Tedavi Sürecim

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Tedavi Sürecim

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

Zafer hocanın tedavisi kendine göre. Bilimsel olarak bakteriyel bir durum varsa kültür ve antibiyogram dogru olandır ama gel gelelim lablar dogru düzgün ve titiz çalışmadıgından risk alıp lokosit odaklı tedaviye sarılıyoruz. Şuan bende zafer hocada tedaviye başladım. Defalarca pcr kültür yaptırdım çok para harcadım sonuç yok bir ürüyor bir üremiyor.
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Nasıl yani sizin tedavi sürecinde hiç öi bir gelişme olmadı
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

Dragon yazdı:Nasıl yani sizin tedavi sürecinde hiç öi bir gelişme olmadı
Kültüre göre tedaviden çok memnun kalmadım ben bir nebze iyi oldum eyvallah ama iyileşemedim %60-70 gördüm en fazla. Bakalım zafer hocada durum ne olacak
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Kalan semptomlar hangileri bu arada prostat masajı gerçekten çok yaptırmak bence bu hastalığı yok edebilir benim masajın bugün altıncısını oldum akıntı pek gelmşyor beyaz açık renk lokösşt 1-2 di bu mesajı uzun zaman ortalama on defa yaptırıp kapanan noktaları açıp aslında kesin tedavi yapılır prostat kanlanması zor organ
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

murat222 yazdı:
Mrshadow yazdı:
murat222 yazdı:

Zafer hocanın tedavisi üroplasma klamidyayı öldürmez
Enteroccusu hç söylemiyorum bile

Bunlara yönelik verdiği flexilevo ve tarividi 2 kutu kullandırıyor en az 4-6 hafta kullanılması lazım
ureplasmayı öldürür. yapılan bir klinik araştırmada ofloksasin %97 oranında duyarlı ureplasmaya.
%3 içine girerseniz bilemiyorum tabii

O incelemeler çok önce yapılan inceleme ayrıca prostatitde 2 kutu ile geçmez tavanic ve tarivid prospektüsünde bile prostatit tedavisi 28 gündür
çalışma yeni
belki prostat değil ama idrar yollarında ofloksasin etkili