ÇOĞUMUZ PROSTATİT HASTASI DEĞİLİZ!

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: ÇOĞUMUZ PROSTATİT HASTASI DEĞİLİZ!

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

ödemli prostatit etrafındaki kaslara etki ettiği için ağrı sızı oluyor.sinir sıkışması olduğu doğru ama prostatın yol açtığı bir sinir sıkışması.hocam seni anlıyorum.ilk evreler hastalığı kabul etmeme evreleridir :) hatta forumdan bir arkadaş ben prostatit değilim diyerek sinir sıkışması ile ilgili ameliyat bile olmuştu.adam bildiğin amerika'da ameliyat oldu.ama sonuç yine hüsran oldu.o da gerçeği kabul etmek zorunda kaldı.kronik prostatit diye bir gerçek var maalesef.bence sen bu yönde bir tedaviye geçmelisin.çünkü biz bu sinir sıkışmasını olayını 5-6 sene öncede çok araştırdık.
mertefe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen mertefe »

Guldurdun beni ☺ ama prostatiti kabullenme veya kabullenememe gibi bir derdim yok:) Buradaki arkadaşlar güvendiği bir doktorun takibi altında kalsın yeter.
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Bu arada dediğiniz kişi ne ameliyatı oldu
ABittersweetLi

mertefe yazdı:Bu arada dediğiniz kişi ne ameliyatı oldu
sinir sıkışması ameliyatı olmuştu.tibet hocaya.hastalığın ilk evrelerinde insan kendisi için böyle bir hastalığı konduramaz.o yüzden kabul etmeme evresi dedim :) hep başka başka şeyler var bende diye düşünür.bunun örneğini çok fazla yaşadık.zaten şüpheli bir ilişki sonrası başladıysa kesinlikle prostatittir.
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Şüpheli ilişki yaşayan bi ton çar çakal görüyorum piyango mu ki bu onlara değil de sana bana vursun ben prostatit hastalığını inkar etmiyorum sadece dediklerim yabana atılmasın sağlam bir doktorun takibinde gerekirse aylarca kalınması gerekiyor
eserben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen eserben »

mertefe yazdı:Herkese geçmiş olsun. Evet çoğumuz prostatit hastası değiliz. Öncelikle biraz kendimden bahsedeyim. 3 aydan fazladır bu rahatsızlığı yaşıyorum. Sikayetlerim pelvik bölgede kasıklarda kalcada makatta peniste vs. Batmali yanmalar. Sizler gibi uzun uğraş ve araştırmalarım sonucu ilk defa buraya yazma ihtiyacı hissettim. Burada kadir abiye de kim olursa olsun herkese ilgi ve alakasindan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Evet abiler kardeşler hiç düşündünüz mu hepimiz prostatitiz diyoruz ama hepimiz farklı semptomlar yaşıyoruz. Bunun nedeni SİNİR SIKIŞMASIDIR. Kuyruk sokumu ve omurilik merkezli sinir sıkışması dir. Sinir sıkışması teşhisi zor ancak tedavisi uzun bir durumdur. Çoğumuzun doktor doktor gezmesinin nedeni budur. Çünkü uzmanlık alanı geniş olan bir rahatsizliktir. Peniste hissizlik yanma ağrı pelvik bölgede kasiklarda testislerde makatta kalcada batmalı yanma ve ağrılar vs. Bunların nedeni sinir sıkışması dir. Çoğumuz prostatitiz diye yıllarca doktor doktor gezip boşu boşuna ilaçlar kullanıyoruz. Çünkü yanlış teşhis peşinden koşuyoruz. Arastirirsaniz sinir sıkışması idrar tutamamadan tutun her türlü yanma ve ağrılara etki eder. Tek yapmaniz gereken işinde uzman bir doktor bulup onun takibi altında kalmak. Prostat iltihabı tedavisi olmayan bir hastalık değildir. Burada iyileşenler gerçekten prostatit iyilesemeyenler prostatit değil. Sinir sıkışması ile ilgili detaylı bir araştırma yapın ne demek istediğimizi daha iyi alnlayacaksiniz herkese geçmiş olsun. https://uroklinik.com.tr › kronik-pel...
Kronik Pelvik Ağr - ÜroKlinik bu arada bunu da okuyun.
Prostatta lökosit sayısı artmışsa sinirle alakası yoktur. Bu dediğin aktif spor ve ağır spor yapanları belki binde birinde meydana gelebilir o da ihtimal.
Opyeni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Opyeni »

mertefe yazdı:Şüpheli ilişki yaşayan bi ton çar çakal görüyorum piyango mu ki bu onlara değil de sana bana vursun ben prostatit hastalığını inkar etmiyorum sadece dediklerim yabana atılmasın sağlam bir doktorun takibinde gerekirse aylarca kalınması gerekiyor
Ben tibet hocaya muayene oldum sende sinir sıkışması yok dedi
ABittersweetLi

herkesin organının sağlık durumu birbirinden farklı.mesela herkes şeker hastası ya da tansiyon hastası olmuyor.genetik bir dayanıksızlık olduğu ortada.adam hayatı boyunca korunmasız cinsel ilişkiye girer olmaz.biz kondomlu gireriz olur.yapacak bir şey.kader yani.
antibiyotikdusmani
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen antibiyotikdusmani »

Mertefe kardeşim nörolojiye gittim MR çekildim başlığını incelemeni tavsiye ederim. Benim de hiç ağrı yanma yok sadece dolgunluk ve peniste katılık ile hissizlik vardı. Sinirlerde mi sorun diye MR çekildim herhangi bir sorun çıkmadı. Zafer hocanın masajindan sonra yaşadığım rahatlamayı anlatamam... Yani buradaki çoğu kimse Prostatit. Arkadasin da dediği gibi prostatit sinirleri de etkiliyor...
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

eserben hocam bu durum sadece ağır spor yapanlarla alakalı değildir.
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

antibiyotikdusmani yazdı:Mertefe kardeşim nörolojiye gittim MR çekildim başlığını incelemeni tavsiye ederim. Benim de hiç ağrı yanma yok sadece dolgunluk ve peniste katılık ile hissizlik vardı. Sinirlerde mi sorun diye MR çekildim herhangi bir sorun çıkmadı. Zafer hocanın masajindan sonra yaşadığım rahatlamayı anlatamam... Yani buradaki çoğu kimse Prostatit. Arkadasin da dediği gibi prostatit sinirleri de etkiliyor...
Belliki seninki sinir sıkışması değil kardeşim haliyle Mr da sinir sıkışmasına tani konulması zordur
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Opyeni yazdı:
mertefe yazdı:Şüpheli ilişki yaşayan bi ton çar çakal görüyorum piyango mu ki bu onlara değil de sana bana vursun ben prostatit hastalığını inkar etmiyorum sadece dediklerim yabana atılmasın sağlam bir doktorun takibinde gerekirse aylarca kalınması gerekiyor
Hocam doktorun yok demişse yoktur doktorunun takibinde kal
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

ABittersweetLi yazdı:
mertefe yazdı:Bu arada dediğiniz kişi ne ameliyatı oldu
sinir sıkışması ameliyatı olmuştu.tibet hocaya.hastalığın ilk evrelerinde insan kendisi için böyle bir hastalığı konduramaz.o yüzden kabul etmeme evresi dedim :) hep başka başka şeyler var bende diye düşünür.bunun örneğini çok fazla yaşadık.zaten şüpheli bir ilişki sonrası başladıysa kesinlikle prostatittir.
Bu arada hocam bu teşhisi bana koyan doktorum.
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Opyeni yazdı:
Tibet hocanın muayene ücreti nedir birde sinir sıkışması olup olmadıgını nasıl anlıyor elle muayene ile mi bıze kaç para mal olur
red

Mesaj gönderen red »

Prostat iltihaplanınca şişiyor bu da etrafındaki sinirleri ve damarları sıkıştırıyor. Ereksiyon ve idrar gibi sorunlara neden oluyor. İltihap bitse dahi hasar alan sinirlerin iyileşmesi Zaman alıyor. Sık boşaldığımızda travmaya neden oluyor sinirlerde. Misal bende uzun süredir lökosit stabil ejekülasyon normal semptom yok gibi ama her gün boşaldığımda ereksiyon zayıflıyor ve idrar sıklığı nispeten artıyor. Bunun çözümü cinsel perhiz pelvik egzersiz ve sabır..
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

red yazdı:Prostat iltihaplanınca şişiyor bu da etrafındaki sinirleri ve damarları sıkıştırıyor. Ereksiyon ve idrar gibi sorunlara neden oluyor. İltihap bitse dahi hasar alan sinirlerin iyileşmesi Zaman alıyor. Sık boşaldığımızda travmaya neden oluyor sinirlerde. Misal bende uzun süredir lökosit stabil ejekülasyon normal semptom yok gibi ama her gün boşaldığımda ereksiyon zayıflıyor ve idrar sıklığı nispeten artıyor. Bunun çözümü cinsel perhiz pelvik egzersiz ve sabır..
Benim yazdıklarım kendi düşüncelerim ve tahminlerim değil tamamen bilimsel veriler. Siz de kendi bildikleriniz de elbette ısrarcı olabilirsiniz. Misal cipro nun vücutta giremeyeceği delik yoktur. Eğer kullanılan ağır antibiyotiklere rağmen iyileşme olmuyorsa burda bir yanlışlık var demektir.
Msln

Mesaj gönderen Msln »

mertefe yazdı:
red yazdı:Prostat iltihaplanınca şişiyor bu da etrafındaki sinirleri ve damarları sıkıştırıyor. Ereksiyon ve idrar gibi sorunlara neden oluyor. İltihap bitse dahi hasar alan sinirlerin iyileşmesi Zaman alıyor. Sık boşaldığımızda travmaya neden oluyor sinirlerde. Misal bende uzun süredir lökosit stabil ejekülasyon normal semptom yok gibi ama her gün boşaldığımda ereksiyon zayıflıyor ve idrar sıklığı nispeten artıyor. Bunun çözümü cinsel perhiz pelvik egzersiz ve sabır..
Benim yazdıklarım kendi düşüncelerim ve tahminlerim değil tamamen bilimsel veriler. Siz de kendi bildikleriniz de elbette ısrarcı olabilirsiniz. Misal cipro nun vücutta giremeyeceği delik yoktur. Eğer kullanılan ağır antibiyotiklere rağmen iyileşme olmuyorsa burda bir yanlışlık var demektir.
Eski forumdakiler cok iyi bilir. Burasi doktorlarin cirit attığı. Sacma sapan tedavi yontemlerine başvurup, hastalara degisik uygulamalarla kendilerini gelistirip, ceplerini doldurdular. Ustelik yaptiklari denemeleri kimse kimseyle paylasmasin rezilliklerini daha fazla hastalar okumasin isimlerinin yanina bu beceriksizlik yazilmasin diye mahkemeye verme tehditi bile yaptilar. Tum doktorlari kastetmiyorum. Onlar kendini biliyor. O yuzden ticari kaygisi beklentisi yoksa burada kimse kimseye %100 veya %80 sizler prostatit degilsin diyerek kesin bir söylem icine girmez. Bizler biliriz ki K. killar internetteki yorumlari,makaleleri, tecrubeleri, doktorlari aramak ve onlara para saymakla ağardı.ama bir o kadar da her türlü fikre acik ve paylasimciyiz saygiliyiz. Foruma gelip okuyan ve birseyler yazanlarda bunu böyle bilsin.
Ayrica Kadir abi, yukaridaki linkin sende uygun gorursen silinmesi taraftariyim.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

mertefe yazdı:
cipro ile prostatit iyilesmiyor ki be kardesim..2-3 ay sonra ereksiyon kaybı yaşayınca anlarsın burada ki arkadaşları..Tahminim 3 ay ise akut evre yeni bitti..Parana dikkat et sövüşlemesinler..
:P
Followme

Mesaj gönderen Followme »

Yakın zamanda şüpheli bir ilişkim yok en az 4 5 yıl,
AŞIRI soğukta oturmaktan kaynaklandığını düşünüyorum
Şimdi benim kafamada pudental sinir sıkışması takıldı çünki ;
Penisin içinde sürekli hafifleyen artan yanma oluyor.
İdrar geldiği zaman peniste ki yanma 2 kat artıyor idrarı yapınca biraz rahatlıyor.
Penis baş kısmında hassaslık ve hissizlik oluşuyor bunlar baskı yapan sinirden kaynaklanıyor amma prostatit amma pudental sinir sıkışması ama
Pudental sinir sıkışması belirtileri hepsi var.
Followme

Mesaj gönderen Followme »

Tabiki şiş olan prostatta sinirlere baskı yapabilir onuda biliyoruz bilemedim iyce kafamız karıştı.
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Msln yazdı:
mertefe yazdı:
Eski forumdakiler cok iyi bilir. Burasi doktorlarin cirit attığı. Sacma sapan tedavi yontemlerine başvurup, hastalara degisik uygulamalarla kendilerini gelistirip, ceplerini doldurdular. Ustelik yaptiklari denemeleri kimse kimseyle paylasmasin rezilliklerini daha fazla hastalar okumasin isimlerinin yanina bu beceriksizlik yazilmasin diye mahkemeye verme tehditi bile yaptilar. Tum doktorlari kastetmiyorum. Onlar kendini biliyor. O yuzden ticari kaygisi beklentisi yoksa burada kimse kimseye %100 veya %80 sizler prostatit degilsin diyerek kesin bir söylem icine girmez. Bizler biliriz ki K. killar internetteki yorumlari,makaleleri, tecrubeleri, doktorlari aramak ve onlara para saymakla ağardı.ama bir o kadar da her türlü fikre acik ve paylasimciyiz saygiliyiz. Foruma gelip okuyan ve birseyler yazanlarda bunu böyle bilsin.
Ayrica Kadir abi, yukaridaki linkin sende uygun gorursen silinmesi taraftariyim.
Bak öncelikle şunu soylim ben i burada bilen bilir kadir abi de az çok beni tanır ben doktor veya yardakcisi değilim şu an ankarada bir profun takibi altına girip 6 7 aylık tedavi alacağım. Adam önüme maket koyup ayrintisiyla anlatti eğer soylediklerim de arkadaşlara bir faydam dokunacaksa ne mutlu bana aksi benim hakkimda önyargılı konuşup yalan yanlış iftira atmana gerek yok burda hepimiz derman arayışı icerisindeyiz sen de dahil Allah hepmizin sifasini versin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Sevgili kardesim sizde kronik prostatit bulgulari yoksa, bulgularda ve tetkiklerde sinir sıkismasi teshisi varsa tabiki bu tedaviyi alabilirsiniz. Bunda bir beis yok. Gecmis olsun bu arada.Ama lutfen klinik reklami v.s reklami yapmayalim. Forum kurallarina aykiri oldugunu hatirlatayim.
Opyeni

Mesaj gönderen Opyeni »

efsane2036 yazdı:
Opyeni yazdı:
Tibet hocanın muayene ücreti nedir birde sinir sıkışması olup olmadıgını nasıl anlıyor elle muayene ile mi bıze kaç para mal olur
Tiber hoca ya gitmek mantıklı değil bence kronik prostatit diye bir hastalığın olmadığını söylüyor ve cok sert bir elle muayene stili var canımdan can aldı.suan ki ücreti 600-700tl civarındadır.Kendisi dünyaca ünlü bir doktor ama bizim için doğru kişi olduğuna inanmıyorum şikayetleri dinliyor sözlü muayane sonunda sana söylüyor ama ellede prostata bakıyor.Prof Basak Yucele yönlendiriyor kendisi psikolojik ağrı uzmanı dalında cok iyi bir doktor ama benim ağrım psikolojik değil.
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

kadir yazdı:Sevgili kardesim sizde kronik prostatit bulgulari yoksa, bulgularda ve tetkiklerde sinir sıkismasi teshisi varsa tabiki bu tedaviyi alabilirsiniz. Bunda bir beis yok. Gecmis olsun bu arada.Ama lutfen klinik reklami v.s reklami yapmayalim. Forum kurallarina aykiri oldugunu hatirlatayim.
Teşekkür ederim abi. Art niyetli olmadigimi biliyorsun. Allah herkese şifa versin
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen allameicihan »

en olabilecek tahmin Anismus hastalığı sinir sıkışmasına yakın onda da botox harici tedavi yok gibi ayrıca sinir sıkışmasına vesaire chiropractic tedavi iyi gelir eğer enfeksiyon bittiyse ameliyetla pelvik sinir hasarı onarılmaz yav kasları gevşetip bırakıyor adamlar ameliyatını izledim isteyen şunu yapabilir deneyebilir bana iyi geldi mesela değişik bir rahatlama hissi oldu https://www.youtube.com/watch?v=y5l7gXDbkx4