Bağırsak Problemleri

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ibrahim0025
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Bağırsak Problemleri

Mesaj gönderen ibrahim0025 »

Yani bunun yaptın mı hemen hemen hepsi çıkıyor. Gluten inteoolarsı hariç
Srk76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Srk76 »

Bugün bağırsak ve miğde problemlerimin devam etmesinden dolayı tekrar Gastro doktoruma gittim.Prostatit olayını zaten biliyor.Ben hocam bu candida denen olay olabilirmi diye sorduğumda Candida mantarı diye bir şey yok bundan dolayı bu semptomlar olmaz milletin uydurması dedi.Bende olayın stressten kaynaklı özellikle Prostatiti çok kafaya takmaktan IBS olduğunu yanı İrratabl bağırsak semdromu.Bunun için psikiyatriye gitmem gerektiğini antideprasanla bunun üstünden gelebileceğimi anlattı.Bende Psikiyatriye gittim ordaki hocada aynen bu belirtileri onayladı ve düşük doz Antideprasanla tedaviden cevap alabileceğini belirtti.Bu arada tabiki gastrodaki hoca uzun süredir kullanılan antibiyotiklerin bağırsakların anasını bellediğini mutlaka probiyotik içmeye devam etmem gerektiğini belirtti.Bu problemi yaşayanlar nacizane tavsiyem benim izlediğim yolu izlerlerse belki onlarda bir cevap bulabilirler.
25ibrahim16

Mesaj gönderen 25ibrahim16 »

Kardeşim bak antirepsenları yıllarca kullandım halen de kullanıyorum. Hiç bir faydası yok. Bu candida olayına gelince gasrodakiler değil çoğu doktor bu işi anlamıyor. Candida diye bir şey var tabiki sen candidayı tedavi et.sakın uyma şu bizim çok bilmiş doktorlara kronik prostatit içinde pröföserler alay ediyor böyle bir şey yok diyorlar
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

Valla ne diyeyim bilemiyorum.Kime ne şekilde güveneceğimizi anlamadım.Vücudumuz deneme tahtasına döndü resmen.Sadece şu noktada kendimden bildiğim olay bu bağırsak sıkıntısı benim stressimin yoğun olduğu dönemde çıktı sonrasında bir süre kayboldu.Yazın başında çok daha büyük stressli zamanlar geçirdim ve o günden beri de devam ediyor.Bunun ile ilişkisi varsa eğer antideprasandan fayda sağlama şansım olabilir.AMK okdar antibiyotik içtik birazda kafa hapı içelim.Hoca diyorki alokolle al ama iki kadehten fazla alkol alma sonrasında ilaç film kopartiyor hiç bişey hatırlamazsın dedi:) Tam aradığım şey :):):)
25ibrahim16

Kardeşim bak ben uzun zamandır bu sıkıntıyı çekiyorum. Gitmediğim doktor kalmadı. İbs bağırsak florasının bozukluğudur. Yani bakterilerin. Yararlı olanların bitmesidir. Ben almanyaya tahlil gönderdim. Sonuçlar geldi candida tavan yapmış sızdıran bağırsak oluşmuş. Bütün yararlı bakteriler ölmüş. Sen inanma bu yavşaklar benide antibiyotikle mahfetti ler. Üstüne birde kronik prostatite yakalandım. Bak ben şu an kronik prostatit tedavisi için antibiyotik alıyorum. Yapma kardeşim sen önce bağırsakları tamir et.
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

Kardeşim bende aynı dertteyim antibiyotik almıyorum. Probiotik destekli antideprasan alıcam sadece
25ibrahim16

Kronik prostatiti çözdurdunmu. Yani tedavi oldunmu.
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

Prostatit ile ilgili şikayetlerim hiç kalmadı denebilir zaten bende hiç bir zaman idrar ereksiyon gibi sıkıntılar olmadı.