Sürekli yanması olan?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Sürekli yanması olan?

Mesaj gönderen Followme »

Dostlar yaklaşık 7 aydır prostatit semptomları çekiyorum bundan 2 yıl önce hafif düzeyde vardı
Nası oldu bilemiyorum ama apış arasındaki batma yanma geçti penis ucunda şiddetli ağrı vardı %75 geçti
Yalnız hafif düzeyde sık idrar, ve peniste sürekli yanmam devam ediyor idrar da olmuyor yanmam sürekli oluyor
İdrarı yapınca hafiften rahatlıyor yanma hissi sonra geri başlıyor. Acaba bir noroloji ye görünmemiz gereklimi sizceee? Böyle sürekli yanması olan ve baş kısmında uyuşma olan varmı.
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Sürekli yanması olan?

Mesaj gönderen Msln »

Followme yazdı:Dostlar yaklaşık 7 aydır prostatit semptomları çekiyorum bundan 2 yıl önce hafif düzeyde vardı
Nası oldu bilemiyorum ama apış arasındaki batma yanma geçti penis ucunda şiddetli ağrı vardı %75 geçti
Yalnız hafif düzeyde sık idrar, ve peniste sürekli yanmam devam ediyor idrar da olmuyor yanmam sürekli oluyor
İdrarı yapınca hafiften rahatlıyor yanma hissi sonra geri başlıyor. Acaba bir noroloji ye görünmemiz gereklimi sizceee? Böyle sürekli yanması olan ve baş kısmında uyuşma olan varmı.
Bas kisminda uyusma yok ama surekli bir sizi ve yanma var prostat tarafinda. 4 yildir hastayim
Followme

Sizin yanmanız prostat tarafındamı
Benimki üretra içi yanma
Followme

Bir bende mi var peniste sürekli yanma :(
Çok zorlanıyorum sürekli yanıyor penis boydan boya
Mesut2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Mesut2 »

3 yıldır bende de sürekli yanma var yanma dursa sorunum bitecek ama yanma sürekli var
blackrow67
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen blackrow67 »

Alfa bloker denilen ilaçlardan kullandinizmi. Tamprost gibi?
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Yanmadan ziyade idrar hissi bitmiyor mesane boşken bile his veriyor
Mesut2

Mesaj gönderen Mesut2 »

blackrow67 yazdı:Alfa bloker denilen ilaçlardan kullandinizmi. Tamprost gibi?
Hayır kullanmadım nasıl ilaçlar onlar antibiyotik mi
Mesut2

Mesaj gönderen Mesut2 »

NightAngel01 yazdı:Yanmadan ziyade idrar hissi bitmiyor mesane boşken bile his veriyor
Ben de bildiğin yanma var
Mesut2

Mesaj gönderen Mesut2 »

Benim sorunum yanmanın sizlamanin durması yanma durmuyor geçmiyor bende bunu. İcin antibiyotik o kadar aldım ki midem bolzuldu Ankilizon spondolit oldum iç hemoroid oluştu artık. Antibiyotik almama kararı aldım yanmayı giderecek doğal bitki arıyorum ya da sizin öneriniz
blackrow67

Mesut2 yazdı:
blackrow67 yazdı:Alfa bloker denilen ilaçlardan kullandinizmi. Tamprost gibi?
Hayır kullanmadım nasıl ilaçlar onlar antibiyotik mi
Hayır antibiyotik değil, idrar geçişini kolaylaştırıyor. Muhtemelen damarlarda tıkanıklık var ve yanma ondan. Ya da kireçlenme var ondan yapıyordur. Doktorunuza bir danışın biraz kullanın faydasını görebilirsiniz.
Msln
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Msln »

Mesut2 yazdı:Benim sorunum yanmanın sizlamanin durması yanma durmuyor geçmiyor bende bunu. İcin antibiyotik o kadar aldım ki midem bolzuldu Ankilizon spondolit oldum iç hemoroid oluştu artık. Antibiyotik almama kararı aldım yanmayı giderecek doğal bitki arıyorum ya da sizin öneriniz
Ben karabaş melissa cayinin cok faydasini gordum. 5gr melisa 5gr karabaş 4 dakika icme suyunda kaynak sicak veya ilik iç. Bir ara neredeyse yanmayi hissetmiyordum. Ancak cok kullaninca yuzumde burnumda kaşımda alnımda ici irinli sivilceler cikti. Cok rahatsiz etti. Bıraktım. Simdi kinzy 5mg ile idare ediyorum. Fakat dokunmasa karabaş melisa 10 kat daha etkili. Ilk 1 hafta sabah aksam . Sonra 1 ay boyunca gunde 1 iciyorsun. Muhakkak dene.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Mesut2 yazdı:Benim sorunum yanmanın sizlamanin durması yanma durmuyor geçmiyor bende bunu. İcin antibiyotik o kadar aldım ki midem bolzuldu Ankilizon spondolit oldum iç hemoroid oluştu artık. Antibiyotik almama kararı aldım yanmayı giderecek doğal bitki arıyorum ya da sizin öneriniz
Antibiyotik mideyi degil bagırsak florasını bozmuştur ama iç hemoroid oluşmasını antibiyotik yapacağını düşünmüyorum önceden hemoroid in vardır ve o hemoroid ilerlemiştir prostatit ödem yapıp rektuma baskı yapmıştır
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Followme

Bu yanma farklı bişey galiba çok az rastlanan bir durum gibi
Sürekli yanması, sızlaması çok zorluyor ve antibiyotik kullanmamız doğrumu bu konuda,

Bende melisa ve karabaş otu kullanırken yanmalar biraz olsun rahatlamıştı şuan antibiyotik kullanıyorum ama hiç etki etmedi.
blackrow67

Belirttiğiniz yanma bende sadece idrarı sonlandırmaya çalışırken oluyor. Sanki bişe yırtılıyor içerde çok kötü...
Followme

Kanalı sıkıştırıyor galiba prostat idrar geçerken zorlanıyor.
Evet seninki sadece idrar anındaymış üstad
Bendeki yanma sürekli Allah yar ve yardımcımız olsun.
Mesut2

Mesaj gönderen Mesut2 »

blackrow67 yazdı:Belirttiğiniz yanma bende sadece idrarı sonlandırmaya çalışırken oluyor. Sanki bişe yırtılıyor içerde çok kötü...
Bende sürekli var idari yaparken çok etkilenmiyorum ama su an bile yanıyor öyle bunun artık prostatit olmadığını düşünüyorum içerde et oluşumu olabilir mi acaba
blackrow67

Mesut2 yazdı:
blackrow67 yazdı:Belirttiğiniz yanma bende sadece idrarı sonlandırmaya çalışırken oluyor. Sanki bişe yırtılıyor içerde çok kötü...
Bende sürekli var idari yaparken çok etkilenmiyorum ama su an bile yanıyor öyle bunun artık prostatit olmadığını düşünüyorum içerde et oluşumu olabilir mi acaba
doktora gidin, aşfa bloker tipi ilaç yazsın. Mesela tamprost bir kullanın rahatlarsanız öyle bişe yoktur.
Followme

Mesut bey piskolojinizi tam tutun bendede aynı şekilde sürekli yanma oluyor takıntı eder durursam şiddetleniyor.
Sürekli düşünmek yanmayı artırıyor.
Arkadaşların önerdiği birkaç takviye var
Brokoli kürü
Civan perçemi-kekik çayı yanmalar için. Kullandınız mı?
Fuat5959

Mesaj gönderen Fuat5959 »

Cumleten hayirli gunler sık yanma hic gecmeyen bir sikayetto son 1 hafyaya kadar usutme yuksek ates sikayetiyle acile basvurdum doktora belirttim prtostatit hastasiyim antibiyotik yazma diye mecburen yazicam dedi klavonbid 1000mg + iburamin cold200mg yazdi 7 aydir gecmeyen yanma ilaci alir almaz kesildi1 haftadir yanmam sık idrar idrar yaparken yanma sikayetlerimin hepsi kesildi
Fuat5959

Mesaj gönderen Fuat5959 »

Akıl vermek yanlıs yonlendirmek gibi olmasin ama caresiz arkadaslara bir denemelerini tavsiye ederim
Followme

Şuanda genta 160 iğne ve monodox kullanıyorum bendede 5 aydır sürekli yanma var 5. İğneyi vuruldum şuan hafifte olsa yanma birazcık geriledi. Birde psikolojimi iyi tutmam gerekiyor tutmazsam şiddetleniyor.
blackrow67

Fuat5959 yazdı:Cumleten hayirli gunler sık yanma hic gecmeyen bir sikayetto son 1 hafyaya kadar usutme yuksek ates sikayetiyle acile basvurdum doktora belirttim prtostatit hastasiyim antibiyotik yazma diye mecburen yazicam dedi klavonbid 1000mg + iburamin cold200mg yazdi 7 aydir gecmeyen yanma ilaci alir almaz kesildi1 haftadir yanmam sık idrar idrar yaparken yanma sikayetlerimin hepsi kesildi
Klavon iyi gelmiş olabilir, idrar yollarıyla ilgili bir ilaç.
tobey06

Mesaj gönderen tobey06 »

Mesut2 yazdı:
aynı şikayetler bendede var penisin ucunda yanma sürekli geçmiyor başka bir sıkıntım yok idrar yaparken filan test yaptırdım mikro çıktı dolayısıyla lökasit antibiyotige ve igneye başladık bakalım gececek mi.
blackrow67

Yanma mikroptan dolayı mi oluyor?