Sinan Ekici.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
yasar12

Re: Sinan Ekici.

Mesaj gönderen yasar12 »

ceyhan755 yazdı:Arkadaşlar merhaba, Sinan ekici de tedavi olup iyileşen var mı biliyor musunuz? Bu adam çeşitli şekilde tedaviler uyguluyor internetten baktım. Siz bu konıda ne düşünüyorsunuz?
Valla simdi inceledim prostatit konusunda son teknolojilerle yaklasiyor olaya belli ki. Fiyatlar nedir acaba bu tedavilerin diye merak ediyorum ama acikcasi?
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

Ben ilk sikayetlerim ciktiginda gttigim 2. Doktordu. Bir b.ka yaramaz bir doktordur. Uretrit deyip bir kutu tetradox verip yollamisti prostati bile kontrol etmedi. Paraniza yazik etmeyin..
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

ceyhan755 yazdı:
Se38 yazdı:Ben ilk sikayetlerim ciktiginda gttigim 2. Doktordu. Bir b.ka yaramaz bir doktordur. Uretrit deyip bir kutu tetradox verip yollamisti prostati bile kontrol etmedi. Paraniza yazik etmeyin..
Abi hiç tahlil felan yapmadan mı bunları söyledi?

Hayir hic bi tahlil yok. Nongonokokkal uretrit dedi tetradox verdi gonderdi. Antibiyotiki kullandim gecmeyince yine gittim bu sefer cipro verdi , baktim bir bok olmayacak ilacida içmedim gitmedimde. Prostatit icin hic bu doktorla vakit ve nakit kaybetmeyin. Ozon mozon birseyler geveleyip paranizi kapma pesinde..
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

ben yasadigimi soyledim para ve vakit senin. Prostatitte olabilicek herhangi bir sikayetle kendisine gelen hastaya (keyfi istemedigi icin) rektal tuse yapmayan urolog urolog fln degildir benim gozumde.
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

Se38 yazdı:ben yasadigimi soyledim para ve vakit senin. Prostatitte olabilicek herhangi bir sikayetle kendisine gelen hastaya (keyfi istemedigi icin) rektal tuse yapmayan urolog urolog fln degildir benim gozumde.
Bu konuda katiliyorum bir kere zaten 4 kap testi kesinlikle yapilmali. Kafadan teshis koyma diye bir sey mi kaldi? Farenjit teshisi mi bu yani, gormeden etmeden. Ki bence en dogrusu lokosit 0 ciksa bile ustune transrektal usg bakilmasi. Ama doktorlar icin de soyle bir sey var. prostatit cikmazsa eger hasta bu sefer laf edicek bin tane test yaptirttin bosuna diye. Onlari da anliyorum bir derece
Opyeni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Opyeni »

ceyhan755 yazdı:
Se38 yazdı:
ceyhan755 yazdı:
Abi hiç tahlil felan yapmadan mı bunları söyledi?

Hayir hic bi tahlil yok. Nongonokokkal uretrit dedi tetradox verdi gonderdi. Antibiyotiki kullandim gecmeyince yine gittim bu sefer cipro verdi , baktim bir bok olmayacak ilacida içmedim gitmedimde. Prostatit icin hic bu doktorla vakit ve nakit kaybetmeyin. Ozon mozon birseyler geveleyip paranizi kapma pesinde..
Abi iyi de amacı ozon yapıp para kazanmak olsaydı direk sana ozon yapardı? Tamam belki %100 iyileştirmiyor olabilir ama adam baya iyi gibi.
Iyi falan değil ben gittim
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Arkadaşlar bunlar hep para tuzagı, kim iyileşmişte kurtulmuş hikaye
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Bu hastalıkta hiç bir doktor seni iyi edemez kişi kendisinin doktoru olmadığı sürece o doktor bu doktor hikaye bi yerde sen önce kendine iyi bakıcab
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

efervesan yazdı:Bu hastalıkta hiç bir doktor seni iyi edemez kişi kendisinin doktoru olmadığı sürece o doktor bu doktor hikaye bi yerde sen önce kendine iyi bakıcab
aynen öyle..
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

Bugün Prof Dr.Sinan Ekiciye gittim.Şikayetlerimi ilettim. Vemax Prostagood ve Prelox takviye yazdı.Bunları kullan işe yaramazsa üretradan ozon terapi yaparız dedi.Preloxla ilgili bilgisi olan varmı 355 TL imiş eczanede forumda hiç adı geçmiyor.Prostagood artık bulunmadığı için Prastoquil muadili önerdi.