Zafer hocaya gidipde umduğunu bulamayan varmı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Zafer hocaya gidipde umduğunu bulamayan varmı

Mesaj gönderen Imzekken »

Prostatozurlu yazdı:
huseyin252 yazdı:
Imzekken yazdı: İnşallah alırız abi bir sonuç benim iş dolayısıyla bugün biraz ayakta fazla durdum belim kopavak gibi oldu bende bel ağrısı yapıyo prostatit
Prostatit yapmadığı septom mu var kışın o kadar septom yaşadımki anlatamam hastanede 1 ay her yere baktırdım romotoloji hemotoloji göğüs hastalıkları enfeksiyon bölümü üroloji üroloji den başka bölüm hiç birşey bulamadı
Çok ilginçtir geçen sene sol ayak tabanım da bir huzursuzluk vardı agrı sızı gibi ortopedi fizik tedavi falan birsürü doktora gittim geçmedi. İlk prostat masajından sonra bir daha olmadı.
Demekki o sinire baskı yapan ödem dağıldı oradan
Prostatozurlu

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

Imzekken yazdı:
Prostatozurlu yazdı:
huseyin252 yazdı:
Prostatit yapmadığı septom mu var kışın o kadar septom yaşadımki anlatamam hastanede 1 ay her yere baktırdım romotoloji hemotoloji göğüs hastalıkları enfeksiyon bölümü üroloji üroloji den başka bölüm hiç birşey bulamadı
Çok ilginçtir geçen sene sol ayak tabanım da bir huzursuzluk vardı agrı sızı gibi ortopedi fizik tedavi falan birsürü doktora gittim geçmedi. İlk prostat masajından sonra bir daha olmadı.
Demekki o sinire baskı yapan ödem dağıldı oradan
Malesef ona sevinemeden başka semptomlar ortaya çıktı.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

kadir yazdı:
sessiz01 yazdı:
kadir yazdı: Bu konuyu daha once cok isledik..lokosit ve bakteri cikmassa semptomlar varsa, nonbakteriyel tip, kategori 3A sinifina girersin ozaman kardesim. Tedavisi ise, semptomlara yonelik ampirik antibiyotik tedavisi.
abi bende bakteri çıkmadi lokosit tek çıktı onuda sıfırladik ama sık idrar şikayeti gitmedi
Idrar sikayeti.hemen gecmiyor.maalesef ... bir ikisene lazim..bilginiz olsun.
Çok uzun süre Kadir abi bu idrar propleminin düzelmesi için o süre
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
byrubincarter
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen byrubincarter »

Kadir ağbim ben 24 yaşında üniversite öğrencisi ve burdaki birçok abilerim gibi bu hastalık yüzünden hayatının baharında hayata küsmüşlerdenim. Seninle tanışmam ve akabinde Zafer hocaya başvurmamdan bu yana birbuçuk yıl oldu. 2015 senesinden beri en ağır semptonları yaşıyorum. Ve açıkçası seninle iletişime geçebilmek için az önce foruma üye oldum. Hala aktif forumu kullanmana çok ama çok sevindim. Sevgili abim sana özelden ulaşmam benim için çok önemli.. lütfen ulaşabilir misin
Darkwell

Mesaj gönderen Darkwell »

2 defa zafer hocaya gittim prostat masajı ile lökositte baktı 4_5 çıktı Tetradox İesef azitro yazdı 3 ay sonra nüks etti tekrar gittin lökosite bakmadı yine azitro Tetradox yazıp gönderdi 3 ay sonra gene aynı oldu. İlaç kullanırken şikayetlerin geçerken kullanmadığımda her şey başa dönüyor. Uzun bir hikayem var bir ara yazıcam foruma
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

byrubincarter yazdı:Kadir ağbim ben 24 yaşında üniversite öğrencisi ve burdaki birçok abilerim gibi bu hastalık yüzünden hayatının baharında hayata küsmüşlerdenim. Seninle tanışmam ve akabinde Zafer hocaya başvurmamdan bu yana birbuçuk yıl oldu. 2015 senesinden beri en ağır semptonları yaşıyorum. Ve açıkçası seninle iletişime geçebilmek için az önce foruma üye oldum. Hala aktif forumu kullanmana çok ama çok sevindim. Sevgili abim sana özelden ulaşmam benim için çok önemli.. lütfen ulaşabilir misin
Özelden yazabilirsin kardesim.
byrubincarter
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen byrubincarter »

kadir yazdı:
byrubincarter yazdı:Kadir ağbim ben 24 yaşında üniversite öğrencisi ve burdaki birçok abilerim gibi bu hastalık yüzünden hayatının baharında hayata küsmüşlerdenim. Seninle tanışmam ve akabinde Zafer hocaya başvurmamdan bu yana birbuçuk yıl oldu. 2015 senesinden beri en ağır semptonları yaşıyorum. Ve açıkçası seninle iletişime geçebilmek için az önce foruma üye oldum. Hala aktif forumu kullanmana çok ama çok sevindim. Sevgili abim sana özelden ulaşmam benim için çok önemli.. lütfen ulaşabilir misin
Özelden yazabilirsin kardesim.

Abi özelden yazdım
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Enterocossus cınsel yolla bulasan bır bakterı degıl normal bir bakterı bagırsaklarımızda zaten bu bakterıden var bu bakterı vucudumuzda cogaldıgı ıcın prostata yerlesmiş durumda bende spermım pıhtılaşmıs sarımsı durumda bendede bu bakterıden var
miaow

Mesaj gönderen miaow »

Darkwell yazdı:2 defa zafer hocaya gittim prostat masajı ile lökositte baktı 4_5 çıktı Tetradox İesef azitro yazdı 3 ay sonra nüks etti tekrar gittin lökosite bakmadı yine azitro Tetradox yazıp gönderdi 3 ay sonra gene aynı oldu. İlaç kullanırken şikayetlerin geçerken kullanmadığımda her şey başa dönüyor. Uzun bir hikayem var bir ara yazıcam foruma
Yani hocadan memnun değil misiniz?
Darkwell

Mesaj gönderen Darkwell »

miaow yazdı:
Darkwell yazdı:2 defa zafer hocaya gittim prostat masajı ile lökositte baktı 4_5 çıktı Tetradox İesef azitro yazdı 3 ay sonra nüks etti tekrar gittin lökosite bakmadı yine azitro Tetradox yazıp gönderdi 3 ay sonra gene aynı oldu. İlaç kullanırken şikayetlerin geçerken kullanmadığımda her şey başa dönüyor. Uzun bir hikayem var bir ara yazıcam foruma
Yani hocadan memnun değil misiniz?
Yok hocam hiç memnun kalmadım. 2 binlik oldum bir de
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kronik prostatit maalesef, hemen ilk tedavide gecmiyor. Nuks olayi olabiliyor sıklıkla. O yuzden lokosit varsa ve ilac yarayipta düsuruyorsa bu durumunuzu stabilde tutmaniz lazimdi. Ben iki seni lokositi stabilde tutarak iyi oldum. Bir kere sifirlayip pesini birakip kontrol altinda tutmassaniz tekrar basa donersiniz.
Dejavuuuuu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Dejavuuuuu »

hamdi yazdı:Ben de gittim zafer hocaya 8-10 lokasit çıkmıştı sende bir şu yok 7 iesef 1 kutu tetrodoks verdi gelme bir daha dedi bende gitmedim zafer hocaya

Aynısını bana da dedi . Şikayetlerim hala aynı
efsane2036

Doktorun soyledıgı bu cınsel yolla bulasan bır sey degıl dedı bana
efsane2036

Google yaz enterobakteri nerden basıl bulasır dıye ınsan bagırsagında buluna bır bakterı zaten
efsane2036

Benımkı entrekok degıl enterobakteri bende olan bakteri
efsane2036

Galişim pcr testınde doktor kesıldın basımıza ben enterobakteri bakterıden bahsedıyorum sen enteokok dan bahsedıyorsun
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

efsane2036 yazdı:Doktorun soyledıgı bu cınsel yolla bulasan bır sey degıl dedı bana
Modjo haklı ayrıca bi ihtimal daha var hijyen olmayan durumlarda bulaştırabilirsin kendine
murat222

efsane2036 yazdı:Galişim pcr testınde doktor kesıldın basımıza ben enterobakteri bakterıden bahsedıyorum sen enteokok dan bahsedıyorsun

Gelişim pcr testinde enterobakteri ile enteroccus aynı bölüm de bakılır ayrı değil dolayısıyla sende aynı aileden enteroccus enterobakteri veya e coli olabilir
murat222

modjo yazdı:entrobakteria hangi test sonucunda çıktı. bunun birsürü alt suşu var. gram negatif bakteridir kendisi uretreda bulunur ürer ölür gider böyle bir döngü vardır
Sen nasıl oldun kardeşim sağlam bi tedavi almıştın
murat222

efsane2036 yazdı:Galişim pcr testınde doktor kesıldın basımıza ben enterobakteri bakterıden bahsedıyorum sen enteokok dan bahsedıyorsun

Modjonun bilgilerin den faydalan eski tecrübeli bir hastadır
efsane2036

Hangı tedavılerden yanıt aldın bızı bılgılendırsen ereksıyon sorunu maf etti beni
Followme

Mesaj gönderen Followme »

Ereksiyon sorunu birazda psikolojik olabilir. Arı sütü bal probolis karışımı +keçiboynuzu özü denedinizmi. Her gün aç karnına
efsane2036

Beklıyorum
murat222

modjo yazdı:
murat222 yazdı:

Gelişim pcr testinde enterobakteri ile enteroccus aynı bölüm de bakılır ayrı değil dolayısıyla sende aynı aileden enteroccus enterobakteri veya e coli olabilir
harika tespit muratcim ben iyiyim çok şükür. daha da iyi olcam inşallah. sen nasılsın.
Şükür kardeşim sıfır olmasamda bnde iyiyim
Artık üremiyor demi enteroccus
Allah şifa versin
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

modjo yazdı:
murat222 yazdı:
modjo yazdı:
harika tespit muratcim ben iyiyim çok şükür. daha da iyi olcam inşallah. sen nasılsın.
Şükür kardeşim sıfır olmasamda bnde iyiyim
Artık üremiyor demi enteroccus
Allah şifa versin
sevindim iyi olmana çok şükür uremiyor ya oldü ya da biofilmde. ılerleyen günler de öğreneceğiz bunu.
Nasıl bir tedavi uyguluyorsun abi paylaşabilirmisin