Askere gidiyorum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
sefacan34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Askere gidiyorum

Mesaj gönderen sefacan34 »

Arkadaşlar yerim belli oldu 5 gün sonra izmir gazi emir ulaştırma birliğine personel olarak teslim oluyorum askerliğimi yedek astsubay olarak yapıcam. Bu hastalıkla tanışalı 10 gün oldu zafer hoca 5 tane iğme ve antibiyotik verdi. İğneye başladım. 2 3 ay kadar eğitimim var sonra izne gelicem. Sizce aile hekimi ile konuşup askerliğimi erteleyim mi beni çok zorlar mı askerde? 2-3 ay sonra kontrole gelsem çok şey kaybeder miyim? Burdaki yorumlar beni korkuttu biraz iğneden sonra ağrılar oluştu biraz
mehmetadana
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Askere gidiyorum

Mesaj gönderen mehmetadana »

ben bedelli yaptim ilk gittiğin tabi yardımcı oluruz felan çart çurt sonra eğitim zamani gidecem tuvalte gidemiyon anlatıyon anlamiyorlar adamlar umrunda değil şahsen bana hiç yardimci olmdilar orada doktora gittim prostat var dedim adam diyor prostat eğitime engel değil :) allahtan tanidik astbay biri çıktı yardımcı oldu eğer sık idrar sorunun varsa ertlemeye bak yoksa çok zorluk çekersin en azındna ben çektim
sefacan34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen sefacan34 »

mehmetadana yazdı:ben bedelli yaptim ilk gittiğin tabi yardımcı oluruz felan çart çurt sonra eğitim zamani gidecem tuvalte gidemiyon anlatıyon anlamiyorlar adamlar umrunda değil şahsen bana hiç yardimci olmdilar orada doktora gittim prostat var dedim adam diyor prostat eğitime engel değil :) allahtan tanidik astbay biri çıktı yardımcı oldu eğer sık idrar sorunun varsa ertlemeye bak yoksa çok zorluk çekersin en azındna ben çektim
Şuan çok bi şikayetim yok ama tedaviye engel olur mu? Hatalığı yeni kaptım iyleşme ihtimalim yok olur mu
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Arkadaşlar gerçekten umutlu olun ya geçmeyen durum ne akıntı mu hala devam ediyor onu deyin burda azıcık da olsa umudumuz var
mehmetadana
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen mehmetadana »

sefacan34 yazdı:
mehmetadana yazdı:ben bedelli yaptim ilk gittiğin tabi yardımcı oluruz felan çart çurt sonra eğitim zamani gidecem tuvalte gidemiyon anlatıyon anlamiyorlar adamlar umrunda değil şahsen bana hiç yardimci olmdilar orada doktora gittim prostat var dedim adam diyor prostat eğitime engel değil :) allahtan tanidik astbay biri çıktı yardımcı oldu eğer sık idrar sorunun varsa ertlemeye bak yoksa çok zorluk çekersin en azındna ben çektim
Şuan çok bi şikayetim yok ama tedaviye engel olur mu? Hatalığı yeni kaptım iyleşme ihtimalim yok olur mu
ilaç felan kullanmada sıkıntı yok reçeten yanında olsun yeter kendi sıcak tutabilirsen sıkıntı olmaz o zaman sana git
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

18 yaşındayım 40 dk da bir idrara gitmesem olmuyor bakalım askerlik nası yapcam