı yapabilir bir süre sonra ve yine intiharı düşündürebilir. bkz. tiger woods.
Abi o ana fikri çıkarabildim çok şükür, ne yapabileceğim hakkında ne düşünüyorsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Aşırı ejekülasyon, inflamasyonlu mukozayı irrite eder. Tahrip eder, doku yenilenmesine müsade etmez. Bu mevzuyu müteaddit defalar burada zikrettim. Niye bu kadar hırpaliyorsunuz hasta cinsel bolgeyi. Birakin iyilesmesine musade edin.
Biter

Mesaj gönderen Biter »

kadir yazdı:Aşırı ejekülasyon, inflamasyonlu mukozayı irrite eder. Tahrip eder, doku yenilenmesine müsade etmez. Bu mevzuyu müteaddit defalar burada zikrettim. Niye bu kadar hırpaliyorsunuz hasta cinsel bolgeyi. Birakin iyilesmesine musade edin.
Kadir Abi ne kadar azar çeksen-çeksem haklılık payı tartışılmaz şüphesiz. Şimdi ne yapacağım hakkında birkaç yol yürüttüm. Pazartesi günü trankobuskas alıp epey mastürbasyon yapmamayı düşünüyorum. Ne yapayım abi ?
Biter

Mesaj gönderen Biter »

Abi gözünüzü seveyim bir şeyler söyleyin, iyi değilim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Biter yazdı:
kadir yazdı:Aşırı ejekülasyon, inflamasyonlu mukozayı irrite eder. Tahrip eder, doku yenilenmesine müsade etmez. Bu mevzuyu müteaddit defalar burada zikrettim. Niye bu kadar hırpaliyorsunuz hasta cinsel bolgeyi. Birakin iyilesmesine musade edin.
Kadir Abi ne kadar azar çeksen-çeksem haklılık payı tartışılmaz şüphesiz. Şimdi ne yapacağım hakkında birkaç yol yürüttüm. Pazartesi günü trankobuskas alıp epey mastürbasyon yapmamayı düşünüyorum. Ne yapayım abi ?
Kardesim bu hastalik gecer biseyin kalmaz bir kere onu soyluyeyim rahatla.
Ama bu mastı bu ara birak. Yapacaksanda durabildigin.kadar dur ondan sonra yap.
Prostat sivisi lokosit sayisini kontrol et. Yuksekse ampirik tedavi uygulansin. Kafana takma bu kadar dediklerimi yap.
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

KAdir abi ben ejekülasyon yapmayınca bi hafta felan idrarda sperm parçaçıgı gelip Ağrı yapıyor yanma gibi bu normal mi
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Dragon yazdı:KAdir abi ben ejekülasyon yapmayınca bi hafta felan idrarda sperm parçaçıgı gelip Ağrı yapıyor yanma gibi bu normal mi
Dragon o parcalar bendede gelıyor sarı pıhtılı parçalar ben gidertemedim onları seminel vezikul iltıhabı onlar oraya antıbiyotiğin ulaşması daha zor o yuzden kökü kurumuyor bazen azalır bazen çoğalır
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Bende sarı değil ama benim ki süt beyazı
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kadir abi bi yardım etsen senide yoruyoruz
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Bu soruma yanıt yok mu
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kadir abi lütfen yardım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dragon yazdı:Kadir abi lütfen yardım
Kardesim agri yanma varsa, advil, buscopan yada elektra forte 50 mg tablet kullan. Portakal mandalin tuketme. Bol su ic. Vucut alkali olsun.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kadir abi şimdi efsana arkadaşın dediği olay bende yok sarı sperm parçacığı bende normal bildiğimiz süt beyazı sperm prçaçgı arada geliyor Ağrı ve yanma pek yapmıyor zafer hoca dört aydır iyisin dedi seminel vezikülerden bahsetmedi iltihabı temziledin dedi altı kürde 1-2 onla alakası var Mu sence
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dragon yazdı:Kadir abi şimdi efsana arkadaşın dediği olay bende yok sarı sperm parçacığı bende normal bildiğimiz süt beyazı sperm prçaçgı arada geliyor Ağrı ve yanma pek yapmıyor zafer hoca dört aydır iyisin dedi seminel vezikülerden bahsetmedi iltihabı temziledin dedi altı kürde 1-2 onla alakası var Mu sence
Dragon, seminel vezikül iltihabi olabilir buda bir olasilik. Bunun icin meni kültürü ve antibiogrami yaptirmani tavsiye ederim. Fakat bu tahlildede uretral kontaminasyon sorunu olabilir. Ayrica idrar tahlili yaptirman yardimci etken olabilir.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Fakat Kadir abi ben bu olayları yaşarken idrar ve meni testi yaptım enfeksiyon bölümünde temiz dediler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dragon yazdı:Fakat Kadir abi ben bu olayları yaşarken idrar ve meni testi yaptım enfeksiyon bölümünde temiz dediler
2 laba daha yaptirmanizi tavsiye ederim. Lablarda bazi sorunlar olabiliyor.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kadir abi buraya resim nasıl koyabiliriz