Ödem var Xantral 10 mg mı bactrim 400 mg mı tavanic 400 mg mı yorum lütfen

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
huysuzdahi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Ödem var Xantral 10 mg mı bactrim 400 mg mı tavanic 400 mg mı yorum lütfen

Mesaj gönderen huysuzdahi »

Arkadaşlar selamlar,
Uzun zamandır foruma girmiyordum bu şikayetlerimin geçtiği anlamına gelmiyor tabiki

Yaşım 41 Bende bakteri yok anksiyeteli bir adamım işim gereği oturarak çalışıyorum hareketsiz yaşantım var halı sahaya gidiyorum spor yapmıyorum 2-3 kilo ağırlık kaldırayım prostatım şişiyor idrar yapışım değişiyor idrardan sonra sızlama oluyor.

Şikayetlerim olduğu anlar prostat bezim ödemli bunu farkediyorum bazen yatakta dönerken bile bu şişliği hissediyorum bir yerlere temas ediyor sanki idrar sonrası anlık bi içine çekme ve salma oluyor makat bölgesinde

Aşağıda yazdıklarım 3 gün öncesine kadar son 1 aylık geçmişim 3 gün önce eşimle cinsel ilişkiden sonra şikayetim arttı oysa 1 hafta içinde 4.ilişkimdi diğerlerinde bişi olmadı sonuncusunda ne olduysa hemen tadı değişti prostatım

Yaklaşık 1 yıldır antibiyotik kullanmıyorum Şuan prostattımda ödem var hissediyorum ve bu yüzden ödem indirmek için alfablokerler yeterli midir antibiyotik kullanayım mı? Bactrim mi Tavanic mi önerirsiniz?3 hafta kullanayım diyorum kendi kendime ya da bilen abi ve arkadaşların önerileri

Uzun bir süredir oturarak idrar yapıyorum tayzik sıkıntım olmuyor o zaman pisavura yaparken idrar çıkışı akışı daha düşük oluyor

Boşalırken yanma hissetmiyorum hatta bazen sperm kanaldan öyle yolunu bulmuş çıkıyor ki sanki deliksiz basket atarsın gibi hissediyorum

Fakat zaman zaman boşaldıktan sonra prostatım şişiyor oturarakta olsa idrar yapmakta zorlanıyorum

Düşük dozda anksiyete kullanıyordum belki bunun ve prostatta etkisi ile Testislerimde sarkma oluyor du cinsel isteksizlik yorgunluk oluyordu geçtiğimiz ay bir torba kan verdim tüm ilaçlarıda bıraktım testislerim şu an sert ve içi dolu cinsel güçüm çok arttı.Cinsel anlamda kendimi güçlü hissediyorum

Gıda takviyeleri,alfablokerler, kabak çekirdeği yağı ve buna benzer tüm takviyeler 2.günden sonra dudak üstünde burun çevresinde sivilce sırtımda çıban yapıyor kullanamıyorum
efervesan

Re: Ödem var Xantral 10 mg mı bactrim 400 mg mı tavanic 400 mg mı yorum lütfen

Mesaj gönderen efervesan »

antibiyotik bir şikayetin varsa kullanırsın ödem için genelde masaj sıcsk su ve takviye tavsiye edilir birde kabak çekirdek yağı faydasını gördünüz mü
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Xatral 10 mg rahat işetiyorsa iyi bir ilaçtır. Kuru boşalma yapmaz ama bazen yetersiz kalır etkisi olmazsa doktor danışıp ürorec 4 mg kullanabilirsiniz
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

Ödem ve şişlik için xatral faydalı mı? Neler kullanılmalı
huysuzdahi

efervesan yazdı:antibiyotik bir şikayetin varsa kullanırsın ödem için genelde masaj sıcsk su ve takviye tavsiye edilir birde kabak çekirdek yağı faydasını gördünüz mü
Kabak çekirdeği faydasını şöyle gördüm Melisa çayı ve Karabaş otu ile 3 ay kullandım hep birlikte faydasını gördüm şikayetlerimi azaltmadı değil kabak çekirdeği yoğun olarak çinko barındırdığından cinsel güce etkisinin olduğunu düşünüyorum geçen yine 1 şişe aldım saraçoğlundan 2 gün kullandım fakat çok sivilce yaptı kestim bende
huysuzdahi

Followme yazdı:Ödem ve şişlik için xatral faydalı mı? Neler kullanılmalı
Bildiğim kadarı ile alfablokerler idrar yapmayı kolaylaştırdığı kadar ödem alıcı etkiye de sahiptirler
huysuzdahi

prosta50 yazdı:Xatral 10 mg rahat işetiyorsa iyi bir ilaçtır. Kuru boşalma yapmaz ama bazen yetersiz kalır etkisi olmazsa doktor danışıp ürorec 4 mg kullanabilirsiniz
Doktor xantral bu türün en hafif olanı demişti boşalmayı etkilemez dedi 6 ay kullan dedi 10 gün kullandım işeme açısından çok problem yoktu ilaçın etkisini tam anlamadın çokilaç atıyorum diye sivilcede yaptı 40 yaşından sonra bıraktım ama o grupta en iyisi Caldure idrara çok etkili bence
huysuzdahi

efervesan yazdı:antibiyotik bir şikayetin varsa kullanırsın ödem için genelde masaj sıcsk su ve takviye tavsiye edilir birde kabak çekirdek yağı faydasını gördünüz mü
Sıcak su arada yapıyorum oda prostatta ağrı yapıyor ilk baş Yalnız sabah uyandığımda rahatlamış oluyorum takviye ne önerirsiniz
huysuzdahi

prosta50 yazdı:Xatral 10 mg rahat işetiyorsa iyi bir ilaçtır. Kuru boşalma yapmaz ama bazen yetersiz kalır etkisi olmazsa doktor danışıp ürorec 4 mg kullanabilirsiniz
Şikayetim var ama bunlar antibiyotik derecesinde mi bilmiyorum Zafer Hocaya son 3 gidişimde antibiyotik vermedi ama antibiyotik bakteri olsun olmasın her koşulda rahatlama sağlıyor