Kendim ettim kendim buldumm

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Kendim ettim kendim buldumm

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Merhaba herkeze arkadaslar benim hastalığım 2012 yılında askerde basladı hergün 3 4 kez masturbasyon yapıyodum hic ara verdigimi hatırlamıyom alıskanlık haline getirmistim zaman bulamasam bile gene gunde bikere yapıyodum bos bi gün yok yani 7 24 cenabet geziyodum . sonra bi hastalandım gucsuz dustum 2 gun yataktan kalkamadım ondan sonra prostatit basladı idrar yaparken zorlanma bosalırken yanma hicbi zevk alamama makatta ağrı zonklama tam sertlesmeme problemi cok doktora gittim hersey temiz 7 8 yıl hep boyle hastanelerle gecti ortada hastalıkla alakalı hicbir kanıt yok doktor kronik prostatit diyoo bitkisel ilaclar kullanıyom gene bi faydası yokk sonra icimden dedim ben bu hastalıga zorlayıcı mastürbasyon yuzunden geldim artık yapmamaya karar verdim basaramadım ama ayda sadece bikere yapıyodumm baktım git gide yanmalar azaldı tam sertlesme olmaya basladı idrat idrar yaparkende zorlanmıyorum hicc peygamber efendimiz efendimiz bile ayakta isemenin zararlı oldugunu soylemis taa kac yıl once doktorlarda simdi prostata neden oldugunu soylüyo bn yaptıgım yanlışları ben bitane sağlık konusunda deneyimli bi hafıza anlattım bana sık bosalmanın idrar kontrolunde bozulma meni kanalında şişme dinsel sorunlara bide sinirsel olarak hastalık yarattıgını söyledi yani istemsiz kasılmalar falan iste gençligimizde yaptıgımız yanlışlar bizi bu noktaya getiriyo en iyisi hic yapmayıp prostatı biraz dinlendirmek doktorlar sık sık bosalın diyo bi faydasını gören varmı yaranın kabugunun yolmak gibi bisey oluyo buda bnce hic yapmayıp bitkisel ilaclardan kullanmak ben böyle yaptım yuzde 70 ilestim artık gerekmedigi surece iylesene kadar hic yapmıcam siz ne dusunuyosunuz ben bilemem bn bazı yabancı forumlarda 6 hic bosalmayınca iylestigini soyleyenler vardı bilmiyorum nekadar dogru nekadar yanlın hadi kalın saglıcaklaa
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Kendim ettim kendim buldumm

Mesaj gönderen huseyin252 »

Fenerlim124 yazdı:Merhaba herkeze arkadaslar benim hastalığım 2012 yılında askerde basladı hergün 3 4 kez masturbasyon yapıyodum hic ara verdigimi hatırlamıyom alıskanlık haline getirmistim zaman bulamasam bile gene gunde bikere yapıyodum bos bi gün yok yani 7 24 cenabet geziyodum . sonra bi hastalandım gucsuz dustum 2 gun yataktan kalkamadım ondan sonra prostatit basladı idrar yaparken zorlanma bosalırken yanma hicbi zevk alamama makatta ağrı zonklama tam sertlesmeme problemi cok doktora gittim hersey temiz 7 8 yıl hep boyle hastanelerle gecti ortada hastalıkla alakalı hicbir kanıt yok doktor kronik prostatit diyoo bitkisel ilaclar kullanıyom gene bi faydası yokk sonra icimden dedim ben bu hastalıga zorlayıcı mastürbasyon yuzunden geldim artık yapmamaya karar verdim basaramadım ama ayda sadece bikere yapıyodumm baktım git gide yanmalar azaldı tam sertlesme olmaya basladı idrat idrar yaparkende zorlanmıyorum hicc peygamber efendimiz efendimiz bile ayakta isemenin zararlı oldugunu soylemis taa kac yıl once doktorlarda simdi prostata neden oldugunu soylüyo bn yaptıgım yanlışları ben bitane sağlık konusunda deneyimli bi hafıza anlattım bana sık bosalmanın idrar kontrolunde bozulma meni kanalında şişme dinsel sorunlara bide sinirsel olarak hastalık yarattıgını söyledi yani istemsiz kasılmalar falan iste gençligimizde yaptıgımız yanlışlar bizi bu noktaya getiriyo en iyisi hic yapmayıp prostatı biraz dinlendirmek doktorlar sık sık bosalın diyo bi faydasını gören varmı yaranın kabugunun yolmak gibi bisey oluyo buda bnce hic yapmayıp bitkisel ilaclardan kullanmak ben böyle yaptım yuzde 70 ilestim artık gerekmedigi surece iylesene kadar hic yapmıcam siz ne dusunuyosunuz ben bilemem bn bazı yabancı forumlarda 6 hic bosalmayınca iylestigini soyleyenler vardı bilmiyorum nekadar dogru nekadar yanlın hadi kalın saglıcaklaa
Şu anda bende 60 70 iyiyim ama ben antibiyotik ile iyileştim çok sık boşalmak bakteri varsa bir nebzede olsa bakteriyi temizler sık boşalmanın prostatite zararı olacağını düşünmüyorum prostatit e her zaman bakteri sebeb olur her zaman ya idrar reflüsüyle yada boşalırken olan reflüden kaynaklandıgını düşünüyorum sonuçta bir şekilde organa bakteri giriyor ondan sonra komedi ve dram filmi başlıyor
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Opyeni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Opyeni »

huseyin252 yazdı:
Fenerlim124 yazdı:Merhaba herkeze arkadaslar benim hastalığım 2012 yılında askerde basladı hergün 3 4 kez masturbasyon yapıyodum hic ara verdigimi hatırlamıyom alıskanlık haline getirmistim zaman bulamasam bile gene gunde bikere yapıyodum bos bi gün yok yani 7 24 cenabet geziyodum . sonra bi hastalandım gucsuz dustum 2 gun yataktan kalkamadım ondan sonra prostatit basladı idrar yaparken zorlanma bosalırken yanma hicbi zevk alamama makatta ağrı zonklama tam sertlesmeme problemi cok doktora gittim hersey temiz 7 8 yıl hep boyle hastanelerle gecti ortada hastalıkla alakalı hicbir kanıt yok doktor kronik prostatit diyoo bitkisel ilaclar kullanıyom gene bi faydası yokk sonra icimden dedim ben bu hastalıga zorlayıcı mastürbasyon yuzunden geldim artık yapmamaya karar verdim basaramadım ama ayda sadece bikere yapıyodumm baktım git gide yanmalar azaldı tam sertlesme olmaya basladı idrat idrar yaparkende zorlanmıyorum hicc peygamber efendimiz efendimiz bile ayakta isemenin zararlı oldugunu soylemis taa kac yıl once doktorlarda simdi prostata neden oldugunu soylüyo bn yaptıgım yanlışları ben bitane sağlık konusunda deneyimli bi hafıza anlattım bana sık bosalmanın idrar kontrolunde bozulma meni kanalında şişme dinsel sorunlara bide sinirsel olarak hastalık yarattıgını söyledi yani istemsiz kasılmalar falan iste gençligimizde yaptıgımız yanlışlar bizi bu noktaya getiriyo en iyisi hic yapmayıp prostatı biraz dinlendirmek doktorlar sık sık bosalın diyo bi faydasını gören varmı yaranın kabugunun yolmak gibi bisey oluyo buda bnce hic yapmayıp bitkisel ilaclardan kullanmak ben böyle yaptım yuzde 70 ilestim artık gerekmedigi surece iylesene kadar hic yapmıcam siz ne dusunuyosunuz ben bilemem bn bazı yabancı forumlarda 6 hic bosalmayınca iylestigini soyleyenler vardı bilmiyorum nekadar dogru nekadar yanlın hadi kalın saglıcaklaa
Şu anda bende 60 70 iyiyim ama ben antibiyotik ile iyileştim çok sık boşalmak bakteri varsa bir nebzede olsa bakteriyi temizler sık boşalmanın prostatite zararı olacağını düşünmüyorum prostatit e her zaman bakteri sebeb olur her zaman ya idrar reflüsüyle yada boşalırken olan reflüden kaynaklandıgını düşünüyorum sonuçta bir şekilde organa bakteri giriyor ondan sonra komedi ve dram filmi başlıyor
Sık boşalmak prostatit hastalarının şikayetlerini arttırır.Surekli mastürbasyon yapmak başlı başına prostatit olma sebeblerinden biridir.Prostatit hastalarının bence asla mastürbasyon yapmaması lazım korunmalı cinsel ilişki dışında bence her şey kötü geliyor.
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen Dragon »

Boşalmazsa hiç daha kötü bence evli olmayan kişi mastürbasyon yapmazsa mantıksız olır haftada iki ideal
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Kim diyor haftada iki diye ben bu ise yillarimi verdim geri alamadim hafta da maxmum 1 ki prosatatit hastalari icin normali 2 hafta 1 yaparsan cokdaha rahatlarsin 3 hafta 1 olursa semtomlar kaybolur bu formda kim iyilesmis bosalmayla yanlis bilgi vermeyelim ki adam zaten yukarda yazmis neden oldugunu bu gibi kac kisi var bu formda
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

huseyin252 yazdı:
Evet bakteriler sebeb oluyor cinsel perhiz yapınca şikayetlerde gerileme oluyor bunu çok defa gözlemledim abartılmadıgı sürece sıkıntı Olmaz. Ayrıca düşündüğüm başka bir şey ise perhiz yapıldığı zaman bakteri orda uyku moduna geçiyor galiba mast yapınca organ çalışıyor bakteri de uyanıyor herslde :)
Fenerlim124

Valla ben 15 gunde bi yapıyom eskisi kadar yama olmuyo hemen geciyo idrardada rahatladım valla elimden gelse boyle bi 5 6 ay perhiz yapcam ama bu masturbasyon alıskanlıgından kurtulmak gerek biran once .gencligimizde yaptıgımız sık ve zorlayıcı masturbasyonlardan dolayı bu durumdayız bitkisel yada doktorun verdigi antibiyotigi kullancaksın birde uzun sure perhiz yapacaksın doktor sık bosal diyo zaten bosalırken zevk alamıyosun yanma oluyoo bildigin yarayı oyuyosun bi farkı yokk bnce diyceklerim bukadar
Fenerlim124

Birde unutmadan söyliyeyimde ben hastalıgımı anlattıgım kisi kendisi imam hastalıgımı soylemedim sikayetimi soyledim bide yukarda yaptıgım yanlısları anlattım bu kisi imam ama cogu fiziksel hastalıklarlarlada bilgisi var cok bosalmak meni kanalında bide idrar kanalında iltahaba neden oluyo dedi idrarar kontrolunde bozulma olur dedi kan kan kudretini yitirir falandedi gecen sene benim arkadasımıs abisi kanserdi kan lazımdı trombozitmi ne verilcekti kandaki biseyi ayırıyolar tam bilmiyom bende trombozit eksikligi vardı ordan aklıma geldi demekki hocanın dedigi dogru diyerek soylediklerini uyguladım gercektende ise yaradı.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Kardeşim bu boşalma konusundan amma korkmuşsunuz haftada bir veya iki kere yapılmasında bir sakınca yok diyor doktorlar. Hergün yaparsan tabiki sorun olur. Gittiğim kaç tane doktor daha rahat idrar yapmanız ve o bölgeyi temizlemeniz bölgeye kan gitmesi için haftada birkez boşalın ve birazda uzun tutun dedi bu kadarda korkmayın yinede her bünye farklıdır. Siz bilirsiniz.
prosta50

Ben 50 yaşındayım sizler daha gençsiniz abartmadan cinsel hayatınızı yaşayın 50den sonra iş zaten yavaş yavaş bitiyor o zaman mı boşalacaksınız
prosta50

Mide yanması ülseri reflüsü de olan haftada bir yemek yesin o zaman
Ferhat553

Mesaj gönderen Ferhat553 »

Kendim ettim kendim buldum
Gül gibi aranıp soldum
Eyvah eyvaahh eyvaahh eyyy
Hocam bu nasıl başlıktır :D :D
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

prosta50 yazdı:Kardeşim bu boşalma konusundan amma korkmuşsunuz haftada bir veya iki kere yapılmasında bir sakınca yok diyor doktorlar. Hergün yaparsan tabiki sorun olur. Gittiğim kaç tane doktor daha rahat idrar yapmanız ve o bölgeyi temizlemeniz bölgeye kan gitmesi için haftada birkez boşalın ve birazda uzun tutun dedi bu kadarda korkmayın yinede her bünye farklıdır. Siz bilirsiniz.
Boşalma öncesi ve sonrası yanan bir alet var ve boşaldıktan sonra yanma artıyorsa ne yapılmasını önerirsin emmim demesi kolay tabii??
prosta50

Allah sağlık versin demek lazım