Huseyin Hoca

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
sabretdostum
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Huseyin Hoca

Mesaj gönderen sabretdostum »

Merhaba arkadaslar 3 ay once huseyin hocaya gittim idrarinda ve prostatinda lökosit var dedi ama hangi bakterinin oldugunu tespit etmedi ben hangi bakteri oldugunu tespit etmek istiyorum dedigimde cok maliyetli olur dedi ve azitro ve sineral yazdi gonderdi. Sikayetlerim biraz gecmisti kontrole gittigimde lokositim 2-3 e dusmus o yuzden antibiyotik yazmadi bakteri konusunda israr ettigimdede biz yaklasik 15 cesit bakteriye baktik sende clamidya olabilir dedi. Arkadaslar icim hic rahat degill ve maddi olarak kotu durumdayim universiteden mezun olali 2 yil oldu hala issizim surekli bodruma gidecek durumumda yok antalyada prostatitten anlayan doktor yok ondan eminim ama en azindan cinsel yolla bulasan hastaliklardan anlayan bir doktor varmi ozellikle epididimit orsit konusunda cunku sag testisim surekli şişiyor ara sira sislik iniyor ve hep ağri yapio
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Huseyin Hoca

Mesaj gönderen murat222 »

sabretdostum yazdı:Merhaba arkadaslar 3 ay once huseyin hocaya gittim idrarinda ve prostatinda lökosit var dedi ama hangi bakterinin oldugunu tespit etmedi ben hangi bakteri oldugunu tespit etmek istiyorum dedigimde cok maliyetli olur dedi ve azitro ve sineral yazdi gonderdi. Sikayetlerim biraz gecmisti kontrole gittigimde lokositim 2-3 e dusmus o yuzden antibiyotik yazmadi bakteri konusunda israr ettigimdede biz yaklasik 15 cesit bakteriye baktik sende clamidya olabilir dedi. Arkadaslar icim hic rahat degill ve maddi olarak kotu durumdayim universiteden mezun olali 2 yil oldu hala issizim surekli bodruma gidecek durumumda yok antalyada prostatitten anlayan doktor yok ondan eminim ama en azindan cinsel yolla bulasan hastaliklardan anlayan bir doktor varmi ozellikle epididimit orsit konusunda cunku sag testisim surekli şişiyor ara sira sislik iniyor ve hep ağri yapio
15 çeşit bakteri baktımı bakmadı mı anlamadım
Acıbadem bodrum pahalı bi hastane
sabretdostum
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen sabretdostum »

murat222 yazdı:
sabretdostum yazdı:Merhaba arkadaslar 3 ay once huseyin hocaya gittim idrarinda ve prostatinda lökosit var dedi ama hangi bakterinin oldugunu tespit etmedi ben hangi bakteri oldugunu tespit etmek istiyorum dedigimde cok maliyetli olur dedi ve azitro ve sineral yazdi gonderdi. Sikayetlerim biraz gecmisti kontrole gittigimde lokositim 2-3 e dusmus o yuzden antibiyotik yazmadi bakteri konusunda israr ettigimdede biz yaklasik 15 cesit bakteriye baktik sende clamidya olabilir dedi. Arkadaslar icim hic rahat degill ve maddi olarak kotu durumdayim universiteden mezun olali 2 yil oldu hala issizim surekli bodruma gidecek durumumda yok antalyada prostatitten anlayan doktor yok ondan eminim ama en azindan cinsel yolla bulasan hastaliklardan anlayan bir doktor varmi ozellikle epididimit orsit konusunda cunku sag testisim surekli şişiyor ara sira sislik iniyor ve hep ağri yapio
baktı kardeşim tahmini olarak clamidyadan şüpeleniyor bide ekstra olarak şunu merak ediyorum bodruma en yakın düzen labaratuarı hangi şehirde var ?
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

sabretdostum yazdı:
murat222 yazdı:
baktı kardeşim tahmini olarak clamidyadan şüpeleniyor bide ekstra olarak şunu merak ediyorum bodruma en yakın düzen labaratuarı hangi şehirde var ?
Netten bakabilirsin