Başlıklar neden kayboluyor

Forumla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız buradan yardım alabilirsiniz.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Başlıklar neden kayboluyor

Mesaj gönderen Imzekken »

Abiler bu burak uludağ ile alakalı bir başlık vardı kullananların fikirlerini paylaştığı bulamıyorum bu adamın nadıl bir şahsiyet olduğunu çözemedim o başlık neden silindiki aceba yoksa forumudamı o yönetiyor :roll:
Hastayim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Başlıklar neden kayboluyor

Mesaj gönderen Hastayim »

Çünkü o adam boş bi adam iyiki silinmiş böyle şeylere inanmayın ben zamanında bizzat konuştum kürü almadım almanızı tavsiye etmiyorum para tuzağıdır bilginiz olsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Imzekken yazdı:Abiler bu burak uludağ ile alakalı bir başlık vardı kullananların fikirlerini paylaştığı bulamıyorum bu adamın nadıl bir şahsiyet olduğunu çözemedim o başlık neden silindiki aceba yoksa forumudamı o yönetiyor :roll:
Kardesim o adam dolandiriciydi, burada duymayan kalmadi..bir kac defa bamlandi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

kadir yazdı:
Imzekken yazdı:Abiler bu burak uludağ ile alakalı bir başlık vardı kullananların fikirlerini paylaştığı bulamıyorum bu adamın nadıl bir şahsiyet olduğunu çözemedim o başlık neden silindiki aceba yoksa forumudamı o yönetiyor :roll:
Düzeltiyorum, banlandı...
Imzekken

kadir yazdı:
Yok abi bizler durumu biliyoruz lakin bilmeyen abi ve kardeşlerimiz var burada kullananlar yazmışdı tescillemişdi nasıl bir adam olduğunu ama bilmeyenler tuzağa düşüyor
Imzekken

kadir yazdı:
kadir yazdı:
Gerçi bilmiyoruzda belki gerçekten işe yarayanlar olmuştur
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Imzekken yazdı:
kadir yazdı:
kadir yazdı: Kardesim o adam dolandiriciydi, burada duymayan kalmadi..bir kac defa bamlandi.
Abi bu kadar iyimser olmayın burda yıllarını vermiş o kadar insan ki bunun iki otla olmayacağını herkes anladı
Imzekken

efervesan yazdı:
Imzekken yazdı:
kadir yazdı: Düzeltiyorum, banlandı...
Abi bu kadar iyimser olmayın burda yıllarını vermiş o kadar insan ki bunun iki otla olmayacağını herkes anladı
Abi hiç belli olmaz sonuçda ilaçlarda otdan yapılıyor bilemeyiz kiişte kullanlar yorunlarını yazsa o zmn akkpyun kara loyun belli olurdu
efervesan

Imzekken yazdı:
efervesan yazdı:
Imzekken yazdı: Gerçi bilmiyoruzda belki gerçekten işe yarayanlar olmuştur
Abi hiç belli olmaz sonuçda ilaçlarda otdan yapılıyor bilemeyiz kiişte kullanlar yorunlarını yazsa o zmn akkpyun kara loyun belli olurdu
Abi zaten o hiç belli olmazlar bizi bunların ağına düşürüyor eğer konuştuğum aynı kişi ise ben aldım numarasını konuştuğum önce 1500 den açtı ağzını dedim kardeşim sen çık aradan ben direk adamla konuşayım yok olmaz adam sadece benimle muhattap olmak istiyro fln sonra dedim param yok 350 lira param var nasıl olacsk dedim bana şöyle demişti sen o parayı gönder ben üstünü tamamlar otları alır sana gönderir sendr parayı sonra gönderirsin şimdi düşünüyorum dA bu bildiğin tezgah işte
Imzekken

efervesan yazdı:
Imzekken yazdı:
efervesan yazdı: Abi bu kadar iyimser olmayın burda yıllarını vermiş o kadar insan ki bunun iki otla olmayacağını herkes anladı
Abi zaten o hiç belli olmazlar bizi bunların ağına düşürüyor eğer konuştuğum aynı kişi ise ben aldım numarasını konuştuğum önce 1500 den açtı ağzını dedim kardeşim sen çık aradan ben direk adamla konuşayım yok olmaz adam sadece benimle muhattap olmak istiyro fln sonra dedim param yok 350 lira param var nasıl olacsk dedim bana şöyle demişti sen o parayı gönder ben üstünü tamamlar otları alır sana gönderir sendr parayı sonra gönderirsin şimdi düşünüyorum dA bu bildiğin tezgah işte
Abi bunda şüphelenecek bir durum yokki bence ilacı kendi yapıyor hoca felan palavra ama gerçekten iyi geliyor olabilir bilemiyoruz hani
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Imzekken yazdı:
efervesan yazdı:
Imzekken yazdı: Abi hiç belli olmaz sonuçda ilaçlarda otdan yapılıyor bilemeyiz kiişte kullanlar yorunlarını yazsa o zmn akkpyun kara loyun belli olurdu
Abi bunda şüphelenecek bir durum yokki bence ilacı kendi yapıyor hoca felan palavra ama gerçekten iyi geliyor olabilir bilemiyoruz hani
Ver ozaman 1500 tl dene kardeşim.seni tutan yok....
Opyeni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Opyeni »

Bu ulkede para kazanmak bu kadar kolay.Ottan enfeksiyon mu biter olcak iş mi bu.Bu kadar komplike sorunlar cikaran bir hastalık otla çözülür mü.Ustelik merdiven altı bir dallama çıkacak ben çözüyorum diycek.Insanların hastalıklarından yalan umutlarla yararlanıp para kazananların nasıl uyuduğunu nasıl bir vijdana sahip olduğunu anlamıyorum.
Imzekken

kadir yazdı:
Imzekken yazdı:
efervesan yazdı: Abi zaten o hiç belli olmazlar bizi bunların ağına düşürüyor eğer konuştuğum aynı kişi ise ben aldım numarasını konuştuğum önce 1500 den açtı ağzını dedim kardeşim sen çık aradan ben direk adamla konuşayım yok olmaz adam sadece benimle muhattap olmak istiyro fln sonra dedim param yok 350 lira param var nasıl olacsk dedim bana şöyle demişti sen o parayı gönder ben üstünü tamamlar otları alır sana gönderir sendr parayı sonra gönderirsin şimdi düşünüyorum dA bu bildiğin tezgah işte
Ben veesem alsam ve söyle bir bitki şöyle etkisini gördüm veya almayın kardeşim bi halta yaramadı diye başlık açsam oda silinecek benim meselem alıp almamak değil abi insanlar fikir sahibi olmak için forumu kullanıyorlar o konu hakkında görüşlerin silinmesini abes buldum
efervesan

Imzekken yazdı:
kadir yazdı:
Imzekken yazdı: Abi bunda şüphelenecek bir durum yokki bence ilacı kendi yapıyor hoca felan palavra ama gerçekten iyi geliyor olabilir bilemiyoruz hani
Ben veesem alsam ve söyle bir bitki şöyle etkisini gördüm veya almayın kardeşim bi halta yaramadı diye başlık açsam oda silinecek benim meselem alıp almamak değil abi insanlar fikir sahibi olmak için forumu kullanıyorlar o konu hakkında görüşlerin silinmesini abes buldum
Abicim şimdi görüş eğer kar sağlamak ve karşı tarafı zarara aokmak üzerine ise herkesin iyiliği için silinmesi en doğrusu bahsedilen kişi farklı üyeliklerle insanları manipüle etmeye çalıştığı için silinmesi herkesin menfaatine bunda ısrarın anlamı yok
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Adamın biri çıkıp ben şu şu otları kaynatıp içtim faydasını gördüm derse kimse bir şey demez.ama dolandırıcının biri çıkıpta binbir yalanla ot satmaya kalkarsa onunla ilgili başlıklar silinir.ben de kafama göre otları birleştirir 2 bin liraya satabilirim.emin ol 10 kişiden 2 kişiyi de iyileştiririm.ama bu beni dolandırıcı yapar. ot satmaya kalkışan o adam nette dolanıyor.her yere ilan vermiş. oradan bulup ot alabilirsiniz.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

2 yıldır aynı fiyatta satıyor zam yapmamış:) saka bi yana iyi geldiğine inanılan bitkileri kullanan arkadaşlar zaten kullandığı bitkileri isimlerini verip fayda görüp görmediğini söylüyor içeriğinde ne olduğunu bilmediğimiz ürünlere dünya para vermeye gerek yok. Eğer bitki kürleri ile ıyi olunsaydi bi adam vardi tv lere çıkan dişine kuşuna iyi geldiğini söyleyip herkese bitkisel diye satıyordu hatta kansere prostata kalbe basura felan fıstık derken kendisi kanserden öldü internette araştırma yapabilirsiniz bu dediğim hakkında mümkünse doktorunuza dahası prostatit tedavisi yapan üroloji doktorunuzun tavsiyesinde kalın
osmankul

Mesaj gönderen osmankul »

Yahu malum kimya prof. de bitki dedi denedik hatta denedim sonuc yarim saatligine biraz agriyi azaltir gibi oluyor. 1 ay dedi ben 6 ay denedim sonuc sifir karacigeri bozduk. Birde adamlar 3-5 tl lik bitkileri 10 la 100 le carpip oyle satiyorlar. Bu bitki isleri cay niyetine yapilacak isler yoksa ilac olarak dusunmek yaptigimiz en buyuk hata. Bunlari savunmakta ayri is. Bazilari bitkiyle her seyi tedavi edecegini saniyor. Bitkiler sorunlari cozemiyorki insanoglu kimyasal ilaclara ihtiyac duydu.
tattoosoul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen tattoosoul »

osmankul yazdı:Yahu malum kimya prof. de bitki dedi denedik hatta denedim sonuc yarim saatligine biraz agriyi azaltir gibi oluyor. 1 ay dedi ben 6 ay denedim sonuc sifir karacigeri bozduk. Birde adamlar 3-5 tl lik bitkileri 10 la 100 le carpip oyle satiyorlar. Bu bitki isleri cay niyetine yapilacak isler yoksa ilac olarak dusunmek yaptigimiz en buyuk hata. Bunlari savunmakta ayri is. Bazilari bitkiyle her seyi tedavi edecegini saniyor. Bitkiler sorunlari cozemiyorki insanoglu kimyasal ilaclara ihtiyac duydu.
Bitkisel takviye olarak Kervan marka Saw palmetto aromatik bitki suyunu öneririm. içeriğine bakarsanız prostat rahatsızlığında önerilen birçok bitkinin özlerinin olduğunu göreceksiniz. Karaciğer için yine aynı markanın deve dikeni özü suyu ürününden sabah akşam bir kapak kullanabilirsiniz.. Ben aldığımda 15 lira falandı yanlış hatırlamıyorsam az önce baktım 40 lira olmuş sizin dediğiniz hesap basit ucuz şeyler prostatla ilgili olunca bi abartılı oluyor. prostea 4*4 diye bir ürün de almıştım ozamanlar 200-300 liraydı galiba içeriğinde yakı otu falan var nekadar pahalı olabilir.
osmankul

Mesaj gönderen osmankul »

tattoosoul yazdı:
osmankul yazdı:Yahu malum kimya prof. de bitki dedi denedik hatta denedim sonuc yarim saatligine biraz agriyi azaltir gibi oluyor. 1 ay dedi ben 6 ay denedim sonuc sifir karacigeri bozduk. Birde adamlar 3-5 tl lik bitkileri 10 la 100 le carpip oyle satiyorlar. Bu bitki isleri cay niyetine yapilacak isler yoksa ilac olarak dusunmek yaptigimiz en buyuk hata. Bunlari savunmakta ayri is. Bazilari bitkiyle her seyi tedavi edecegini saniyor. Bitkiler sorunlari cozemiyorki insanoglu kimyasal ilaclara ihtiyac duydu.
Bitkisel takviye olarak Kervan marka Saw palmetto aromatik bitki suyunu öneririm. içeriğine bakarsanız prostat rahatsızlığında önerilen birçok bitkinin özlerinin olduğunu göreceksiniz. Karaciğer için yine aynı markanın deve dikeni özü suyu ürününden sabah akşam bir kapak kullanabilirsiniz.. Ben aldığımda 15 lira falandı yanlış hatırlamıyorsam az önce baktım 40 lira olmuş sizin dediğiniz hesap basit ucuz şeyler prostatla ilgili olunca bi abartılı oluyor. prostea 4*4 diye bir ürün de almıştım ozamanlar 200-300 liraydı galiba içeriğinde yakı otu falan var nekadar pahalı olabilir.[/quote

Tavsiyen icin tesekkur ediyorum ancak saw pamettonun aylarca prostagood marka ekstraktini kullandim bir halta yaramadi. Zaten cift kor calismalarda sawpamettonun prostata iyi geldigi ispat edilememis ancak her yerde iyi geliyor hikayesi dolasiyor. Karaciger icin su sira taurinn kullaniyorum. Deve dikenide ancak %85 saflikta silimarin halinde kullanilmasi halinde ise yaradigini yine bir prof.dr yazmisti adini hatirlayamadim su an. Saw palmettonun uzun kullanimda karacigere zarar verdiginide sawpalmettoyla ilgili arastirma yaparken rastladigim bilgilerden biri.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ayrica saw palmetto dht yi bloke ederek libidoyu düşurur.
Imzekken

Bitkilerin iyileştirici gücüne inanıyorum zira kullandığımız ilaçların %80 i bitkilerden elde ediliyor mühin olan ölçü ve ayarını bilmek
Opyeni

Mesaj gönderen Opyeni »

Imzekken yazdı:Bitkilerin iyileştirici gücüne inanıyorum zira kullandığımız ilaçların %80 i bitkilerden elde ediliyor mühin olan ölçü ve ayarını bilmek
Sen biliyormusun ayarını bunun.
Imzekken

Opyeni yazdı:
Imzekken yazdı:Bitkilerin iyileştirici gücüne inanıyorum zira kullandığımız ilaçların %80 i bitkilerden elde ediliyor mühin olan ölçü ve ayarını bilmek
Sen biliyormusun ayarını bunun.
Bilsem bir buçuk senedir uğraşırmıydım hocam ama bilen illaki vardır da denk gelmek lazım nasip işi birazda Allah cc. Nasip edecek