Ligone kullananlar

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Ligone kullananlar

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Arkadaşlar 1 kutu ligone sipariş ettim kullananlar, bilgi verebilirler mi? Nasıl kullanmalıyım? Nelere dikkat etmeliyim?
Allah büyük.
Privatee

Re: Ligone kullananlar

Mesaj gönderen Privatee »

++
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Ben antb ten 3 saat sonra her birini 1 er saat arayla almak kaydıyla ligone+bromelain+alfa lipoic asid+polen+propolis takviyelerini kullanıyorum.Ligone beta-glucan probiotic+Q10+qenzim olanından
hayirdirinsallah

fireblade yazdı:Ben antb ten 3 saat sonra her birini 1 er saat arayla almak kaydıyla ligone+bromelain+alfa lipoic asid+polen+propolis takviyelerini kullanıyorum.Ligone beta-glucan probiotic+Q10+qenzim olanından
hocam etkilerini söyleyebilir misin? iyi geldi mi?
Allah büyük.
hayirdirinsallah

fireblade yazdı:Ben antb ten 3 saat sonra her birini 1 er saat arayla almak kaydıyla ligone+bromelain+alfa lipoic asid+polen+propolis takviyelerini kullanıyorum.Ligone beta-glucan probiotic+Q10+qenzim olanından
ve bunların tamamını bir arada kullanmak yerine ligone ile başlayıp diğerlerine sonra geçmek daha mantıklı değil mi?
Allah büyük.
fireblade

Ayrıca quercetin de var ama antb bittikten sonra başlıyacağım ona.Şöyle söyliyeyim son 1 aydır ilişkiden sonra aşırı yanmam ve ağrım olmadı çok şükür.Bu hafta ard Arda 3 gün boşaldım sıkıntı yaşamadım.Ve meni koyu,yoğun ve tazyikli(öncelerde su gibiydi)Penis ve makattaki yanmalar ve sızılar da dayanılır ve rahatsız etmeyecek seviyede şuanda.Daha öncelerde günde 3 kez sıcak suyla ancak rahatlayabiliyordum.Bana hangisinin iyi geldiği konusunda net olarak yorum yapamam ama genel olarak bu kür iyi gelecektir zamanla.Ayrıca 2 günde bir soğuk sıkım 3-4 kaşık k.boynuzu özü,kabak çekirdeği yağı ve çörek otu yağı kullanıyorum.Her günde 10 km koşuyorum
fireblade

Bunu Kadir abiye danışmıştım.Sağolsun böyle bir yol gösterince bende böyle başladım.Ama dediğin gibide yapılabilir.Ben bu şekilde kullanıyorum.
hayirdirinsallah

Çok teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun hepinizden. Deneyeceğim bakalım. Yazarım tekrar...
Allah büyük.
fireblade

Allah senden de razı olsun.Şifa olur tez zamanda bitiririz inşaAllah