İntihar edecegim dayanamiyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kazaktime
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: İntihar edecegim dayanamiyorum

Mesaj gönderen kazaktime »

bb544 yazdı:
kazaktime yazdı:
bb544 yazdı: Sen nasıl oldun iyiydin
Ben şükür iyiym. Söylemek olursa ağrım sızım yok çok şükür. Cinsellik te kendimi tutamıyorum:) sperm filan ereksion super. Semptomlar sıfır. Çok zor günler geçiridm
Seni o doktor iyi etti mehmet mi neydi allah bozmasın
Evet. Kaç doktor urolog gezdim. Ama beni enfeksiyon doktoru iyi yaptı
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

kazaktime yazdı:
bb544 yazdı:
kazaktime yazdı: Ben şükür iyiym. Söylemek olursa ağrım sızım yok çok şükür. Cinsellik te kendimi tutamıyorum:) sperm filan ereksion super. Semptomlar sıfır. Çok zor günler geçiridm
Seni o doktor iyi etti mehmet mi neydi allah bozmasın
Evet. Kaç doktor urolog gezdim. Ama beni enfeksiyon doktoru iyi yaptı
Allah bozmasın. Benim 9-21 de 21 gün askerlik var ondan sonra yurt dışında bir yerde 1 ay kurs alıcam rusya ukrayna veya kazakistanda
Allah büyük :roll:
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

acillerde stajyer hekim olduğu için ne yapacaklarını tam olarak bilmiyorlar.gerçi yanlarında bir tane de uzman oluyor ama onlarda da üroloji uzmanına denk gelmediyseniz işini zor.ben acile gittiğim zaman doktora direkt kronik prostatit olduğumu söyleyip bana yarayan ilaçlar şunlar şunlar diyerek yazdırıyorum.tahlil yapılmasına gerek yok.zaten tahlillerde bir şey çıktığı yok.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

okan yazdı:Ben de iki hastalıkla birden uğraşıyorum kendimi bildim bileli. Daha 20 yaşındayım. Sen bizim için değerlisin abi umarım iyileşirsin.
Okan biri bildiğim kadarıyla epidimitit. diğeri ne?
okan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen okan »

muzdarip yazdı:
okan yazdı:Ben de iki hastalıkla birden uğraşıyorum kendimi bildim bileli. Daha 20 yaşındayım. Sen bizim için değerlisin abi umarım iyileşirsin.
Okan biri bildiğim kadarıyla epidimitit. diğeri ne?
Epididimit varmıydı yokmuydu bilmiyorum. Ama şuan kronik prostatit var. Doğuştan dudak damak yarığım var bir de.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

kazaktime yazdı:
bb544 yazdı:
kazaktime yazdı:Özür dilerim küfür edeceğim. Bu hastalığı beyinden siktir etmedikce ne kadar ilaç kullansan da boş.
Sen nasıl oldun iyiydin
Ben şükür iyiym. Söylemek olursa ağrım sızım yok çok şükür. Cinsellik te kendimi tutamıyorum:) sperm filan ereksion super. Semptomlar sıfır. Çok zor günler geçiridm
İyi olmana sevindim tedavi şeklini planını ve neler kullandığını ve çıkan bakteriler nelerdi kardeşim paylaşırsan mübarek günde belki birilerinin iyileşmesine vesile olursun bekliyoruz
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
eserben

Mesaj gönderen eserben »

Gsmahmut yazdı:Arkadaslar agrilardan yatalak gibi yataklara dustum bu agrı ve sızılarım dinmiyor. Sinirlerim zedelendi. buraya 3 gun yazmazsam bilinki intihar ettim dayanamiyorum artik. kac kilo verdim eriyorum gün güne aynaya bakiyorum kendimi taniyamiyorum
Güzel kardeşim ne yap ne et iğne+antibiyotik+sık masaj 3 günde bir bunu yap. Bırakma sakın iğne antibiyotik seni hemen iyileştirmeyecek belki 3-4 ay bu şekilde devam edeceksin. Bir an önce bu yönteme geçmelisin.
Gsmahmut

Mesaj gönderen Gsmahmut »

eserben yazdı:
Gsmahmut yazdı:Arkadaslar agrilardan yatalak gibi yataklara dustum bu agrı ve sızılarım dinmiyor. Sinirlerim zedelendi. buraya 3 gun yazmazsam bilinki intihar ettim dayanamiyorum artik. kac kilo verdim eriyorum gün güne aynaya bakiyorum kendimi taniyamiyorum
Güzel kardeşim ne yap ne et iğne+antibiyotik+sık masaj 3 günde bir bunu yap. Bırakma sakın iğne antibiyotik seni hemen iyileştirmeyecek belki 3-4 ay bu şekilde devam edeceksin. Bir an önce bu yönteme geçmelisin.
Abi masaj derken hangi masaj
eserben

Mesaj gönderen eserben »

Gsmahmut yazdı:
eserben yazdı:
Prostat masajı kardeşim kendin yapabilirsen %50 sini hallettin sayılır bu işin kendin yapamazsan doktora yaptırsan malum mali külfet oluşturur. Ben kendim son 3-4 ayda 30 seans masaj yapmışımdır.
Gsmahmut

eserben yazdı:
Gsmahmut yazdı:
eserben yazdı: Güzel kardeşim ne yap ne et iğne+antibiyotik+sık masaj 3 günde bir bunu yap. Bırakma sakın iğne antibiyotik seni hemen iyileştirmeyecek belki 3-4 ay bu şekilde devam edeceksin. Bir an önce bu yönteme geçmelisin.
Prostat masajı kardeşim kendin yapabilirsen %50 sini hallettin sayılır bu işin kendin yapamazsan doktora yaptırsan malum mali külfet oluşturur. Ben kendim son 3-4 ayda 30 seans masaj yapmışımdır.
abi nasil becerecem doktor bile zor cikariyor
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

Gsmahmut yazdı:
eserben yazdı:
Gsmahmut yazdı: Abi masaj derken hangi masaj
Bende kendim yapıyorum bazen 10 damlayo bile geçiyor fıskırıyor ama enterokok stafilokok sprektokok olanlarda geri dönüş zor oluyor veya olmuyor prostatta taş oluşuyor bakteri kendini koruyor geçmiyor bende his kaybı var penis başında hissizlik yani muhsin hoca 1 cm taş var bu baskı yapıyor sinire ondan dedi
Gsmahmut

bb544 yazdı:
Gsmahmut yazdı:
eserben yazdı: Prostat masajı kardeşim kendin yapabilirsen %50 sini hallettin sayılır bu işin kendin yapamazsan doktora yaptırsan malum mali külfet oluşturur. Ben kendim son 3-4 ayda 30 seans masaj yapmışımdır.
Bende kendim yapıyorum bazen 10 damlayo bile geçiyor fıskırıyor ama enterokok stafilokok sprektokok olanlarda geri dönüş zor oluyor veya olmuyor prostatta taş oluşuyor bakteri kendini koruyor geçmiyor bende his kaybı var penis başında hissizlik yani muhsin hoca 1 cm taş var bu baskı yapıyor sinire ondan dedi
Biz de kendimizi alistirmak lazim bu masaja. Hangi posizyonda yapiyorsun aga
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

Alaturka tuvalete oturur gibi eller önde hafif öne egiliyorum bir elimle destek alıyorum digeriyle masaj parmak atıyorum
Gsmahmut

bb544 yazdı:Alaturka tuvalete oturur gibi eller önde hafif öne egiliyorum bir elimle destek alıyorum digeriyle masaj parmak atıyorum
biraz zor gibi ama inşallah başarırız
kazaktime

Mesaj gönderen kazaktime »

eserben yazdı:
Kullanıcı adıma girerek daha iyi okuya bilirisniz tedavi şeklinle