Bu hastalığı ortalığa atanlar kim? Sebebi nedir?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
sefacan34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Bu hastalığı ortalığa atanlar kim? Sebebi nedir?

Mesaj gönderen sefacan34 »

Çevremde neredeyse bi çok kişide bu hastalık var. Bu hastalık neden birden arttı? Bulaşıcı mı? Hayat kadınlarından dolayı mı arttı? Yoksa ilaç firmalarının yaptığı bi pislik mi?
blackrow67

Re: Bu hastalığı ortalığa atanlar kim? Sebebi nedir?

Mesaj gönderen blackrow67 »

Mastürbasyondan kaynaklanmıyorsa başka bir şey bilmiyorum.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

bu hastalık hep yaygın olarak vardı ama insanların büyük bölümü umursamıyor, alışıyor, bende prostat var deyip hayatına devam ediyor. bizim kurumdan emekli bir abi vardı bu hastalık şiddetli etkiler gösteriyordu bende, ona açtım konuyu "ben 30 yıldır çekiyorum, kışın soğukta hemen ağrıyor" demişti. daha sonra lökosit takipli antibiyotik tedavisi görünce tekrar gördüğümde "abi bu hastalık için böyle bir tedavi şekli var bende işe yaradı bir görünsen" dediğimde; "yok kardeşim alıştım artık yıllar oldu böyle gitsin" dedi..
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen akoray »

red yazdı:bu hastalık hep yaygın olarak vardı ama insanların büyük bölümü umursamıyor, alışıyor, bende prostat var deyip hayatına devam ediyor. bizim kurumdan emekli bir abi vardı bu hastalık şiddetli etkiler gösteriyordu bende, ona açtım konuyu "ben 30 yıldır çekiyorum, kışın soğukta hemen ağrıyor" demişti. daha sonra lökosit takipli antibiyotik tedavisi görünce tekrar gördüğümde "abi bu hastalık için böyle bir tedavi şekli var bende işe yaradı bir görünsen" dediğimde; "yok kardeşim alıştım artık yıllar oldu böyle gitsin" dedi..

Beyler bu hastalık bende üşütmeden sonra çıktı. Çok mastürbasyon ile ilgisi yok bence. Hastalığın üstüne gitmemek iyi bir şey değil . O zaman tabiiki geri dönüş zor olur. Üstüne gidip iyileştirenler zaten var kadir abi gibi ......
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

blackrow67 yazdı:Mastürbasyondan kaynaklanmıyorsa başka bir şey bilmiyorum.
+100. Kendimce yaptığım küçük nicel bir çalışma sonucunda farkına vardım ki yakalananların %99’unun masturbasyon geçmişleri kabarık. Buraya bağlı kalmayıp birçok yabancı ile de konuştum.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Kardeş ben gençken haftada 3 kere masturbasyon yapardım hiçte böyle bir hastalık yoktu beş sene önce kimse böyle bir hastalığı bile tam bilmiyordu idrar yolu üşütme enfeksiyon deniliyordu moda oldu şimdi maalesef herkes prostatit
blackrow67

prosta50 yazdı:Kardeş ben gençken haftada 3 kere masturbasyon yapardım hiçte böyle bir hastalık yoktu beş sene önce kimse böyle bir hastalığı bile tam bilmiyordu idrar yolu üşütme enfeksiyon deniliyordu moda oldu şimdi maalesef herkes prostatit
İçtiğimiz sular, gazlı içecekler yani akla ne gelirse sebep olmuş olabilir. İlk günden beri su ıhlamur ve kuşburnu üçlüsü dışında hiçbir içeceği ağzıma sürmedim dahada sürmem. Mastürbasyon işini de bıraktım sadece zafer hoca iki kez yap dedi ben bir yapıyorum sonuçta doktor kendisi bizden daha hâkim konuya.
Destinyisunfortunate

prosta50 yazdı:Kardeş ben gençken haftada 3 kere masturbasyon yapardım hiçte böyle bir hastalık yoktu beş sene önce kimse böyle bir hastalığı bile tam bilmiyordu idrar yolu üşütme enfeksiyon deniliyordu moda oldu şimdi maalesef herkes prostatit
Benim izlenimlerim o yönde. Siz istisnasınız diye böyle bir çıkarım yapmanız yanlış. Sizinle de hiç konuşmadım zaten.
sefacan34

Mesaj gönderen sefacan34 »

Destinyisunfortunate yazdı:
Benim izlenimlerim o yönde. Siz istisnasınız diye böyle bir çıkarım yapmanız yanlış. Sizinle de hiç konuşmadım zaten.
son 2 senedir günde 3 kere mast yapıyorum
ekrem123

Mesaj gönderen ekrem123 »

Ne masturbasyonu kardeşim ben 45 yaşındayım hiç de masturbasyon çekmedim bu hastalığa yakalamdım idrar yapınca sızı olyor birde sürekli çişe gitme istegi olyor
mehmetadana
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen mehmetadana »

şu hastalaiğin çaresini bulan çıkmadi ya ne diyim 21 yy hal hastaliği çekiyoruz
Destinyisunfortunate

Bari semptomları yüzde yüz kesen, sürekli kullanabileceğimiz bir ilaç icat etsinler değil mi? Gerçekten şaşırtıcı, daha hangi ilacın neye veya hangi durumlarda patoloji ne gibi soruların cevapları bile belli değil. Hasta denesin babam denesin.
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Bu hastalıkta idrarda menide prostat sıvısında bakteri ve lokosit yoksa aynı ağrıyı cekiyosan tek sebebi masturbasyon alıskanlıgıdır masturbasyon idrar ve buyuk abdest kontrolunde bozulma yapar yapmadıgın zamanda hemen agrı yapar hep idratda zorlanırsın bu illeti kim millete alıstırdıysa tum hastalıkların sebebi odun fazla sperm harcandıgında spermde dopamin denilen hormon var enfazla spermde bulunur beyinden vucuda giden iletimi sağlar surekli yaparsan dopamin eksikligi olur ve sonra dersin benim cinsel istegim var ama sertlesme tam olmuyom bosalıyorum ama eskisi gibi zevk almıyorum gibi sorunlar cıkar sonrada doktor doktor gezip durursun
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Valla arkadaşlar 3-4 senedir çekiyorum, İsyan gibi olmasın bunada şükür, ne antibiyotikler ilaçlar vsvs çare yok malesef en azından non bakteryellere etki etmiyor öyle diyebilirim, ama gerçekten bazen hiç hasta degilmişsiniz gibi hissettiryor bir süre sonra %90 iyi oluyorsunuz hep aynı seviyede kalmıyor, geçenlerse bir süre boşalmadım agrılar tavan yaptı özellikle testiste sık idrar vs, bosaltım yaptım geçti ilginç bi hastalık kanımca düzenli cinsel ilişki fayda saglayacagı yönünde Allah herkese acil şifalar versin inşallah...
blackrow67

Fenerlim124 yazdı:Bu hastalıkta idrarda menide prostat sıvısında bakteri ve lokosit yoksa aynı ağrıyı cekiyosan tek sebebi masturbasyon alıskanlıgıdır masturbasyon idrar ve buyuk abdest kontrolunde bozulma yapar yapmadıgın zamanda hemen agrı yapar hep idratda zorlanırsın bu illeti kim millete alıstırdıysa tum hastalıkların sebebi odun fazla sperm harcandıgında spermde dopamin denilen hormon var enfazla spermde bulunur beyinden vucuda giden iletimi sağlar surekli yaparsan dopamin eksikligi olur ve sonra dersin benim cinsel istegim var ama sertlesme tam olmuyom bosalıyorum ama eskisi gibi zevk almıyorum gibi sorunlar cıkar sonrada doktor doktor gezip durursun
Birçoğumuz zararı kesinlikle mastürbasyondan gördük bundan kesinlikle eminim. Bedava izlenen birşeyin ne yararı olabilrdi ki :)
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Beş yıldır yoğun olarak bu hastalıkla uğraşıyorum, ondan iki yıl önce sistik olmuştum, bana göre;
1. Son yıllarda artan, dış ülkeler kökenli mikroplu bayanlarla korumasız beraberlikler
2. Yediklerimizin-içtiklerimizin doğal olmaması, kimyasal olması...Dikkat ederseniz şehir yaşamlarında yoğunlukta, kırsal yaşamlarda ender...
3. Kullandığımız ilaçlar, diğer sağlık sorunlarımız, sağlıklı cinsel beraberliğin olmaması, sağlıksız boşalma, çağın, yaşam koşullarının getirdiği stres, sıkıntı, hareketsiz yaşam...
Bunlardan birileridir bu hastalığın gerekçesi
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Geçen bir üroloji uzmanıyla konuştum, dedi Balıkesir'de 89 yaşında, Kaz Dağlarında yaşayan bir amca geldi, genel sağlık taramasına gelmiş, analizine baktım, delikanlı gibi bir prostatı vardı, sen 35'inden beri prostat haslığıyla uğraşıyorsun... Bu da doğal beslenmenin, sağlıklı yaşamanın, hareketliliğin önemini göstermektedir.
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Tarik 34 neyapalim kaz daglarinda mi yasayalim :lol:
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Espace42 yazdı:Tarik 34 neyapalim kaz daglarinda mi yasayalim :lol:
Senin memleketin güzel orası yeterli...:) Oralarda bir çözüm olsa gerek, orada olmayan burada olmaz...
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

bu hastaligi ortaya atan bizleriz, ettik bulduk kimse kusura bakmasin (cogu icin)
tarik34

Mesaj gönderen tarik34 »

Mrshadow yazdı:bu hastaligi ortaya atan bizleriz, ettik bulduk kimse kusura bakmasin (cogu icin)
Yaşa kral mrshadow 8-)
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

genel olarak şüpheli cinsel ilişkiden sonra görülüyor.yani 10 prostatit hastasından 6-7 tanesi şüpheli cinsel ilişki sonrası tanışır bu hastalıkla.yani bu hastalığın yeme içme ile alakası yok :)
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

ABittersweetLi yazdı:genel olarak şüpheli cinsel ilişkiden sonra görülüyor.yani 10 prostatit hastasından 6-7 tanesi şüpheli cinsel ilişki sonrası tanışır bu hastalıkla.yani bu hastalığın yeme içme ile alakası yok :)
Çok doğru mastürbasyon , yeme içme üşütme hikaye.
Direk korumalı ya da korunmasız şüpheli cinsel ilişki.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.