antibiyotik ishal yapıyor zafer hoca bana ....

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kuzey47
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

antibiyotik ishal yapıyor zafer hoca bana ....

Mesaj gönderen kuzey47 »

zafer hocaya gitmiştim prostat sıvısından 16-16 lokosit bulunca tedavi verdi
forsef
klindan
biteral

forsefi bitrdim klindana gectim ve yiine her zamanki gibi antibiyotige baslar baslamaz ishal basladı 3-4 gun dayanabildim zafer oyman hocaya yazdım bana ilacı kesmemi ve ishal bitince biterale baslamamı soyledi simdi kafama takılan
1- antibiyotik bende surekli ishal yapıyorsa nasıl tedavi olacam
2- biterali 2 ay once kullanmıstım zaten tekrar kullanacam anlasılan klindanı 10 gun kullan demisti ama 4. gunde kestim tedavi yarıda kalmıs olmayacak mı ?
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: antibiyotik ishal yapıyor zafer hoca bana ....

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

İshalden bir şey olmaz.herkeste oluyor.
prostamood
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen prostamood »

kuzey47 yazdı:zafer hocaya gitmiştim prostat sıvısından 16-16 lokosit bulunca tedavi verdi
forsef
klindan
biteral

forsefi bitrdim klindana gectim ve yiine her zamanki gibi antibiyotige baslar baslamaz ishal basladı 3-4 gun dayanabildim zafer oyman hocaya yazdım bana ilacı kesmemi ve ishal bitince biterale baslamamı soyledi simdi kafama takılan
2- biterali 2 ay once kullanmıstım zaten tekrar kullanacam anlasılan klindanı 10 gun kullan demisti ama 4. gunde kestim tedavi yarıda kalmıs olmayacak mı ?
Klindan bende de ishal yapıyor. Ben kesmeden devam etmiştim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

kuzey47 yazdı:zafer hocaya gitmiştim prostat sıvısından 16-16 lokosit bulunca tedavi verdi
forsef
klindan
biteral

Probiyotik takviyeler kullanin, ev yapimi.yogurt tüketin..ishaliniz durur.
akoray

Kalsifikasyonlar hakkinda..

Mesaj gönderen akoray »

Kadir abi selam nasılsın. Abi Perşembe günü kültür ve lokosit sayımı var , inşallah düşmüştür. Bu kalsifikasyon lar hakkında ne düşünüyorsun. Bakteri nin gizlenip gizlenmefigini nasıl anlarız . Prostat i tam temizlenmeden yırtmak zor gibi bu illetten
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Kalsifikasyonlar hakkinda cevap...

Mesaj gönderen kadir »

akoray yazdı:Kadir abi selam nasılsın. Abi Perşembe günü kültür ve lokosit sayımı var , inşallah düşmüştür. Bu kalsifikasyon lar hakkında ne düşünüyorsun. Bakteri nin gizlenip gizlenmefigini nasıl anlarız . Prostat i tam temizlenmeden yırtmak zor gibi bu illetten
Kalsifikasyonlar hakkinda daha oncede bilgi vermistim yine izah edeyim. Kalsifikasyonlar, ozellikle yumusak doku, akciger, prostat ici gibi yerlerde, enfeksiyonlar sonucunda kapanan, iyilesen dokuda olusan bir nevi kaynak görevi goren kireclenme olayidir.Bu dogal olaydan kaçmak imkansiz. Bunlar olusmazsa iyilesme olmaz. Kisacasi hastalik sonucu olusan skarlardır. Bunlarin temizlenmesi mumkun degildir. Bakterinin gizlenip gizlenmedigini, ancak prostatı cıkartip, icini acarak elektron mikroskoplarla binlerce defa büyuterek bakarsaniz gizlenip gizlenmedigini görebilirsiniz. Nitekim, yabanci tıp yayimlarinda bu calisma yapilmis ve patojenlerin kalsifikasyon icinde biofilm yapmiş, üzüm salkimi seklinde kolonize oldugu tespit edilmistir.
NoLemers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Kalsifikasyonlar hakkinda cevap...

Mesaj gönderen NoLemers »

kadir yazdı:
akoray yazdı:Kadir abi selam nasılsın. Abi Perşembe günü kültür ve lokosit sayımı var , inşallah düşmüştür. Bu kalsifikasyon lar hakkında ne düşünüyorsun. Bakteri nin gizlenip gizlenmefigini nasıl anlarız . Prostat i tam temizlenmeden yırtmak zor gibi bu illetten
Kalsifikasyonlar hakkinda daha oncede bilgi vermistim yine izah edeyim. Kalsifikasyonlar, ozellikle yumusak doku, akciger, prostat ici gibi yerlerde, enfeksiyonlar sonucunda kapanan, iyilesen dokuda olusan bir nevi kaynak görevi goren kireclenme olayidir.Bu dogal olaydan kaçmak imkansiz. Bunlar olusmazsa iyilesme olmaz. Kisacasi hastalik sonucu olusan skarlardır. Bunlarin temizlenmesi mumkun degildir. Bakterinin gizlenip gizlenmedigini, ancak prostatı cıkartip, icini acarak elektron mikroskoplarla binlerce defa büyuterek bakarsaniz gizlenip gizlenmedigini görebilirsiniz. Nitekim, yabanci tıp yayimlarinda bu calisma yapilmis ve patojenlerin kalsifikasyon icinde biofilm yapmiş, üzüm salkimi seklinde kolonize oldugu tespit edilmistir.
Abicim sende kalifikasyon var mıydı peki yani su u çöğrenmek istiyorum kalifikasyonların arasına gizlensede bu mikroba ant işler mi kireçlenmiş dokuya kan yoluyla ant gönderilirmi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Kalsifikasyonlar hakkinda..

Mesaj gönderen kadir »

Tabiki bendede var.. bunlara artik takilmayalim bunlar olacak. Onemli olan konforlu, semptomsuz yasamak.
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Kadir abi bunlar libidoyu etkilermi asıl problem bu abi , birde bende yok demistiniz sanırım Dr. ununuz görememişti hatirladigim kadaryla . Onceki yazlarinizda okumustum diğer arkadaşlardan biri ile an yazişmada .
Şu an var mı sizde de yani
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

akoray yazdı:Kadir abi bunlar libidoyu etkilermi asıl problem bu abi , birde bende yok demistiniz sanırım Dr. ununuz görememişti hatirladigim kadaryla . Onceki yazlarinizda okumustum diğer arkadaşlardan biri ile an yazişmada .
Şu an var mı sizde de yani
Bendeki kontrol goreceli idi, yok demislerdi sonradan var dediler. Ama illaki var olmasi gerekir. Cunku iyilestigimiz icin skarlar olacaktir tabiiki...
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Tamam abi sağol bilgi için. Bence kalsifikasyon çok etkilemiyor libidoyu , aktif durumdaki bakterileri temizlememiz gerek. Perşembe günu kültür ve lokosit sayımı var . En son 20 25 civarı idi inşallah düşmüştür . Tekrar teşekkür ederim kadir abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

akoray yazdı:Tamam abi sağol bilgi için. Bence kalsifikasyon çok etkilemiyor libidoyu , aktif durumdaki bakterileri temizlememiz gerek. Perşembe günu kültür ve lokosit sayımı var . En son 20 25 civarı idi inşallah düşmüştür . Tekrar teşekkür ederim kadir abi
Libidoyu etkilemez akoray, rica ederim kardesim...