Prostatitle 1 yil oldu tam iyilesme yok denecek kadar az !

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
uqurkarakus
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Prostatitle 1 yil oldu tam iyilesme yok denecek kadar az !

Mesaj gönderen uqurkarakus »

Oyle bir durumdayim ki gece saat 4 ve suan sinirlerim bozuldu uyuamıyorum cunki idrar hissi hic yok olmuyor, Zafer hocaya gittim, Muhsin balabana gittim daha niceleri zaten zafer hoca lokosit yok sen hasta degilsin dedi gonderdi sonra muhsin hoca parmak test yaparken orafa bir sislik buldu dedi sen prostatit ya boşalsam idrar hissi oluyor boşalmasam yanma oluyor yatsam çişim geliyor otursam prostatim şişiyor ne yapacağımı sasirdim valla testlerde bakteri uremiyor ama bir umut yine vericem belki birşeyler ürer enjeksiyon yaptıysam bakteriyi bilmiyoruz tumta girsem ne olacagi belli değil bu rahatsızlığın ne kadar süreceği belli değil yemin ederim kafayi yedim aldiricam en sonunda 30 yaşındayım ya 30 varmi beyler bir tavsiyesi plan cok bozuk sinirlerim , ne yapmam gerek nasil bir yol izleyim kime gideyim muhsin hoca eswt damardan anti , masaj birde ozon diyor bir hafta sürecekmiş sizce bir faydasi olur mu yokda TUMT la yakicam az kaldi
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Prostatitle 1 yil oldu tam iyilesme yok denecek kadar az !

Mesaj gönderen tattoosoul »

uqurkarakus yazdı:Oyle bir durumdayim ki gece saat 4 ve suan sinirlerim bozuldu uyuamıyorum cunki idrar hissi hic yok olmuyor, Zafer hocaya gittim, Muhsin balabana gittim daha niceleri zaten zafer hoca lokosit yok sen hasta degilsin dedi gonderdi sonra muhsin hoca parmak test yaparken orafa bir sislik buldu dedi sen prostatit ya boşalsam idrar hissi oluyor boşalmasam yanma oluyor yatsam çişim geliyor otursam prostatim şişiyor ne yapacağımı sasirdim valla testlerde bakteri uremiyor ama bir umut yine vericem belki birşeyler ürer enjeksiyon yaptıysam bakteriyi bilmiyoruz tumta girsem ne olacagi belli değil bu rahatsızlığın ne kadar süreceği belli değil yemin ederim kafayi yedim aldiricam en sonunda 30 yaşındayım ya 30 varmi beyler bir tavsiyesi plan cok bozuk sinirlerim , ne yapmam gerek nasil bir yol izleyim kime gideyim muhsin hoca eswt damardan anti , masaj birde ozon diyor bir hafta sürecekmiş sizce bir faydasi olur mu yokda TUMT la yakicam az kaldi
Prostatınızla ilgili bir sorun olduğuna hangi semptomlara ya da verilere istinaden bukadar eminsiniz? Boşalırken idrar yaparken ki gibi ağrı yanma oluyor mu? Prostat organı boşalma ile doğrudan idrar ile dolaylı ilişkisi olduğu için mesane ihtimalini de değerlendirmelisiniz.
Mesane ve hemoroid sorunları da aynı semptomları verebiliyor.
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Reis hiç bişe çıkmıyorsa aktif mesane dir aktif mesane ilaçları kullandın mı
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

NightAngel01 yazdı:Reis hiç bişe çıkmıyorsa aktif mesane dir aktif mesane ilaçları kullandın mı
Cpps buyuk ihtimalle arkadasin problemi. Tahminim pelvik taban kaslari o kadar siki ki prostata ve mesaneye baski yapiyor ve iltihap olusturuyor. Youtube'a pelvic floor exercises yazin ve her gun yapin, elinizden geldigince esnekliginizi arttirin. Meditasyon vs gibi seylerle, prostat masajini kendiniz de yapin her gun. Estw, ozon terapisi de uygulayin. Kardiyo yapin. Kisacasi dogru duzgun yasayin illa ki duzelecektir ama iki gunde mucize beklemeyin derim bu is nasil bir anda var olmadiysa bir anda da yok olmaz
uqurkarakus

tattoosoul yazdı:
uqurkarakus yazdı:Oyle bir durumdayim ki gece saat 4 ve suan sinirlerim bozuldu uyuamıyorum cunki idrar hissi hic yok olmuyor, Zafer hocaya gittim, Muhsin balabana gittim daha niceleri zaten zafer hoca lokosit yok sen hasta degilsin dedi gonderdi sonra muhsin hoca parmak test yaparken orafa bir sislik buldu dedi sen prostatit ya boşalsam idrar hissi oluyor boşalmasam yanma oluyor yatsam çişim geliyor otursam prostatim şişiyor ne yapacağımı sasirdim valla testlerde bakteri uremiyor ama bir umut yine vericem belki birşeyler ürer enjeksiyon yaptıysam bakteriyi bilmiyoruz tumta girsem ne olacagi belli değil bu rahatsızlığın ne kadar süreceği belli değil yemin ederim kafayi yedim aldiricam en sonunda 30 yaşındayım ya 30 varmi beyler bir tavsiyesi plan cok bozuk sinirlerim , ne yapmam gerek nasil bir yol izleyim kime gideyim muhsin hoca eswt damardan anti , masaj birde ozon diyor bir hafta sürecekmiş sizce bir faydasi olur mu yokda TUMT la yakicam az kaldi
Prostatınızla ilgili bir sorun olduğuna hangi semptomlara ya da verilere istinaden bukadar eminsiniz? Boşalırken idrar yaparken ki gibi ağrı yanma oluyor mu? Prostat organı boşalma ile doğrudan idrar ile dolaylı ilişkisi olduğu için mesane ihtimalini de değerlendirmelisiniz.
Valla baskan Muhsin hoca Dedi bana prostatit var diye Zafer hoca yok diyor bende surekli işemeisteği ve sık idrar var arar ara yanmalar oluyor anüs kaşıntıları oluyor erotrosit de yüksek çıkıyor
uqurkarakus

NightAngel01 yazdı:Reis hiç bişe çıkmıyorsa aktif mesane dir aktif mesane ilaçları kullandın mı
Değıl heralde ya aktif mesena olsa yanma olur mu ki bilemiyorum işte:/
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Kardeş yaşınız genç tumt yaptırmayın onlar 50 yaşından itibaren prostat büyümesi için yapılacak şeyler aktif mesane olabilir göbek altı ağrınız varmı gece idrarınızı ölçün çok yapıyormusunuz yoksa azmı geliyor gece çok su içmeyin
blackrow67
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen blackrow67 »

Yanma varsa ya idrar yolları enfeksiyonu yada prostat iltihabı. En güzel tehşisi de zafer hoca yada diğer bahsedilen hocalar yapar.
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Ama vücutta ki ödem veya prostat sıvısı veya uzun zaman boşalmayınca gelen sperm de dokuyu ağrıtıp yakar uzun zamanlık bir doku süreci vardır her yanma iltihap olmuyor bence
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kısaca lökosit her anlamda stabilse yanma olması neden sizce
blackrow67

Mesaj gönderen blackrow67 »

Dragon yazdı:Kısaca lökosit her anlamda stabilse yanma olması neden sizce
Doku onarımı uzun sürüyor herhalde ondan, birde sıcak su banyosu yapın.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Evet bir yıl kadar sıcak su torbası yapıyorum
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

uqurkarakus yazdı:
tattoosoul yazdı:
Valla baskan Muhsin hoca Dedi bana prostatit var diye Zafer hoca yok diyor bende surekli işemeisteği ve sık idrar var arar ara yanmalar oluyor anüs kaşıntıları oluyor erotrosit de yüksek çıkıyor
Pcr yaptırdınız mı prostat sıvısından
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

Lokosit yoksa hic bosuna vermeyin pcr'a para bence hic bisey cikmayacaktir yuksek ihtimal. Bunun yani sira eger prostatit mi emin olmak istiyosaniz bu isin en dogru yolu ilacli mr cekilmek prostat icin. Bana da zafer hoca yok demisti mr'da cikti. Bende lokosit yok kulturler temiz. Cpps oldugumu dusunuyorum. Esneme egzersizlerini yaparsaniz idrar hissinizin azalcagini goruceksiniz. Bence bir sans verin kendi vucudunuzu kesfetmeye calisin deneysellikten korkmayin tek tavsiyem bu olur. Doktorlar sizin vucudunuzu sizden iyi bilemezler emin olun.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Arkadaşlar bu nüks dediğiniz olay iltihabi akıntının tekrar gelmesi mi
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

yasar12 yazdı:Lokosit yoksa hic bosuna vermeyin pcr'a para bence hic bisey cikmayacaktir yuksek ihtimal. Bunun yani sira eger prostatit mi emin olmak istiyosaniz bu isin en dogru yolu ilacli mr cekilmek prostat icin. Bana da zafer hoca yok demisti mr'da cikti. Bende lokosit yok kulturler temiz. Cpps oldugumu dusunuyorum. Esneme egzersizlerini yaparsaniz idrar hissinizin azalcagini goruceksiniz. Bence bir sans verin kendi vucudunuzu kesfetmeye calisin deneysellikten korkmayin tek tavsiyem bu olur. Doktorlar sizin vucudunuzu sizden iyi bilemezler emin olun.
Katılıyorum. Son çare rektal ultrason düşünüyorum ben.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
Dragon

Re: ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Mesaj gönderen Dragon »

Bir haftadır boşalmadım bugün idrardan sperm parçaları geldi geldi sızı az yanma oldu sizce ne yapmalıyım
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Arkadaşlar lütfen yardım edin acil kafayı yedim nolur yardım edin Kadir abi sizce ne yapmalıyım hayatımda biriyle beraber olmadım bir haftadır boşalmıyorum bugün idrarımdan hep sperm parçası geldi agrıdı sızı yanma sanki birşey idrar yoluma batıyordu iki ay oldu muayene olalım son üç teste lökosit 1-2 di sizce ne yapayım takviyede alıyorum
Birmisafir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Birmisafir »

Dragon yazdı:Arkadaşlar lütfen yardım edin acil kafayı yedim nolur yardım edin Kadir abi sizce ne yapmalıyım hayatımda biriyle beraber olmadım bir haftadır boşalmıyorum bugün idrarımdan hep sperm parçası geldi agrıdı sızı yanma sanki birşey idrar yoluma batıyordu iki ay oldu muayene olalım son üç teste lökosit 1-2 di sizce ne yapayım takviyede alıyorum
Panik yapacak bir şey yok. 1 hafta boşalmazsan, sperminden parça gelmesi gayet normal.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Ya idrardan bildiginiz sperm partikülleri geliyor resim atmayı bilmiyorum yoksa atardım Ağrı sızı yanma yapıypr az sıkıntı yapıyor bide çıkarken böyle sanki idrar yollarıma çarpa çarpa çıkıyor herkes boşalmayı azaltın dedi diye bende bu fikre girdim normal mi