Asetilsistein ve biyofilmler

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Maximus7781
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Asetilsistein ve biyofilmler

Mesaj gönderen Maximus7781 »

Imzekken yazdı:
kadir yazdı:
osmankul yazdı:Asetilsisteini etkili bir antibiyotikle kullanirsak ise yarayabilir. Gumus suyunun etkileri konusunda bilimsel bir calisma var mi ki ?
Osmankul kardesim, gumussuyunu kullandim..hicbir faydasi yok. Aşırı kullanildiginda agir metal oldugu icin toksik etkisi var.
Kadir abi sen ne düşünüyorsun bu asetilsistein ile alakalı abi
Kadir abi iyileşmiş yarayı tekrar açmak gibi demişti yani tavsiye etmiyor
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Maximus7781 yazdı:
Imzekken yazdı:
kadir yazdı: Osmankul kardesim, gumussuyunu kullandim..hicbir faydasi yok. Aşırı kullanildiginda agir metal oldugu icin toksik etkisi var.
Kadir abi sen ne düşünüyorsun bu asetilsistein ile alakalı abi
Kadir abi iyileşmiş yarayı tekrar açmak gibi demişti yani tavsiye etmiyor
Bu halimize şükür ama iyileşemedikki hocam
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Asetilsistein kalsifikasyonu eritip icindeki patojenleri tekrar disari salabilecegi icin artik semptomlari kalmamis diger bir deyisle iyilesmis sayilabilecek bir prostatitlide hastaligi sil bastan yapabilir. Bununla ilgili forum gecmisinde baya bir tartisma yapilmisti
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Asetilsistein, kalsifikasyonlari çözebilir, bakterilerde aciga cikabilir. Fakat şu var; kireclenme yada kalsifikasyon dedigimiz dogal olgu, yani yaralarin kapanmasi olayi...bu asetilsistein kullanimi skarları acabilir ve yine başa dönme riski vardir. Nitekim asetilsistein kullanan kisiler agrilarinin arttigindan bahsettiler. Kalsifikasyonu onleyemezsiniz. Yumuşak dokunun iyilesme ve kapanma sebebidir kalsifikasyon.
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Asetilsistein kullanıp fayda gören arkadaşlar varmı acaba?Bende bugün başladım Zafer hocanın önerisiyle mukozero ve 1 kutu biteral le birlikte 5 gün kullanıcam Zafer hoca yeterlidir dedi bakalım ne göstericek
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

fireblade yazdı:Asetilsistein kullanıp fayda gören arkadaşlar varmı acaba?Bende bugün başladım Zafer hocanın önerisiyle mukozero ve 1 kutu biteral le birlikte 5 gün kullanıcam Zafer hoca yeterlidir dedi bakalım ne göstericek
Lokosit kaç çıktı sizde mukozero dediğiniz iğnemi asisat plus kullandım prostatı mumuşatıyor
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Bende ilk 14-16 idi.Sonra 6-7 ye düştü.5 genta,klindan,biteral kürünü kullandım.10 gün sonra kontrolüm var bakalım kaç çıkacak.Ama şikayetlerim hafifledi diyebilirim.Bu süreçte Zafer hocayı aradım danıştım Asetilsistein kullanabilirsin hastalarıma veriyorum dedi.Mukozero 1200 mg efervesan tablet şeklinde aslında balgam sökücü ama prostat sıvısı inceltici özelliği ve biofilm sökücü etkisi olabilir,Qurcetin de aynı etkiyi yapabilir.Ama Kadir abinin dediği gibi tam iyileşme sağlamış hastada denenmesi skarları patlatıp semptom yaşatabilir.Bende kısa süre 5 gün deneyeceğim sonra kontrolde lökosit durumuna göre Zafer hocaya danışıp tekrar kullanma durumunu yazarım.