Ereksiyon sorun olmaz..

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Opyeni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Ereksiyon sorun olmaz.. (hatirlatma)

Mesaj gönderen Opyeni »

Destinyisunfortunate yazdı:
NoLemers yazdı:
Destinyisunfortunate yazdı:
Bana sanki nüksetmiş de hoca söylemek istemiyormuş gibi geldi abi. Yapar mı öyle? Var mıdır öyle yaptığı vakalar?
Çok kaygılısın evet bu hastalık adamı binbir soru sormaya itiyor ama sen gerçekten cok fazla telaşlısın yasadığın semptomlar normal şeyler değil ulan benim basıma bu geldiyse bu şu şu da gelebilir ya öyleyse falan gibi düşünceler bana da oluyor ama farkındayım gereksiz abarttığımın ben bu gün psikiyatriyle konustum peniste geri cekilme var bendede bazen gerçekten kangren olnuş gibi oluyordu oradan baska bir şey düşünemiyordum bile imkansız yani. Hepsini anlattım psikiyatriste hastalığı etkilerini vs senda kaygı bozukluğu oluşturmuş bu hastalık dedi deprasan verdi bana. Suan planım deprasan+zafer hocaya gideceğim(antibiyotik)+spor(fitness+pelvic bölge esnetme)+ sıcak suya oturma ve selfprostat masajı günde 3 litre su yogurt kefir artı düzenli beslenme meyve sebze yeme bu şekilde 1 yıl yasarsam hastalığı yeneceğimi düşünüyorum
Bende kaygı bozukluğu da vardı zaten. :D O rahatsızlıklar hiçbir şey değilmiş bunun yanında. Aynen, ben de öyle olmuş gibi hissediyorum. Prostat masajını ben de araştıracağım.
Kronik Pelvik Ağrı Sendromu nun anksiyete hastalarında görülme ihtimali fazladır.Bunun iki sebebi var birincisi bağışıklık sistemi anksiyete hastalarının cok zayıftır ikincisi ise anksiyete sadece psikolojik etkileri olan bir hastalık değildir kaslar üzerinde olumsuz etkiler yaratan bir hastalıktır bu kasilmalardan dolayı idrarı geri atma sorunu olabilir buda enfeksiyona neden olur ayrıca ağrı eşiğin düşüktür.Eğer prostatit dahil ağrıların fazla ise istanbuldaysan Prof Dr Başak Yucele veya Prof Dr Hayrettin Kara ya gidebilirsin ama malesef hem randevu almak çok zor hemde çok pahalılar.Basak hoca kronik ağrılar konusunda uzmandır Anksiyete konusunda çok bilgilidir Hayrettin Hoca ise çok iyi bir psikiyatr dır ve Anksiyete konusunda ciddi bir uzmandır.