Hemoroit basur prostatit

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Hemoroit basur prostatit

Mesaj gönderen Imzekken »

Öncelikle selamünaleyküm

Bir araştırma sonucu sevindirici bir bilgi ile karşılaştım inşallah forumun yarısı gönül isterki hepsi bu şekilde şifa bulsun aramızda bu sıkıntıyı çekipde basur olmayan lar var ilişkide bulunmayıp bu hastalığa yakalananlarda var yani hepimizin forumda bulunmasına sebeb şey prostat hastalığı şimdi mesele şu hastalığı tetikleyen sebeb ney neden iyileşemiyoruz antibiyotikler neden etki etmiyor hep bir karmaşıklık şunu öğrendimki basur ile prostatit kardeş gibiler yani direk birbirlerini etkiliyorlar rektumda olan bir rahatsızlık prostatı prostatda olan bir rahatsızlıkda rektumu etkiliyor çünkü birbirlerine çok yakınlar işte bu sebeble birinin diğerine yaptığı baskı diğer organda dolaşım bozukluğuna yol açıyor ve sonuç olarak o organda ödem oluşuyor özetliyecek olursak basur varsa önce ondan kurtulmalıyız ki bende var şu anda onun içinde çoban çantası bitkisini kullanmaya başladım inşallah vesile olur şifa Allah(cc) dan çoğumuzdada var diye tahmin ediyorum basuru

https://tur.lakesidemedicalmusings.com/ ... -prostatit
Mrshadow

Re: Hemoroit basur prostatit

Mesaj gönderen Mrshadow »

Ben de yok. Ama bagirsaklarla dogrudan alakali bence de
Imzekken

Mrshadow yazdı:Ben de yok. Ama bagirsaklarla dogrudan alakali bence de
Prostatda ödem varmı peki abi bağırsağa baskı yapabilecek
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Yok, zafer hoca cok normal diuor elle muayenesinde tomografide de bisey cikmadi, boyutlari normal.
Belki bagirsaktan gecis olabilir dusuncesindeyim, cunku bir ara ishaldim ve prostat kotuydu
Imzekken

Mrshadow yazdı:Yok, zafer hoca cok normal diuor elle muayenesinde tomografide de bisey cikmadi, boyutlari normal.
Belki bagirsaktan gecis olabilir dusuncesindeyim, cunku bir ara ishaldim ve prostat kotuydu
Olabilir peki şuan nasılsın abi fosfomisin kullandınmı
Imzekken

zekirdek yazdı:konuyu açan arkadaşa katılıyorum bende hissediyorum ama acı yok etkisi kesinlikle var
Önlemini al hocam
Imzekken

zekirdek yazdı:
Imzekken yazdı:
zekirdek yazdı:konuyu açan arkadaşa katılıyorum bende hissediyorum ama acı yok etkisi kesinlikle var
Önlemini al hocam
bahsettiğin bitkiyi alcam...

diğer bitkilere ara vermem gerek ve ilaçlara da her şeyi üst üste almamak gerek
Ne bitkisi kullanıyorsunnuz
XAXLT

Mesaj gönderen XAXLT »

bendede cok yogun agır bir hemoroid ile catlak döneminde bu idrar problemleri cıktı, yanma ereksıyon sorunu hıc olmadı prostatit dediler 2 ay ant x ilacar kullanımı sonrası baska bir doktorun sen prostatit değilsin deyip ürispas vs bir takım ilaclar vermesi falan filan. çok şükürki %90 iyiyim ara sıra peis ucu camasıra yapısıkmıs gibi hissediyorum ve penis seyiriyor falan ufak sorunlar var sadece. benim hissetiğim en önemli nokta bağırsak düzenim bozuk sık kabızım, bazen gazım veya büyük abdestim geldiğinde sanki baskı yapıyor bir an idrar fırlayacak gibi oluyor kendimi tutuyorum, herzaman olmuyor tabi, bende bu yaşadıklarımı hemoroid ile çatlağa yoruyorum artık. çobançantası aldım evde öylece duruyor deneyin yorumlarınızı alalım ona göre bende başlayabilirim haberlerinizi bekliyorum
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

XAXLT yazdı:bendede cok yogun agır bir hemoroid ile catlak döneminde bu idrar problemleri cıktı, yanma ereksıyon sorunu hıc olmadı prostatit dediler 2 ay ant x ilacar kullanımı sonrası baska bir doktorun sen prostatit değilsin deyip ürispas vs bir takım ilaclar vermesi falan filan. çok şükürki %90 iyiyim ara sıra peis ucu camasıra yapısıkmıs gibi hissediyorum ve penis seyiriyor falan ufak sorunlar var sadece. benim hissetiğim en önemli nokta bağırsak düzenim bozuk sık kabızım, bazen gazım veya büyük abdestim geldiğinde sanki baskı yapıyor bir an idrar fırlayacak gibi oluyor kendimi tutuyorum, herzaman olmuyor tabi, bende bu yaşadıklarımı hemoroid ile çatlağa yoruyorum artık. çobançantası aldım evde öylece duruyor deneyin yorumlarınızı alalım ona göre bende başlayabilirim haberlerinizi bekliyorum
Gecmis olsun
Sadece idrar sorunun mu vardi ? Ve Hemoroid tedavisi idrar sorununu ortadan kaldır dı mi ?
Imzekken

Bence çoban çantasını kullanın büyük ihtimal ile atlatırsınız sıkıntılarınızı
XAXLT

Mesaj gönderen XAXLT »

Imzekken yazdı:Bence çoban çantasını kullanın büyük ihtimal ile atlatırsınız sıkıntılarınızı
hocam yanlız bu bahsettiğiniz makalede ikili ilişkiden bashediliyor yani her prostatit hastası için değil, prostatitin hemoroide sebeb oluşundan ve hemoroidin prostatite sebeb oluşundan bahsi geçiyor. prostatitli hemoroid %20 seviyelerindeymiş hay dünya genelinde şansımıza sıçayım nasıl o içeriğe dahil olduk anlamadım :)
komando
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen komando »

Bendede var hemoroid hatta hem hemeroid hem prostatit hdmde varikosil hepsi aynı gün ve anda patlak verdi. Doktora 3 gün soğukta yattım 4. Gün hepsi birden aynı anda ortaya çıktı dedim oda soğuk hepsini tetiklemiş okabilir dedmişti..
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

komando yazdı:Bendede var hemoroid hatta hem hemeroid hem prostatit hdmde varikosil hepsi aynı gün ve anda patlak verdi. Doktora 3 gün soğukta yattım 4. Gün hepsi birden aynı anda ortaya çıktı dedim oda soğuk hepsini tetiklemiş okabilir dedmişti..
Şu an nasılsın komando en son kekik otu falan birşeyler yazmıştın...
komando

Mesaj gönderen komando »

Kekik yağına başlatalı 20 gün oldu yakı otu ve prokoli kúrleri bir ayını doldurdu. Bende çok önemli bir değişiklik yok sma sanki bir nebze hafifledi ağrılar, en azından ALLAHA şükür koktukta oturabiliyorum artık. Ama kekik yağındanmıdır diye soracak olursan işte onu bende bilmiyorum, burokoli kürü yakı otu kekik yağı ve doktorun verdiği kas gevşetici. Hangisi jşe yaradı bir tahminde bulunamıyorum. Kas gevşeticinin dışındakileri üç ay boyunca kullanacağım. Önemli bir deişiklik olursa burada oaylaşacağım. Olmazsada..
Imzekken

komando yazdı:Kekik yağına başlatalı 20 gün oldu yakı otu ve prokoli kúrleri bir ayını doldurdu. Bende çok önemli bir değişiklik yok sma sanki bir nebze hafifledi ağrılar, en azından ALLAHA şükür koktukta oturabiliyorum artık. Ama kekik yağındanmıdır diye soracak olursan işte onu bende bilmiyorum, burokoli kürü yakı otu kekik yağı ve doktorun verdiği kas gevşetici. Hangisi jşe yaradı bir tahminde bulunamıyorum. Kas gevşeticinin dışındakileri üç ay boyunca kullanacağım. Önemli bir deişiklik olursa burada oaylaşacağım. Olmazsada..
Kas gevşeticinin faydası yüksekdir diye düşünüyorum hocam
Imzekken

cucu3636 yazdı:Abiler bende prostatit öncesi basur vardı sonrasında prostatit çıktı zaten. Şimdi askerdeyim ikiside efsane ağrıyor. Şimdi size şöyle birşey soracağım. Sizce basurdan ameliyat olmalı mıyım? Olursam geçer mi?
Kardeşim ameliyat olma çoban çantası kürü var ibrahim saracoğlunun onu kullan ben kullandım basur bendede baş göstermişti baya bir faydasını gördüm şiddetle tavsiye ederim çoban çantasını
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

komando yazdı:Kekik yağına başlatalı 20 gün oldu yakı otu ve prokoli kúrleri bir ayını doldurdu. Bende çok önemli bir değişiklik yok sma sanki bir nebze hafifledi ağrılar, en azından ALLAHA şükür koktukta oturabiliyorum artık. Ama kekik yağındanmıdır diye soracak olursan işte onu bende bilmiyorum, burokoli kürü yakı otu kekik yağı ve doktorun verdiği kas gevşetici. Hangisi jşe yaradı bir tahminde bulunamıyorum. Kas gevşeticinin dışındakileri üç ay boyunca kullanacağım. Önemli bir deişiklik olursa burada oaylaşacağım. Olmazsada..
Selam hangi kas gevseticiyi kullandın ?
komando

Mesaj gönderen komando »

Xatral 10mg
Imzekken

Hala kullanıyormusun
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Imzekken yazdı:
cucu3636 yazdı:Abiler bende prostatit öncesi basur vardı sonrasında prostatit çıktı zaten. Şimdi askerdeyim ikiside efsane ağrıyor. Şimdi size şöyle birşey soracağım. Sizce basurdan ameliyat olmalı mıyım? Olursam geçer mi?
Kardeşim ameliyat olma çoban çantası kürü var ibrahim saracoğlunun onu kullan ben kullandım basur bendede baş göstermişti baya bir faydasını gördüm şiddetle tavsiye ederim çoban çantasını
Özelden tel no göndersene
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Bendede 2 hafta kadar once basur memelerinden biri sisti 5-6 gundur daflon ve kortizonlu krem kullaniyorum su ana kadar duzelme yok demir sulfat olayini arastiriyorum. İlaclar basarisiz olursa altetnatif yontemleri denemeyi basarisiz sonuc alirsamda genel cerraha gitmeyi dusunuyorum.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

osmankul yazdı:Bendede 2 hafta kadar once basur memelerinden biri sisti 5-6 gundur daflon ve kortizonlu krem kullaniyorum su ana kadar duzelme yok demir sulfat olayini arastiriyorum. İlaclar basarisiz olursa altetnatif yontemleri denemeyi basarisiz sonuc alirsamda genel cerraha gitmeyi dusunuyorum.

Kardeş kortizonlu krem ve fitil artı dağlın kullandım iki hafta hiç iyileşme olmadı şimdi attardan bir çay birde karahalile denen bitki aldım toz haline getirtim ve kullanıyorum 3 gündür biraz rahatladım daha önceside bir cerraha gözüktüm rektoskopi yaptı ve iç hemoroid tespit etti ve longo denen bir ameliyat önerdi sanırım sonuç bu longo denen ameliyata gidiyor en azından hemoroid derdinden kurtulmamız lazım birde o bölge çok karışık
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Prostatozurlu

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

Eger son evrede isen kanama gibi durumlar varsa olmalısın. Olursanda klasik cerrahi yöntemle sakın olma longo yöntemiyle ol.