İyileşenler kimlerdir

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: İyileşenler kimlerdir

Mesaj gönderen Espace42 »

Evet ben de 10 yillik hastayim isin acikcasi burda iyilesenleri gorunce bakiyorum iyilestikleri icin seviniyorum ama malesef hep yeni hastalar ama burda kimse icin form acilmaz ve birde adam 6 aylik hasta burda baslik acip akil veriyor bu hastaligin ilerde ne getirecegini kimse bilemez buda bir gercek
Mugla111
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Mugla111 »

fireblade yazdı:
red yazdı:Nasıl iyileşir sorusunun çok fazla cevabı var. Nasıl iyileşilmez, bunu merak ediyorsanız yukarılarda bir arkadaş var ondan detaylıca bilgi alabilirsiniz.
:D Ama biz iyileşiyoruz arkadaşın morali bozulacak
Derhal bu hastaligi 2 gun cekip iyilestjm diye burada ego tatmin edenler atilmali.. ben 10 yilimi adadim bu hastalikta kimsiniz len siz kimsenin gozunun yasina bakmam doktorlarim artik bana danisiyor tedavi icin o kadar uzmanlastirdi bu lanet hastalik.. red kardes daha oncede saldirdin bu isin sonu iyi olmaz ...
Untitleduserr

Mesaj gönderen Untitleduserr »

Hastalıkta tecrübe kıyaslaması yapmaktan ziyade yeni üye olanlara bir bildiğimiz varsa aktarmak önemli akut ya da kronik farketmez sonuçta ikisindede iyileşenlerin sayısı çok beraber çalıştığım adam 1 kutu ciproyla iyileşti ben 1 yıl tedavi gördüm herkese iyi gelen şeyler farklı herkes bildiğini yazsın isteyen istediğini uygulasın
Espace42

Arkadaslar burda tartosmak kimseye bisey kazandirmaz sakin olun herkes neyi istiyorsa onu yazssin adam belki alevli doneminde fazla gitmeyin usstune ben burda bazi arkadaslara ozellikle yeni gelenlere yardimci oluyorum adam umursamiyor bile iyilik et kotuluk bul hesabi
Mugla111

Espace42 yazdı:Arkadaslar burda tartosmak kimseye bisey kazandirmaz sakin olun herkes neyi istiyorsa onu yazssin adam belki alevli doneminde fazla gitmeyin usstune ben burda bazi arkadaslara ozellikle yeni gelenlere yardimci oluyorum adam umursamiyor bile iyilik et kotuluk bul hesabi
İyiyim kardeşimde yeni üyelerden kendi deneyimi mi yazamiyorum gecen senede oldu birdaha girmedim
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Prostatit bir şekilde geçiyor.
Tanrı insana akıl sağlığı versin..
Mugla111

red yazdı:Prostatit bir şekilde geçiyor.
Bu forumun ilk üyelerindenim senin hic mi saygın yok emeğe. tahrik etme birsey yazmadan önce 40 kere düsün karsindakini tanimiyorsun akıl sağlığı imiş tanımadığın bilmediğin biriyle başına iş alırsın!
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Mugla111 yazdı:
Bu forumun ilk üyelerindenim senin hic mi saygın yok emeğe. tahrik etme birsey yazmadan önce 40 kere düsün karsindakini tanimiyorsun akıl sağlığı imiş tanımadığın bilmediğin biriyle başına iş alırsın!
Red in demek istediği şu prostatit ya geçiyor yada biz baskılıyoruz yada alışıyoruz ama hastalığa yakalandıktan sonraki o hastalıgı kabullenmemek ve tedavinin yok denmesi insanın piskolojisini bozuyor ve bütün hastalar depresyona giriyor piskolojisi bozuluyor red buraya işaret ediyor aslında haksızda degil bu sefer antibiyotik lere abanıyoruz yada doktorlar rastgele çerez antibiyotik ler yazıyor çünkü nasıl tedavi edeceğini bilmiyorlar bu sefer başka sorun ve proplemler ortaya çıkıyor çünkü her antibiyotik bagırsak florasını bozuyor başka hastalıklar ortaya çıkıyor işler iyice çakmaza giriyor malesef o yüzden piskoloji önemli
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Mugla111

huseyin252 yazdı:
Mugla111 yazdı:
Red in demek istediği şu prostatit ya geçiyor yada biz baskılıyoruz yada alışıyoruz ama hastalığa yakalandıktan sonraki o hastalıgı kabullenmemek ve tedavinin yok denmesi insanın piskolojisini bozuyor ve bütün hastalar depresyona giriyor piskolojisi bozuluyor red buraya işaret ediyor aslında haksızda degil bu sefer antibiyotik lere abanıyoruz yada doktorlar rastgele çerez antibiyotik ler yazıyor çünkü nasıl tedavi edeceğini bilmiyorlar bu sefer başka sorun ve proplemler ortaya çıkıyor çünkü her antibiyotik bagırsak florasını bozuyor başka hastalıklar ortaya çıkıyor işler iyice çakmaza giriyor malesef o yüzden piskoloji önemli
Geçen senede saldirdi kendisi bana laf attı o yüzden ne amacla dediginin farkindayim
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Mugla111 yazdı:
Farkında mısın ben senin nickini yazmadığım halde her söylediğimi üzerine alınıyorsun ve ekseriyetle de tehdit ediyorsun.
Bu durum senin sağlıklı bir psikoloji ile düşünmediğinin kanıtıdır.
Buradan okuyarak millete akut-kronik diye kafana göre teşhis koyuyorsun. Ben biliyorum eskiyim yazıp duruyorsun. Sen bu düşünce biçimiyle 40 yıl geçse bile iyileşemezsin arkadaş..
Mugla111

red yazdı:
Mugla111 yazdı:
Farkında mısın ben senin nickini yazmadığım halde her söylediğimi üzerine alınıyorsun ve ekseriyetle de tehdit ediyorsun.
Buradan okuyarak millete akut-kronik diye kafana göre teşhis koyuyorsun. Ben biliyorum eskiyim yazıp duruyorsun. Sen bu düşünce biçimiyle 40 yıl geçse bile iyileşemezsin arkadaş..
Kardeş ben iyiyim
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Mugla111 yazdı:
red yazdı:
Mugla111 yazdı:
Kardeş ben iyiyim
Dert ortaklarım kader arkadaşlarım 2016 ortasından beri çekiyorum bu derdi 28 yakın sentomu aynı anda yaşadım bunalıma girdim insan ömrü çok uzunmuş 20 yıl olsaydı dedim 2,5 yıl boyunca bir dakika iyi olamadım yemin ederim ayagıma pantolon bile giyemiyordum sıkıyordu ben çok çektim Kadere iman Cenabı Allah'a isyan etmemek lazım kaderimiz Allahtan geldi. Şimdi bu hastalıkla çok mücadele ettim sistoskopisi kolonoskopi rekstoskobi prostat enjeksiyonu MR sayısız serum sayısız oral tabletler kamışa kokteyle mesaneyi yıkama 2,5 yıl hastaneye gittim hergün 40 yaşındayım 36 yaşıma kadar hiç hastaneye gitmedim. Başım bile agrımazdı 10 yıl motositlete bindim kar yagsa bile biniyordum hiç bu yaşıma kadar kışlık bot kışlık mont kışlık çorap nedir bilmiyordum.saglıklı insanlara bakıyorum prostatdan habersiz yaşıyorlar bu hastalıktan haberleri olsa veya 1 hafta çekseler tuvalette ıkınmaya bile korkarlar gerisini siz düşünün bizler tabiki zamanla iyi oluyoruz ve hastalıgada biraz alışıyoruz bir veyi hastalıgı benimsiyoruz tabi sentomlarımız zamanla azalıyo. Hastalıkta eski yeni olayına gelince böyle kıyaslamalar yapıpta birbirimizi kırmamızın manası yok herkes çektigi acıyı biliyor. Adam bende sık idrar var diyor geçse başka sentomlara razıyım diyor ben 50 fazla wc gidiyordum prostatit hastalıgında en iyi sentom agrı yok çünkü düzelme işine gelince kimisi 3 ayda kimisi 1 yılda diger arkadaş 5 yılda iyi oluyor bazı arkadaşlarımız 20 senedir çekiyom iyi olamadım diyor böylede var kimisi 10 ignede iyi oluyo kimisi 100 igne hatta 200 ignede (serum) iyi olamıyor.mesela ben bütün sentomlarımı bitirdim ama makatta batma agrı gibi rahatsızlıgımı tam olarak bitiremedim şükür agrı düzeyim azaltı ve kısa sürüyo tam iyi oamasak bile geçen zaman ve alınan tedaviler hastalıgı rahatlatıyor. İnşallah iyi olacagız. Allahın izniyle
Mugla111

red yazdı:
Mugla111 yazdı:
Kardeş hepinizin ne zaman üye olup.ne zaman iyilestigini iyi biliyoruz sen yokken biz vardik ona gore akut kronik ayrimi yapiyoruz öğren sende..
Akut prostatit adli forum aç sen egon tavan yapsın iyi dinle son yazım..

Sana önerim bu hastaliğa 300.bin lira harcamıs , prostat sivisini aldırmaktan yılmış ama hep savaşmış, 200 iğne 300 e yakin kutu antibiyotik kullanmış çok fazla intihar etmek istemiş bütün üni. Arastirmarını ezbere bilen (yurtdışı dahil) gençliği acilarla gecen birine stresten saçları dökülen birine daha önce cahil dedin şimdide 40 yıl ugrassan iyilesemezsin neymis iyileşmek istemeyenler beni takip etsinmiş kardeş belanı ariyorsun bak.. bu işin sonu iyi değil..

kadir abi seninle aynı zamanda üye olduk foruma donanimdan sonra bizde gidersek.bu forumda senden başka eski üye kalmayacak bu gibi rencide eden egocu birsey bildigini sanan 2 günluk hastalarin temizlenmesi lazım. Eski üyelerine sahip çık lütfen
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Mugla111 yazdı:
red yazdı:
Mugla111 yazdı:
Kardeş hepinizin ne zaman üye olup.ne zaman iyilestigini iyi biliyoruz sen yokken biz vardik ona gore akut kronik ayrimi yapiyoruz öğren sende..

Sana önerim bu hastaliğa 300.bin lira harcamıs , prostat sivisini aldırmaktan yılmış ama hep savaşmış, 200 iğne 300 e yakin kutu antibiyotik kullanmış çok fazla intihar etmek istemiş bütün üni. Arastirmarını ezbere bilen (yurtdışı dahil) gençliği acilarla gecen birine stresten saçları dökülen birine daha önce cahil dedin şimdide 40 yıl ugrassan iyilesemezsin neymis iyileşmek istemeyenler beni takip etsinmiş kardeş belanı ariyorsun bak.. bu işin sonu iyi değil..

kadir abi seninle aynı zamanda üye olduk foruma donanimdan sonra bizde gidersek.bu forumda senden başka eski üye kalmayacak bu gibi rencide eden egocu birsey bildigini sanan 2 günluk hastalarin temizlenmesi lazım. Eski üyelerine sahip çık lütfen
Abi dediğine göre zaten hepimiz akut dönemdeyiz bi tek sen varsın kronik olarak...Herkes bişeyler araştırıyor tecrübe ediyor ama dediğin şey biraz absürt...10 senedir hasta olanlar kalsın diğerleri s.gitsin diyorsun...Benim hastalık başlayalı tam 1 yıl oldu ve tam iyileşemedik..Zaten 10 yıl, 23 yıl göre göre kendimi hazırladım...Yaşım daha 26..Yani 10 yıllık hastalarla bir arada olsan nasıl bir yol izleyeceksin onu merak ediyorum..Burada kimse ego kasmıyor ben iyi oldum diye sadece en uzun süre ben hastayım diye sidik yarıştırmak saçma geliyor...Keşke hiçbirimiz hasta olarak kalmasak...
:P
Mugla111

gonore yazdı:
Mugla111 yazdı:
red yazdı: Farkında mısın ben senin nickini yazmadığım halde her söylediğimi üzerine alınıyorsun ve ekseriyetle de tehdit ediyorsun.

Abi dediğine göre zaten hepimiz akut dönemdeyiz bi tek sen varsın kronik olarak...Herkes bişeyler araştırıyor tecrübe ediyor ama dediğin şey biraz absürt...10 senedir hasta olanlar kalsın diğerleri s.gitsin diyorsun...Benim hastalık başlayalı tam 1 yıl oldu ve tam iyileşemedik..Zaten 10 yıl, 23 yıl göre göre kendimi hazırladım...Yaşım daha 26..Yani 10 yıllık hastalarla bir arada olsan nasıl bir yol izleyeceksin onu merak ediyorum..Burada kimse ego kasmıyor ben iyi oldum diye sadece en uzun süre ben hastayım diye sidik yarıştırmak saçma geliyor...Keşke hiçbirimiz hasta olarak kalmasak...
İstersen bugün hasta ol ben kendi yorumu mu görüşümü yazdıgımda deneyimleri yazar yazmaz sen cahilsin iyilesemezsin dersen hem akut dönemde iyilesmissin hemde eski üyeye saldıriyorsun ozaman hersey olabilir sırf bu yüzden 1 yıl yazmadım
Musa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Musa »

İyileşenler neden yardımcı olmuyor nasıl iğleştiğini anlatmıyor
huseyin252

Musa yazdı:İyileşenler neden yardımcı olmuyor nasıl iğleştiğini anlatmıyor
İyileşenlerin çoğundan çogu forma bir daha girmiyor
Espace42

Evet arkadaslar bilgilendirme amaclidir bundan onceki formda cok sey denediler kadir abi biliyor iclerinden bazilari iyilesti bazilari iyilesemediler ve burda aslinda yeni gelenler icin de yaziyorum yani sunu sunu yaparsan yada soyle icersen biyle yaparsan iyilesirsinnnnn diye bisey yok cunku standart bir tedavisi yok cunku herkeste ayni semtomlar yok kadir abi size zaten yazmis yani opyeni kardesimiz yetmemis youtube den anlatmis bende cok kotu durumda degilim cok sukur simdi iyilesenler zaten cogu nasil iyilestini bile bilmiyor ben 4 yil sonra durduk yere nuks yasadim cunku hata yapiliyor tamam tedavisi az cok belli ama herkeste ayni olmuyor oyuzden adamlar bisey diyemezler oyle bisey olsa burda herkes iyilesirdi hersey zamanla oluyor arkadaslar form cok iyi ben 4 yil hastaligimi bilmeden yasadim 5 tane doktor yuzunden ozel doktorlara birsuru param gitti bana biriside sen prostatitsin demedi allaha havale ediyorum onlari simdi oylemi cok sanslisiniz
Ne oldugunuzu biliyorsunuz form sayesinde iyi geceler herkese ve tedavi yönünde nde dunyanin en iyi yerindesiniz ben yurtd disinda kaliyorum doktara gidiyon adam penis ucuna krem veriyor )) bunlarin doktorlugu bukadar cunku
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen tattoosoul »

kadir yazdı:
Mugla111 yazdı:
Untitleduserr yazdı:
1 yıl falan sürdü
Akut dönemde iyileşmissin kronik prostatit olup iyilesen kadir abi disinda en güncel hasta denissmarmaris adli kullanici 7 yil cekmisti 3 aydir iyiyim demisti en son.
Gerekirse yeni bir forum acilip sadece kronik hastalarin uye olabilecegi yeni bir forum kurulabilir burada benim gibi eski üyeler akut hastalarin arasinda kayboldu asosyal adli arkadas kaldı bir..
Benden baska iyilesen kronik hasta eski hasta cok. Benim konumum farkli. Ben buradayim yardim amacli ve sagligim elverdikce olacagim. Onlarca iyilesen hasta var. Bir ara isimlerini burada vermistim. Fakat haliyle iyilesenler genellikle girmiyor. Belki hatirlamak istemiyor olabilirler eski günlerini. Bazi arkadaslar sagolsunlar yardim amacli giriyorlar. Yeni bir forum kursanizda eski hastalar yine girmeyecektir.
Ben bir buçuk yıl tanı koyduramadım nice devlet hastanesi profesörü de. dolayısıyla antibiyotik de kullanmadım tedaviye başladığımda hastalığım çok kötü durumdaydı. 16-18 ay fena yangılı ağrılı 1-2mm kalsifikasyo nla 11 ay Zafer Hocaya düzenli otobüsle İstanbul'a giderek tedavi oldum semptomlarım zamanla kayboldu 8-9 ay sonra nüks etti. busefer nüks eder etmez Hüseyin Seçgin hocaya gitmiştim ve PCR da chlamidya tespit etti iki kutu azitromcyn ve tetradoxla nezleden bile kolay atlattım nüksü. Şimdi
uzun zamandır 0a yakın yaşıyorum. Foruma girmeme konusu ; ben hayatımın en zor günlerini en büyük ağrıları,idrar,ereksiyon ve daha nicelerini yaklaşık 2-3 yıl yaşasam da vücuttan semptomlar zamanla gidince yaşadıklarımızı hatırlamakta güçlük çekiyor beden,o ağrılar ve umut arayışı can havliyle insanı foruma girmeye itiyor ,, tedavim genel olarak kadir abinin yöntemi bu konuda çabalarından dolayı büyük teşekkürü hakediyor. Bu forum bir okul gibi mezunlar veriyor hemde farkettirmeden.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

tattoosoul yazdı:
kadir yazdı:
Mugla111 yazdı:
Akut dönemde iyileşmissin kronik prostatit olup iyilesen kadir abi disinda en güncel hasta denissmarmaris adli kullanici 7 yil cekmisti 3 aydir iyiyim demisti en son.
Gerekirse yeni bir forum acilip sadece kronik hastalarin uye olabilecegi yeni bir forum kurulabilir burada benim gibi eski üyeler akut hastalarin arasinda kayboldu asosyal adli arkadas kaldı bir..
Benden baska iyilesen kronik hasta eski hasta cok. Benim konumum farkli. Ben buradayim yardim amacli ve sagligim elverdikce olacagim. Onlarca iyilesen hasta var. Bir ara isimlerini burada vermistim. Fakat haliyle iyilesenler genellikle girmiyor. Belki hatirlamak istemiyor olabilirler eski günlerini. Bazi arkadaslar sagolsunlar yardim amacli giriyorlar. Yeni bir forum kursanizda eski hastalar yine girmeyecektir.
Ben bir buçuk yıl tanı koyduramadım nice devlet hastanesi profesörü de. dolayısıyla antibiyotik de kullanmadım tedaviye başladığımda hastalığım çok kötü durumdaydı. 16-18 ay fena yangılı ağrılı 1-2mm kalsifikasyo nla 11 ay Zafer Hocaya düzenli otobüsle İstanbul'a giderek tedavi oldum semptomlarım zamanla kayboldu 8-9 ay sonra nüks etti. busefer nüks eder etmez Hüseyin Seçgin hocaya gitmiştim ve PCR da chlamidya tespit etti iki kutu azitromcyn ve tetradoxla nezleden bile kolay atlattım nüksü. Şimdi
uzun zamandır 0a yakın yaşıyorum. Foruma girmeme konusu ; ben hayatımın en zor günlerini en büyük ağrıları,idrar,ereksiyon ve daha nicelerini yaklaşık 2-3 yıl yaşasam da vücuttan semptomlar zamanla gidince yaşadıklarımızı hatırlamakta güçlük çekiyor beden,o ağrılar ve umut arayışı can havliyle insanı foruma girmeye itiyor ,, tedavim genel olarak kadir abinin yöntemi bu konuda çabalarından dolayı büyük teşekkürü hakediyor. Bu forum bir okul gibi mezunlar veriyor hemde farkettirmeden.
Tattosoul kardesim seninle cok yaziştik. Ne mutlu bana bir nebze faydali olduysam. Yararli ve guzel paylasimin icin tesekkürler. Ara sıra foruma ugra boyle. Şifan daim olsun kardesim.
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen tattoosoul »

kadir yazdı:
tattoosoul yazdı:
kadir yazdı: Benden baska iyilesen kronik hasta eski hasta cok. Benim konumum farkli. Ben buradayim yardim amacli ve sagligim elverdikce olacagim. Onlarca iyilesen hasta var. Bir ara isimlerini burada vermistim. Fakat haliyle iyilesenler genellikle girmiyor. Belki hatirlamak istemiyor olabilirler eski günlerini. Bazi arkadaslar sagolsunlar yardim amacli giriyorlar. Yeni bir forum kursanizda eski hastalar yine girmeyecektir.
Tattosoul kardesim seninle cok yaziştik. Ne mutlu bana bir nebze faydali olduysam. Yararli ve guzel paylasimin icin tesekkürler. Ara sıra foruma ugra boyle. Şifan daim olsun kardesim.
Teşekkür ederim abi ara sıra muhakkak uğruyorum siteye.
Fenerlim124

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Valla bn %80 90 iyilestim ama antibiyotik tullanmıyom 15 gunde bi bosalma yapıyorum makatta agrı yok artık bosalırken yanmada olmuyo zevk olayıda yuzde 50 civarında duzeliyoo sık bosalmak bi fayda etmiyoo prostatı dinlendiriyom bizim burda suriyeli abinin verdigi bitkisel kür var onu kullanıyom buyuk ihtimalle yaza kadar normale dönerimm. Kardesim prostatıte bn askerde yakalandım cok 31 cekmekten hergun 34 sallıyodum artk hic sperm glmiyodu prostatsıvısı geliyodu okadar zorlarsan oda sana cezanı keserrr . Zaten burdaki hastaların cogu gencliginde makinaya cok yuklendigi icin burda ilk zamnlar farkedemiyosun cok yazas ilerledigi icin anlıyamıyosun ee sen asıldıkca bi ilerleme iyilesme olmazz
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Kardeşim Peki sendw agrılar hemen geçti mi bide Boşalma sizce kaç günden bir olmalı bide galiba iyileşen baya var
Fenerlim124

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Dragon yazdı:Kardeşim Peki sendw agrılar hemen geçti mi bide Boşalma sizce kaç günden bir olmalı bide galiba iyileşen baya var
Valla benim fikrim fazla bosalmak bi ise yaramıyo sık bosalarak kactane iyilesen var soylesin bakayım doktorlar tutturmus hepsi bosalında bosalın ben cok asılmaktan bu illetedustumm kuranda ne yazıyo istimna yanı masturbasyon zevk icin yapılırsa haran ama zinaya dusmemek icin yapılırsa haram degil kuranda boyle yazıyosa demekki bi hikmet var demektir bn zevk icin yaptım fazlasıyla hastalandım bu hastalıgı cogu doktor nasıl bise oldugunu bilmiyo sadece deniyolar farklı tedaviler hangisi iyi gelir diye mesela peygamber efendimiz kac yıl once ayakta isemenin zararlı oldugunu soylemis doktorlar prostata neden oldugunu yakın zamanda keşfetti
huseyin252

Fenerlim124 yazdı:
Dragon yazdı:Kardeşim Peki sendw agrılar hemen geçti mi bide Boşalma sizce kaç günden bir olmalı bide galiba iyileşen baya var
Valla benim fikrim fazla bosalmak bi ise yaramıyo sık bosalarak kactane iyilesen var soylesin bakayım doktorlar tutturmus hepsi bosalında bosalın ben cok asılmaktan bu illetedustumm kuranda ne yazıyo istimna yanı masturbasyon zevk icin yapılırsa haran ama zinaya dusmemek icin yapılırsa haram degil kuranda boyle yazıyosa demekki bi hikmet var demektir bn zevk icin yaptım fazlasıyla hastalandım bu hastalıgı cogu doktor nasıl bise oldugunu bilmiyo sadece deniyolar farklı tedaviler hangisi iyi gelir diye mesela peygamber efendimiz kac yıl once ayakta isemenin zararlı oldugunu soylemis doktorlar prostata neden oldugunu yakın zamanda keşfetti

Evet ya ayakta işemekte prostata zarar veriyor mesane tam boşalmıyor prostatit olduktan sonra çömelerek işiyorsun ve çok ıkındıgın (idrar sorunu olanlar İçin )için bu seferde hemoroidi tetikliyor