Tedaviden sonra ki son durumum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Tedaviden sonra ki son durumum

Mesaj gönderen Valeri »

Merhaba arkadaşlar, bilgilendirme yapmak amaçlı bu foruma yazıyorum. En son aldığım tedaviden sonra 2 aydır durum güzel bir şekilde gidiyor, üstelik dikkat ettiğim söylenemez. Baharatlı yiyecekler, alkol ve sigara tüketiyorum. Bu hafta yurt dışına çıktım ve 4 saat boyunca aşırı soğukta kalmak zorunda kaldım. Zatürre olacağımı düşünürken en ufak bir rahatsızlık dahi olmadı çok şükür. Yine bu hafta üst üste cinsellik yaşadım ve rahatsızlık hissetmedim. Şu an bana göre tek problem idrar debisinin düşük olması onun için de alfa broker kullanmayı düşünüyorum belki durumu düzeltir. Herhangi bir takviye kullanmıyorum. Belki destek olması açısından arı sütü alıp kullanırım, bu hastalığın sürekli nüks ettiğini biliyorum fakat elde olmadan bazen istenmeyen şeyler yapabiliyoruz. Umarım eski günlere tekrar dönmeyiz. Yukarıda anlattığım gibi düzensiz besleniyorum ve alkol sürekli tüketiyorum. Cinselliği de elimden geldiği kadar 2-3 günde bir yapmaya çalışıyorum, bazen partnerimi kıramadıgım oluyor o zaman üst üste boşalma oluyor. En önemlisi de sürekli hastalığı düşünmüyorum ve olabildiği kadar umursamıyorum.Durumum da bir değişiklik olursa tekrardan yazarım saygılar.
Hk12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Tedaviden sonra ki son durumum

Mesaj gönderen Hk12 »

En son aldığınız tedavi nedir tam olarak?
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Semptomlar nelerdi
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Düzeldiysen sevindim kardeşim
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Semptomlar karın altı bölgesi ve kasıklarda ağrı, idrarda ara ara oluşan yanma, idrar tazyik azlığı, cinsel ilişkiden sonra ağrı şeklindeydi. Tedavi olarak 10 genta iğne 2 kutu cipro 750 mg 2 kutu tavanic kullandım herhangi bir takviye yok.
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

Valeri yazdı:Merhaba arkadaşlar, bilgilendirme yapmak amaçlı bu foruma yazıyorum. En son aldığım tedaviden sonra 2 aydır durum güzel bir şekilde gidiyor, üstelik dikkat ettiğim söylenemez. Baharatlı yiyecekler, alkol ve sigara tüketiyorum. Bu hafta yurt dışına çıktım ve 4 saat boyunca aşırı soğukta kalmak zorunda kaldım. Zatürre olacağımı düşünürken en ufak bir rahatsızlık dahi olmadı çok şükür. Yine bu hafta üst üste cinsellik yaşadım ve rahatsızlık hissetmedim. Şu an bana göre tek problem idrar debisinin düşük olması onun için de alfa broker kullanmayı düşünüyorum belki durumu düzeltir. Herhangi bir takviye kullanmıyorum. Belki destek olması açısından arı sütü alıp kullanırım, bu hastalığın sürekli nüks ettiğini biliyorum fakat elde olmadan bazen istenmeyen şeyler yapabiliyoruz. Umarım eski günlere tekrar dönmeyiz. Yukarıda anlattığım gibi düzensiz besleniyorum ve alkol sürekli tüketiyorum. Cinselliği de elimden geldiği kadar 2-3 günde bir yapmaya çalışıyorum, bazen partnerimi kıramadıgım oluyor o zaman üst üste boşalma oluyor. En önemlisi de sürekli hastalığı düşünmüyorum ve olabildiği kadar umursamıyorum.Durumum da bir değişiklik olursa tekrardan yazarım saygılar.

Dikat et bence,soguk ve stresten korun ozelikle,ben bes alti ay iyi olup nuks yasayip her defasinda basa donen insanim..senin gibi yapiyordum bende
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

umudunmavisi yazdı:
Valeri yazdı:Merhaba arkadaşlar, bilgilendirme yapmak amaçlı bu foruma yazıyorum. En son aldığım tedaviden sonra 2 aydır durum güzel bir şekilde gidiyor, üstelik dikkat ettiğim söylenemez. Baharatlı yiyecekler, alkol ve sigara tüketiyorum. Bu hafta yurt dışına çıktım ve 4 saat boyunca aşırı soğukta kalmak zorunda kaldım. Zatürre olacağımı düşünürken en ufak bir rahatsızlık dahi olmadı çok şükür. Yine bu hafta üst üste cinsellik yaşadım ve rahatsızlık hissetmedim. Şu an bana göre tek problem idrar debisinin düşük olması onun için de alfa broker kullanmayı düşünüyorum belki durumu düzeltir. Herhangi bir takviye kullanmıyorum. Belki destek olması açısından arı sütü alıp kullanırım, bu hastalığın sürekli nüks ettiğini biliyorum fakat elde olmadan bazen istenmeyen şeyler yapabiliyoruz. Umarım eski günlere tekrar dönmeyiz. Yukarıda anlattığım gibi düzensiz besleniyorum ve alkol sürekli tüketiyorum. Cinselliği de elimden geldiği kadar 2-3 günde bir yapmaya çalışıyorum, bazen partnerimi kıramadıgım oluyor o zaman üst üste boşalma oluyor. En önemlisi de sürekli hastalığı düşünmüyorum ve olabildiği kadar umursamıyorum.Durumum da bir değişiklik olursa tekrardan yazarım saygılar.

Dikat et bence,soguk ve stresten korun ozelikle,ben bes alti ay iyi olup nuks yasayip her defasinda basa donen insanim..senin gibi yapiyordum bende
Soğuğa maruz kalmıyorum o konuda sıkıntı yok, tek problem sanırım alkol olacak
soju
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen soju »

Foruma girmeyince hastalıgı umursamayınca düsünmeyince bende semptomlar hep kayboluyor. Buraya girmeye kalkıyorum biraz yazılanları okuyorum hemen sanki batma hissi geliyor. O kadar garip ki
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

soju yazdı:Foruma girmeyince hastalıgı umursamayınca düsünmeyince bende semptomlar hep kayboluyor. Buraya girmeye kalkıyorum biraz yazılanları okuyorum hemen sanki batma hissi geliyor. O kadar garip ki
Dostum zaten psikolojik etkisi tartışılamaz. Kaç aydır girmiyorum bende buraya, bazı arkadaşlara yardımcı olmak amacı ile başlığı açtım. Şu anlık herşey yolunda çok şükür tekrar eder mi bilmiyorum fakat en azından dikkat ettiğim zaman üstesinden gelebileceğimi anladım.
blackrow67
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen blackrow67 »

İdrar sorunlariniz duzeldimi yani hiç kesintisiz normal bir debiyle idrari yapabiliyormusunuz
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

blackrow67 yazdı:İdrar sorunlariniz duzeldimi yani hiç kesintisiz normal bir debiyle idrari yapabiliyormusunuz
Kesintisiz yapabiliyorum evet ama debi biraz düşük