Muhsin Balaban

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
NoLemers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Muhsin Balaban

Mesaj gönderen NoLemers »

Herkese merhabalar ben aydında oturuyorum muhsin balabana gitmeye karar verdim bu hafta ücret ve ulaşım hakkında bilgi verebilecek var mı ? Kurtköyde arkadasımda kalacağım oraya cok mu uzak kaçıyor
NoLemers

Re: Muhsin Balaban

Birde o gün içerisinde işlerim hallolur mu hemen
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Gsmahmut »

Kurtköy cok uzak beylikdüzü'ne 1.5 bucuk saat sürüyor şöyle yapacan pendik kurtkoyden, kadikoy uzun cayira gelecen orda metrobüse binip beylikdüzü belediye duraginda inmen gerekecek indikten sonra 5 dakika yürüyüş mesafesinde kime sorsan gösterir.. beylikdüzü medicana hastanesi
Gsmahmut

Pcr testi yapmazsan fazla surmuyor ama pcr testi yapiyim dersen sonuclar 3 günde cikiyor
NoLemers

Gsmahmut yazdı:Kurtköy cok uzak beylikdüzü'ne 1.5 bucuk saat sürüyor şöyle yapacan pendik kurtkoyden, kadikoy uzun cayira gelecen orda metrobüse binip beylikdüzü belediye duraginda inmen gerekecek indikten sonra 5 dakika yürüyüş mesafesinde kime sorsan gösterir.. beylikdüzü medicana hastanesi
Çok sağ ol bilgilendirdiğin için abi
NoLemers

Gsmahmut yazdı:Pcr testi yapmazsan fazla surmuyor ama pcr testi yapiyim dersen sonuclar 3 günde cikiyor
Pcr o hastanede yapılıyor mu ? Sizce yaptırayım mı orada yoksa baska yere mi göndereyim test için
Gsmahmut

Orda da yapiliyor bide labaratuvarlarda
NoLemers

Gsmahmut yazdı:Orda da yapiliyor bide labaratuvarlarda
Abi birde kaç gün boşalmadan gitmem gerekir daha dün boşaldım prostat sıvısı alabilmek icin kaç gün beklemeliyim
Gsmahmut

cucu3636 yazdı:
NoLemers yazdı:
Gsmahmut yazdı:Pcr testi yapmazsan fazla surmuyor ama pcr testi yapiyim dersen sonuclar 3 günde cikiyor
Pcr o hastanede yapılıyor mu ? Sizce yaptırayım mı orada yoksa baska yere mi göndereyim test için
Valla ben orada yaptırdım her hangi bir mikrop bulanmadı, yarın da düzene tekrar yaptırıcam oradan da çıkmzsa ne yapacam bilemiyorum
Senin tam olarak sikayetlerin nedir aga
Gsmahmut

cucu3636 yazdı:
Gsmahmut yazdı:
cucu3636 yazdı:
Valla ben orada yaptırdım her hangi bir mikrop bulanmadı, yarın da düzene tekrar yaptırıcam oradan da çıkmzsa ne yapacam bilemiyorum
Abi ben 3 senedir çekiyorum ben bu hastalığı, benim ilk problemim sık idrarı. Son zamanlarda o azaldı, ama şu anda, penis başı kıpkırmızı pütür pütür dokununca yanıyor ağrıdan boşalınca ağrıyor ve bunla beraber midem çok kötü, yemek yer yemez büyük tuvaletim geliyor, midem ağrıyor.
Bende de hep ağrılar ve sık idrar var beynim surekli orda, hic biseye konsantre olamiyorum gülmeyi unuttum. yaş kac aga bide iliskiden sonra mı bulastı
Gsmahmut

cucu3636 yazdı:
Gsmahmut yazdı:
cucu3636 yazdı: Abi ben 3 senedir çekiyorum ben bu hastalığı, benim ilk problemim sık idrarı. Son zamanlarda o azaldı, ama şu anda, penis başı kıpkırmızı pütür pütür dokununca yanıyor ağrıdan boşalınca ağrıyor ve bunla beraber midem çok kötü, yemek yer yemez büyük tuvaletim geliyor, midem ağrıyor.
Bende de hep ağrılar ve sık idrar var beynim surekli orda, hic biseye konsantre olamiyorum gülmeyi unuttum. yaş kac aga bide iliskiden sonra mı bulastı
28 yaşındayım. Yani bir anda olmadı bu abi yavaş yavaş oldu. Hatırlamıyorum tam nedenini
benim muhtemelen supheli iliskiden sonra oldu.. hic rahatlama olmuyor mu sende
Gsmahmut

cucu3636 yazdı:
Gsmahmut yazdı:
cucu3636 yazdı:
28 yaşındayım. Yani bir anda olmadı bu abi yavaş yavaş oldu. Hatırlamıyorum tam nedenini
benim muhtemelen supheli iliskiden sonra oldu.. hic rahatlama olmuyor mu sende
Yok abi sürekli aynı. O yüzden bende bulunamayan bir mikrop var diye düşünüyorum,
aynen benimde oyle mikrop bulunamiyor bi tek prostat sıvısından pcr vermedim onda da cikmazsa işim zor
NoLemers

Prostat sıvısı vermeden önce kac gün boşalmadını ben dün boşaldım sa salı günü muayene olsam sakıncası olur mu
Gsmahmut

NoLemers yazdı:Prostat sıvısı vermeden önce kac gün boşalmadını ben dün boşaldım sa salı günü muayene olsam sakıncası olur mu
Olmaz kardeş
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Pcr felan yaptirmamisti zaman kaybi bu doktor bir de para tuzagi tek yonu hastaligini goruyor durumuna bakiyor baskada bisey yok...
prostabeast
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen prostabeast »

Muhsin hoca konuya son derece bilimsel yaklaşan bir hekim. Hacamat ve sülükten medet umanların hocayı zaman kaybı olarak görmesi normal o yüzden.
Bayrak2534
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Bayrak2534 »

Muhsin hoca muayene ve prc toplam ne kadar ödüyoruz son yaptıran arkadas bilgi verebilirmi teşekkürler Çünkü bende son prc yaptırıp ona göre blr yol çizmem gerek 2 yıldır blr turlu tedaviye başlayamadım.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

cucu3636 yazdı:
Gsmahmut yazdı:
cucu3636 yazdı:
Abi ben 3 senedir çekiyorum ben bu hastalığı, benim ilk problemim sık idrarı. Son zamanlarda o azaldı, ama şu anda, penis başı kıpkırmızı pütür pütür dokununca yanıyor ağrıdan boşalınca ağrıyor ve bunla beraber midem çok kötü, yemek yer yemez büyük tuvaletim geliyor, midem ağrıyor.
Mide ve bağırsaklara çok vuruyor kardeşim bu bas belası illah illah dedirtti. Biraz düzene girdin diye hatırlıyordum seni ben muhsin hoca ilaç vermemişti düzeldin diye :oops: geçen hafta o kadar kötü oldum ki işten izin alamadım haftasonu zor gittim doktora haplara sıcak suya devam :oops:
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

cucu3636 yazdı:
asosyal yazdı:
cucu3636 yazdı: Abi ben 3 senedir çekiyorum ben bu hastalığı, benim ilk problemim sık idrarı. Son zamanlarda o azaldı, ama şu anda, penis başı kıpkırmızı pütür pütür dokununca yanıyor ağrıdan boşalınca ağrıyor ve bunla beraber midem çok kötü, yemek yer yemez büyük tuvaletim geliyor, midem ağrıyor.
Mide ve bağırsaklara çok vuruyor kardeşim bu bas belası illah illah dedirtti. Biraz düzene girdin diye hatırlıyordum seni ben muhsin hoca ilaç vermemişti düzeldin diye :oops: geçen hafta o kadar kötü oldum ki işten izin alamadım haftasonu zor gittim doktora haplara sıcak suya devam :oops:
Şu anda düzendeyim Kültür ve Pcr yaptırıyorum. İnşallah bir şey ürer üremezse ne yapcağımı bilmiyorum. Bu arada Çevre hastanesinde ki doktor bu zamana kadar en çok sıvı çıkaran doktor oldu bende 3 senede 10 doktor gezmişiödir
kardeş sonuç ne oldu düzende? çevre hastanesindeki doktor kim adını yazabilir misin?
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

cucu3636 yazdı:
muzdarip yazdı:
cucu3636 yazdı:
Şu anda düzendeyim Kültür ve Pcr yaptırıyorum. İnşallah bir şey ürer üremezse ne yapcağımı bilmiyorum. Bu arada Çevre hastanesinde ki doktor bu zamana kadar en çok sıvı çıkaran doktor oldu bende 3 senede 10 doktor gezmişiödir
kardeş sonuç ne oldu düzende? çevre hastanesindeki doktor kim adını yazabilir misin?

Abi bi bok çıkmadı işte. Hiç bir şey üremedi :).

Doktor halil ibrahim di pazartesi tekrar gidiceö yanına.
Bi bok çıkmadı diye geri yollamaz ınsaallah
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Pcr testınde mantar varsa cıkıyor zaten yaptırmadınsa yaptır mutlaka
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

efsane2036 yazdı:Pcr testınde mantar varsa cıkıyor zaten yaptırmadınsa yaptır mutlaka
Düzen genital panel pcr testinde mantara bakmıyor
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Gelişim bakıyor mantara
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

efsane2036 yazdı:Gelişim bakıyor mantara
Gelişim bakıyor da gelişim artık bana ticaret hane gibi gelmeye başladı