Antibiyotik ile şikayetlerim arttı.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Cnyd64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Antibiyotik ile şikayetlerim arttı.

Mesaj gönderen Cnyd64 »

Arkadaşlar Hüseyin hocanın verdiği bactrimi kullanmaya başlayınca yanmalarda artış oldu. Sizce kullanmayı bırakayım mı ? Ne tavsiye edersiniz?
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Antibiyotik ile şikayetlerim arttı.

Mesaj gönderen murat222 »

Cnyd64 yazdı:Arkadaşlar Hüseyin hocanın verdiği bactrimi kullanmaya başlayınca yanmalarda artış oldu. Sizce kullanmayı bırakayım mı ? Ne tavsiye edersiniz?
Dirençli olabilir biraz daha kullan bakalım sonrası ayni olursa hocayı ara
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Gsmahmut »

Bende muhsin hocanin verdigi ilaclari kullaninca agrilarim tavan yapmisti. Kestim verdigi ilaclari sonra zafer hocaya gittim onun verdigi ilaclari kullandim az da olsa rahatlattı. Huseyin hoca hangi ilaclari yazdı sana
Cnyd64

Mesaj gönderen Cnyd64 »

Gsmahmut yazdı:Bende muhsin hocanin verdigi ilaclari kullaninca agrilarim tavan yapmisti. Kestim verdigi ilaclari sonra zafer hocaya gittim onun verdigi ilaclari kullandim az da olsa rahatlattı. Huseyin hoca hangi ilaclari yazdı sana

2 kutu bactrim yazdı ama artırdı sanki şikayetleri.
Cnyd64

Mesaj gönderen Cnyd64 »

murat222 yazdı:
Cnyd64 yazdı:Arkadaşlar Hüseyin hocanın verdiği bactrimi kullanmaya başlayınca yanmalarda artış oldu. Sizce kullanmayı bırakayım mı ? Ne tavsiye edersiniz?
Dirençli olabilir biraz daha kullan bakalım sonrası ayni olursa hocayı ara
Üstad hoca devam et diyor. Anlayamadım.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bactrim çok kullandım sıkıntı yaşamadım ama hastalıktan dolayı artmıştır sikayetin
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Bactrim gecmiste bu tedavide kullanilmis olsada gunumuzde bakteriler bu ilaca bagisiklik gelistirmis durumdalar. Baktrimin sonuc icin kullanma sureside 3 ay in uzerinde kullanimasi gerekiyordu.(bu sure 5-6 ay bile olabilir tam sureyi su an hatirlamiyorum) Ancak yan etkisi bir cok antibiyotige gore daha dusuk olsada sonucta antibiyotik. Baktrimle kronik prostatiti 3-5 degil 8-10 kutu ile bile tedavi etme sansi zayif gozukuyor. Bu anbiyotigi gecmiste bende fortesini bir kutu kullandim etkisini hissetmedim. 5-6 kutu kullansaydim ne olurdu !!!!!!!
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Zaten bactrim forte genelde tüm ağır durumlar bittikten sonra baskılamak için kullanıyor akut dönemde tek başına etkisi yok iğne antibiyotik ile beraber daha etkili
Cnyd64

Mesaj gönderen Cnyd64 »

osmankul yazdı:Bactrim gecmiste bu tedavide kullanilmis olsada gunumuzde bakteriler bu ilaca bagisiklik gelistirmis durumdalar. Baktrimin sonuc icin kullanma sureside 3 ay in uzerinde kullanimasi gerekiyordu.(bu sure 5-6 ay bile olabilir tam sureyi su an hatirlamiyorum) Ancak yan etkisi bir cok antibiyotige gore daha dusuk olsada sonucta antibiyotik. Baktrimle kronik prostatiti 3-5 degil 8-10 kutu ile bile tedavi etme sansi zayif gozukuyor. Bu anbiyotigi gecmiste bende fortesini bir kutu kullandim etkisini hissetmedim. 5-6 kutu kullansaydim ne olurdu !!!!!!!
Hocam hangi antibiyotiği kullanmam gerekiyor artık bilmiyorum. 20 tane amikozit iğne yedim banamısın demedi bu hastalık.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

İmkaniniz varsa kultur antibiogram yaptirin en saglami bu.