Avelox ile Cipro

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Avelox ile Cipro

Mesaj gönderen osmankul »

ege yazdı:evet, o pek olmadı. Sürekli idrarımı inceliyorum, her gün 2-3 kez idrarı kaba alıp ışıkta gözlüyorum. İlacları kesince lif gibi partiküller yüzmeye başlıyordu. O beyaz sıvı da bazen idrara karışmadan yüzüyor ortalarda. Cipro ve doxycycline (tetradox) kullanınca sıvı mıvı kalmıyordu bende. Sadece ıkınma esnasında geliyordu ya da çok seyrek aralıklarla bir iki damla. Netice de 10 Agustos tarihinden itibaren 7-10 gün ara verip verip tekrar başlatıldım antibiyotiklere. Hiç kullanmasam daha çok akıntı olur eminim.
Lif gibi partikuller ve beyaz sivi da idrar yolu enfeksiyonunda da oluyor. Babam 1-2 hafta kadar once idrarinda sizden daha beter durumdaydi. İdrarda lokosit 40 civari cikti 12-13 tane novasef den sonra su an stabil gidiyor.
forumank1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen forumank1 »

mycoplasma yazdı:Istanbul'dayim neden sordunuz?
Ben de şikayetler az zamana bıraktım ben 10 yıl sonra buldum bende sık idrar vardı başka şikayet yoktu 2007 den 2017 kadar 2017 destresli bir dönem geçirdim ondan sonra şikayetler başladı bu mikrop bağışıklık düşünce sempozyum veriyor azıtro ilk ıkı kutu günde 1 tane 3 kutu 1 gr ve doksoksilin kullandım 2 defa kontrol ettirdim çıkmadı 6 ay ve 12 ay sonunda stres yaparsam hafif şikayet var
mycoplasma
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen mycoplasma »

forumank1 yazdı:
mycoplasma yazdı:Istanbul'dayim neden sordunuz?
Ben de şikayetler az zamana bıraktım ben 10 yıl sonra buldum bende sık idrar vardı başka şikayet yoktu 2007 den 2017 kadar 2017 destresli bir dönem geçirdim ondan sonra şikayetler başladı bu mikrop bağışıklık düşünce sempozyum veriyor azıtro ilk ıkı kutu günde 1 tane 3 kutu 1 gr ve doksoksilin kullandım 2 defa kontrol ettirdim çıkmadı 6 ay ve 12 ay sonunda stres yaparsam hafif şikayet var
Bu meret kafaya takinca daha fazla semptom veriyor. Mesela arkadas-geyik-is vs. ortaminda her sey normal iken, yalniz kalinca peniste hassasiyetler (yanma, irritasyon vs.) basliyor. Sabah kalkinca hic yanma yokken, kendime gelince ve biraz dusununce hafifce basliyor. Bugun de ilk defa sag testisim agrimaya basladi. 14 gunluk Moxifloksasin tedavisini bitireli 9 gun oldu. 20. gunde kontrole gidecegim. Umarim negatifi yakalarim cunku baskasina bulastirma ihtimali ozel hayatimi da etkiliyor. Hala beraber oldugum kiza guvendigim icin kendimi affedemiyorum. Ama yapacak bir sey yok, kendi dusen aglamaz.

Arkadaslar kondomsuz iliskiye girmeyin, iki dklik keyif icin bu durumlara dusmeyin.

Tez zamanda herkesin sifa bulmasi dilegiyle.
forumank1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen forumank1 »

Çok antibiyotik de iyi değil murat222 her ilaç kullandığında başka bakteriler çıktı antibiyotik bir taraftan iyi ederse bi taraftan daha kötü yapıyor ayrıca sen en etkili silahı avelox kullandın geçmedi ise ne yapacaksın bunun üstü bir ilaç yok herhalde
mycoplasma
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen mycoplasma »

Yukaridaki cevap bana ise;

Gecmezse kulturde yakalamaya calisip, antibiyogram yaptiracagim. Ona gore tedavi ..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kulturde birkac labta cikan bakteri uzerine yogunlasin.