Zafer Hoca ve Lökosit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mehmetadana
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Zafer Hoca ve Lökosit

Mesaj gönderen mehmetadana »

tekrardan zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum ama lokasit düşünce iyileştin felan diyor yine aynısı olur mu
Destinyisunfortunate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Birebir olur. Örnekleri var.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

mehmetadana yazdı:tekrardan zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum ama lokasit düşünce iyileştin felan diyor yine aynısı olur mu
Şikayetiniz varsa dile getirin hocaya.Bana lökosit düştü diye hadi bakalım iyileştin bitti gitti demedi takipte ve kontrolde olucaz dedi.4 aydır 2-3 stabil en az bi 6 ay daha lazım
mehmetadana

fireblade yazdı:
mehmetadana yazdı:tekrardan zafer hocaya gitmeyi düşünüyorum ama lokasit düşünce iyileştin felan diyor yine aynısı olur mu
Şikayetiniz varsa dile getirin hocaya.Bana lökosit düştü diye hadi bakalım iyileştin bitti gitti demedi takipte ve kontrolde olucaz dedi.4 aydır 2-3 stabil en az bi 6 ay daha lazım
sık idrar şikayetini varmiydi ? şuan nasılsınız ?
karbonaterol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen karbonaterol »

Flucan bana yaradı arkadaşlar her geçen gun daha iyiye gittigimi hissediyorum
Destinyisunfortunate

fireblade yazdı:
2-3 olana demiyor zaten onu. 0 ya da 1-2 olup şikayetler varsa hapı yuttunuz.
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Destinyisunfortunate yazdı:
fireblade yazdı:
2-3 ile 1-2 arasında anlamlı bir fark yok 4-5 in altı normal sayılıyo zaten..Ki lökositi 1-2 olana da takipte olacağız dediğini biliyorum
mehmetadana

fireblade yazdı:
fireblade yazdı:
2-3 ile 1-2 arasında anlamlı bir fark yok 4-5 in altı normal sayılıyo zaten..Ki lökositi 1-2 olana da takipte olacağız dediğini biliyorum
bana takipte olacağiz demedi ondan moralim bozuldu bir daha gitmedim şaikayetler devam ediyor dedim nasıl devam ediyor iyileştin diyor sonra hasar kalmiş olabilir 1 reçete daha yazdi gonderdi sonra da asker gitmiştim sanki yalan soyluyok :(
Destinyisunfortunate

mehmetadana yazdı:
fireblade yazdı:
bana takipte olacağiz demedi ondan moralim bozuldu bir daha gitmedim şaikayetler devam ediyor dedim nasıl devam ediyor iyileştin diyor sonra hasar kalmiş olabilir 1 reçete daha yazdi gonderdi sonra da asker gitmiştim sanki yalan soyluyok :(
Kültür ve pcr yönüne gitmeni önerebilirim.. Zafer Hoca’da miladın dolmuş. :) Lökosit yükselmezse takınacağı tutum aynı olacaktır.
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Gsmahmut »

Destinyisunfortunate yazdı:Sürekli günün 3, 4 saati işte. Benim karın altı ağrısı ve penisin içinde yanma bir türlü geçmedi. Şiddetliden kastım da bildiğin şiddetli, bir ara yanma geçmişti ama tekrar başladı ve hiçbir şeye odaklanamıyorum bu periyotta.

Tam yazarken şarjım bitti, takviyeler konusunda da birkaç ekleme yapmak istiyorum. Burada önerilen takviyeler ve birçok ekstra takviye kullandım, kullanmaya devam ediyorum. Açıkçası, hiçbirinin elle tutulur bir faydasını göremedim. Uzun süredir kullanmadığım bir tek palmitoilethanomide var, onu da bir arkadaş çok, çok uzun süredir kullanmaya devam ediyor ve o da görmemiş. Açıkçası, bu hastalığın, hem modern hem de geleneksel tıpta, gerçekten, bir çözümü olmadığına inanmaya başladım. En azından, zorlanmayıp vücudun diğer kısımlarını da deforme etmememiz lazım diye düşünüyorum bu hastalık süresi boyunca. Doktorların da, artık, hiçbir fikri olmadığına inanmaya başladım.
ya barış insanlarin moralini neden bozuyorsun benim lokositim 8 aydır 1-2 stabil iyilesmek icin daha erken diyorum. Senin daha 2 ay bile olmadı neden iyilesemiyorum diyorsun
Destinyisunfortunate

Şikayetim geçmediği sürece anlatılan her şey kuru gürültü. Bu hastalıkta sizin kadar semptomlar yaşamamış olabilirim lakin takdir edersiniz ki ziyadesiyle zaman ve kafa harcadım 5 aydır ve ilerlediğim yol 0 denecek kadar az. Bir hastanın her yolu deneyerek sürece bütünsel yaklaşması gerektiği kanaatindeyim. Amacım, sizin moralinizi bozmak değil, Mahmut Bey, gönderilerimi görmezden gelebilirsiniz. Hepimiz farklı yollardan geçsek de kader arkadaşlarıyız, dolayısıyla yaşadığım tecrübeleri paylaşıp, ilerleme olmadıysa insanlara farklı yolları da denemelerini önermeyi borç bilirim. Sonuçta, ben burada bekle geçer dersem, en azından kendi sürecim doğrultusunda, yanlış yönlendirme yapıp kuru gürültü yapmaktan öteye gitmemiş olurum. Dolayısıyla, en azından bir şeylerin farkına varmaları gerektiğini, kendimce uygun bir lisanla, belirtmeye çalışıyorum. Geçmiş olsun. İyi akşamlar dilerim.
Destinyisunfortunate

Ek olarak, tedavi sürecimde bana probiyotik kullanmamam gerektiğinin önerilmemesi sonucu bağırsaklarımın da çok ciddi harap almasını saymıyorum bile. Benim gibi, bazılarımızın da yaşadığı karın altı ağrısı bağırsaklar ile ilgili diye düşünüyorum. Spazm ilacından sonra az bir şey hafifleme oldu. Kolonoskopiye gireceğim. Kim bilir ne kadar sürecek normale dönmesi, dolayısıyla bunları belirtmezsem bu topluluğa, bilhassa benden sonra gelenlere, ihanet etmiş olurum.
Opyeni

Mesaj gönderen Opyeni »

Destinyisunfortunate yazdı:Ek olarak, tedavi sürecimde bana probiyotik kullanmamam gerektiğinin önerilmemesi sonucu bağırsaklarımın da çok ciddi harap almasını saymıyorum bile. Benim gibi, bazılarımızın da yaşadığı karın altı ağrısı bağırsaklar ile ilgili diye düşünüyorum. Spazm ilacından sonra az bir şey hafifleme oldu. Kolonoskopiye gireceğim. Kim bilir ne kadar sürecek normale dönmesi, dolayısıyla bunları belirtmezsem bu topluluğa, bilhassa benden sonra gelenlere, ihanet etmiş olurum.
Senin gibi hocaya kızdığım zamanlar oldu elbet ama benim şikayetlerinin düzelmesi lokosit stabil olduktan sonra Tam 1 sene sürdü ve hoca halklı cıktı hala nuks yaşadığım kısa dönemli sorunlar oluyor ama lokosit bazen 10 bazen şikayetlerim olsa bile sıfır çıkıyor
takviyelerle doku hasarını gidermek önemli pea ve ala bana iyi gelmişti eswt de ortada net bir sey var lökosit 0 işe mikrop ölmüştür doku hasarı vardir lokosit sıfır ise ve ağrı varsa bu kronik ağrı sendromu dur ve başka bir yol çizmek gerekir lokosit sıfır ise tahliller temiz ise her hoca çaresizdir suçlu değildir.
Opyeni

Mesaj gönderen Opyeni »

Enfeksiyon olduğu zaman idrarın geçtiği kanallardaki sinirlere zarar verir buda ağrı yanma ve ereksiyon sorunlarına yol açabilir vücudun kendini onarmasini beklemek gerekir
allyjean35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen allyjean35 »

Arkadaşlar bu zafer hocanın soyadını bilen biri varmı giymeyi düşünüyorum
Kprostatit

Mesaj gönderen Kprostatit »

allyjean35 yazdı:Arkadaşlar bu zafer hocanın soyadını bilen biri varmı giymeyi düşünüyorum
Zafer OYMAN medicana bahcelievlerde
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

karbonaterol yazdı:
Ben tekrar fluconazole almaya başladım 1 haftadir alıyorum 1 hafta daha alicam. Semptomlarimin su anda cok azaldigini hissediyorum. Tüm doktorlara sordum kimse doğru düzgün bilmiyor biraz İnternet arastirmasiyla deniyorum. Ben kendi durumumun barsaktaki candida fazlasiyla ilgili oldugunu düşünmeye başladım. Flucanla birlikte pea-ala da kullanmaya başladım. O da etkilemiş olabilir. Lökosit son 4 seferdir sıfır çıkıyordu. Şikayetlerim etek trasi bölgesinde kizariklik makatta kasinti ve yanma idrar torbasi doluymus hissi idrar akimında düşükluk ve gece birden fazla idrara kalkma idi. Son uc dort gundur en fazla 1 kere kalkıyorum. Ölçüm yapıyorum baya idrar çıkıyor ve akim hizi da cok şükür arttı.

Su anda kullandiklarim. Flucan hardcis 5 mg asacol pea ala nt biotics probiyotik com vitex ligone. Ari sütü polen propolis. Yazarken bile yoruldum. Normal adam bunlari içse günde 15 atar anasını satayım :D
Vay be, senin sıkıntı mantar mıymış o zaman? Çok sevindim abi, şanslısın.