serelys kullananlar ?

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
yasar12

serelys kullananlar ?

Mesaj gönderen yasar12 »

merhaba arkadaşlar, youtube'da berk karataş'ın prostatit ile ilgili videolarını izlerken bir videoda bilimsel olarak kanıtlanmış
üç takviye var diyordu. Bunlar 1)polen ekstraktı 2) quercetin 3) serena repens (saw palmetto). Ben de okuduğum makalelerde polenin çok etkili olduğunu gördüm. Aynı videonun yorum kısmında berk karataş serelys adlı takviyeden bahsetmiş polen ekstraktı olarak. Forumda da yazdım da adı çıkmadı. Kullanan eden varsa önerir mi diye merak ettim.
prostamood
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: serelys kullananlar ?

Mesaj gönderen prostamood »

yasar12 yazdı:merhaba arkadaşlar, youtube'da berk karataş'ın prostatit ile ilgili videolarını izlerken bir videoda bilimsel olarak kanıtlanmış
üç takviye var diyordu. Bunlar 1)polen ekstraktı 2) quercetin 3) serena repens (saw palmetto). Ben de okuduğum makalelerde polenin çok etkili olduğunu gördüm. Aynı videonun yorum kısmında berk karataş serelys adlı takviyeden bahsetmiş polen ekstraktı olarak. Forumda da yazdım da adı çıkmadı. Kullanan eden varsa önerir mi diye merak ettim.
Onu bulmak yerine Anavarza nın karışımını(bal-polen-arı sütü-propolis) kullanabilirsin. Ben kullanıyorum ve faydasını görüyorum şu an.Migrosta 34 tl idi en son.
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

prostamood yazdı:
yasar12 yazdı:merhaba arkadaşlar, youtube'da berk karataş'ın prostatit ile ilgili videolarını izlerken bir videoda bilimsel olarak kanıtlanmış
Onu bulmak yerine Anavarza nın karışımını(bal-polen-arı sütü-propolis) kullanabilirsin. Ben kullanıyorum ve faydasını görüyorum şu an.Migrosta 34 tl idi en son.
hocam ben böyle hap şeklinde hızlı tekte alayım modundayım ondan merak ediyorum açıkçası. her gün bal yemek istemiyorum çok favori ürünüm değil maalesef.
kolcak

Mesaj gönderen kolcak »

Bal ve pekmez bir çok faydaları vardır herbirinin ayrı ayrı.
Fakat içersinde şeker ve fruktoz vardır yüksek oranda.
Bakteriyi tek besleyen gıda da şeker dur.
Nonbakteriyel olan veya bakteriyi kurutmus olan arkadaslar için oldukça faydaları var.
Ama bakteri ile mücadele eden arkadaşlar için uygun degil,sadece birkaç gram glikoz fruktoz veya sukaroz farketmiyor,bakteri gıdasını almış oluyor.
Ari poleni ekstrakt alinirsa faydası görülüyor..
Maximus7781
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Maximus7781 »

Ben kullanıyorum ama beraberinde bromelain quercetin pea ala propolis ve kabak çekirdeği yağı da kullanıyorum hangisi iyi geliyor gelmiyor ölçemiyorum ki :)
kolcak

Mesaj gönderen kolcak »

Maximus7781 yazdı:Ben kullanıyorum ama beraberinde bromelain quercetin pea ala propolis ve kabak çekirdeği yağı da kullanıyorum hangisi iyi geliyor gelmiyor ölçemiyorum ki :)
Şekerin her çeşidi, ve vücuda girdikten sonra şekere dönüşen her türlü gıda, karbonhidratlar,alkol vs.
Bakterinin beslendiği tek gıda.
Bırakın diğer takviyeleri antibiyotiğin bile etkisini etkiliyor.
Bakteri şeker ile yaşamını sürdürür bir tek.
Şekerden uzak ve vücudun savunma sistemini güçlendirici takviyeler.
Duyarlı antibiyotikler ile daha başarılı sonuç lar alabiliriz.
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

kolcak yazdı:Bal ve pekmez bir çok faydaları vardır herbirinin ayrı ayrı.
Fakat içersinde şeker ve fruktoz vardır yüksek oranda.
Bakteriyi tek besleyen gıda da şeker dur.
Nonbakteriyel olan veya bakteriyi kurutmus olan arkadaslar için oldukça faydaları var.
Ama bakteri ile mücadele eden arkadaşlar için uygun degil,sadece birkaç gram glikoz fruktoz veya sukaroz farketmiyor,bakteri gıdasını almış oluyor.
Ari poleni ekstrakt alinirsa faydası görülüyor..
aynen kesinlikle katılıyorum bir de çok fazla şekerli gıda tüketimi uzun vadede insülin direncine yol açar.
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

Maximus7781 yazdı:Ben kullanıyorum ama beraberinde bromelain quercetin pea ala propolis ve kabak çekirdeği yağı da kullanıyorum hangisi iyi geliyor gelmiyor ölçemiyorum ki :)
pea ve ala ne oluyor hocam duymadım daha önce.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

yasar12 yazdı:
pea ve ala ne oluyor hocam duymadım daha önce.
YENI BIR KLINIK CALISMA diye.bir baslik acmistim, orada alfalipoikasit ve Palmitoylethanolamid birlikteliginin prostatit için kullanilmasi konusunda bilgiler mevcut. İncelemenizi tavsiye ederim.