Zafer hocaya gidipde umduğunu bulamayan varmı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Black10
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Zafer hocaya gidipde umduğunu bulamayan varmı

Mesaj gönderen Black10 »

Bugün tekrar gittiğim Zafer hoca ile ilgili toplam durumumu yazayım.
19.06 da prostattaki lökosit sayısı ölçülemeyecek kadar fazla çıktı
Genta çözelti 5 (iğne) adet bittikten sonra kullanmam icin ise
2 kutu Tetradox ve 2 kutu tarivid verdi.
08.07 de tekrar gittim lökosit sayısı 12 - 14 aralığında çıktı
Klindan 150 kg 2 kutu gunde 3 tane bitiminde de
Biteral 500mg iki kutu günde 2 tane kullandım.
Bugün tekrar muayeneye gittim ve lökosit sayısının 1 - 2 ye düştüğünü söyledi.
Iyilestin diyerek ilaç vermedi. Ağrılarımın hafiflediği soyleyebilirim
(Tamamen geçmedi) ve cinsel iliskide his kaybı dışında bir şikayetim yok şimdilik. Olur ise tekrar yazacağım 1 ay sonra tekrar şikayetim olmasa da kontrole gitmeyi düşünüyorum. Umarim gercekten gecmistir.
sessiz01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sessiz01 »

Black10 yazdı:Bugün tekrar gittiğim Zafer hoca ile ilgili toplam durumumu yazayım.
(Tamamen geçmedi) ve cinsel iliskide his kaybı dışında bir şikayetim yok şimdilik. Olur ise tekrar yazacağım 1 ay sonra tekrar şikayetim olmasa da kontrole gitmeyi düşünüyorum. Umarim gercekten gecmistir.
sık idrar şikayetiniz varmiydi bende 1-2 düşünce hadi iyileştin dedi ama şikayetler geçmedi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Black10 yazdı:Bugün tekrar gittiğim Zafer hoca ile ilgili toplam durumumu yazayım.
Prostat sivinizda lokosit gorulmesi sizin icin veri acisindan cok onemli. Lokosit odakli tedavinizden fayda gormussunuz. Yanliz pesini birakmayin yukselmesine firsat vermeyip, uzun sure stabilde tutmaya bakin, 1-2 yil gibi. Iyilesirsiniz.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Kimse ne çektiğini hastanın kendisinden daha iyi anlayamaz.doktorda olsa o da diğer insanlar gibi bizim dünyamızın insanı değil.kimse kimsenin umrumda olmaz.bu da doğal bir şey zaten.zafer hoca gibi bir kaç doktorun bu meseleye eğilimleri sayesinde diğer doktorlarında ilgisi biraz bu hastalığa yöneldi.doktorlar zaman geçtikçe kendini geliştiriyor.yıllar önceki zafer hoca şimdiki zafer hoca aynı olamaz.doktorlukta başarı tecrübeden geçer.
eserben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen eserben »

Imzekken yazdı:Prostatit denilince akla gelen doktor zafer hocadır zira forundada ismi sürekli zikrediliyor iyileşende birçok hasta var sanırsak peki zafer hocaya gidipde hala hasta olan iyileşemeyen , veya yarım iyileşen tam iyileşemeyen varmı zafer hocadan önce ve zafer hocadan sonra diyebileceğiniz bir durum varmı
Zafer hocanın tedavisi doğru ama eksik iğne+antibiyotik+takviye ve ++++sık prostat masajı+++. Zafer hoca kontrolden kontrole sıvıyı getirir bırakır masajı sonra 1 ay sonra yine gidersin yaptırırsın işe yaramaz. Öyle öyle 5 sene daha gidersin. İlaçlar esnasında sık masaj şart. İlk bir ay 3 günde bir. 2. Ay haftada 2 defa. 3. Ay haftada 1 defa olacak şekilde. 3 aylık periyotta eğer ki prostatite yeni bulaşmışsanız. 3. Ay dan sonra sanırım daha antibiyotik kullanmazsınız. 3. Ayda sonra takviye + yine haftada bir prostat masajı uygulayabilirsiniz. Bunları yapıp hala devam ediyorsa şikayetleriniz sorun şu ödemli bölgenin masaj yaptığınız bölgenin karşı uç tarafında kalması ve yeterince baskı ve temas uygulanamamasındandır. Bunu keşfetmem 5. Ayımı buldu 5. Aydan sonra self masaja başladım. 6 aydır zafer hocaya gitmiyordum eğer kötü olursam bir daha muhsin hocaya giderim dedim ama ona da gitmedim. Çok şükür iyiyim tek sorun ereksiyon %70 80 lerde. Herkese geçmiş olsun.
Black10

Mesaj gönderen Black10 »

kadir yazdı:
Prostat sivinizda lokosit gorulmesi sizin icin veri acisindan cok onemli. Lokosit odakli tedavinizden fayda gormussunuz. Yanliz pesini birakmayin yukselmesine firsat vermeyip, uzun sure stabilde tutmaya bakin, 1-2 yil gibi. Iyilesirsiniz.
Burdan okuduklarıma istinaden peşini bırakmayacağım evet, sizlere de (burdaki herkeze) yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.
Buarada sadece antibiotik kullanmadım, diet e de dıkkat etmeye calıstım elımden geldıgınce
Black10

Mesaj gönderen Black10 »

sessiz01 yazdı:
sık idrar şikayetiniz varmiydi bende 1-2 düşünce hadi iyileştin dedi ama şikayetler geçmedi
Daha açık yazayım,
Ben bu hastalığı Ekim - Kasım 2018 gibi cinsel yolla kaptığımı düşünüyorum ilk doktorun verdiği antibiotikden sonra sen prostatıt olmussun dıyıp yolladı benı, Medical park goztepe hastanesı doktor ısmını hatırlamıyorum.
Daha sonra Medical park Bahçelievler de Doç. Ömer Bey e gıttım oda prostat muayenesı sonucunda ıdrar testınde cıkan lokosıt de ıltahap gordu, Tetradox ve tarivid verdi, sonrasında sıkayetlerım azaldı dedım tamam duzelır dedı ve gönderdi. Sonrasında bunu kabul ettım ve burayı okumaya başladım.
ilk şikayetlerim İdrar da kesılme ve tazzık eksıklıği göbek ve penıs arası bölgede sertlık ve ağrı, testıslerde ağrı, peniste his kaybı ve sık idrara çıkma seklındeydı condom kullanmadan cınsel ılıskı suresı 1 saatı buluyordu. Ama herhangi bir cinsel ısteksızlık hiç olmadı. Ayrıca ben hatırladıgım tüm hayatım boyunca sık ıdrara çıktım. idrar kesemın küçük olduğu ıle ılgılı bırseyler hatırlıyorum cocuklugumdan.
Hazıran başında zafer hoca ya gıttım zaten dıkkat ettıgım beslenmeme ıyıce uymaya başlayarak ılacları kullandım. Şuan ki durumum da bol lokositten (ölçülemeyecek kıvamdan) 1 -2 ye düşmesı ve idrar süresinin uzaması tazzik de arttı. Kalan tek sıkıntım karındaki sertlik ve arasıra o bölgede ağrı. Bu süre zarfında kışın brokoli kürü yaptım ve ınanılmaz fayda gordum 21 gun tam anlamıyla yaptım gramı gramına. eğer bulabılseydım antibiotik kullanırkende yapacaktım. birde kabak çekirdeği ve çörek otu yağı kullanıyorum dıger takvıyelerı hala buradan araştırıyorum.
Tekrar tekrar buraya yazan herkeze teşekkür ederim.
sessiz01

Black10 yazdı:
sessiz01 yazdı:
Daha açık yazayım,
Ben bu hastalığı Ekim - Kasım 2018 gibi cinsel yolla kaptığımı düşünüyorum ilk doktorun verdiği antibiotikden sonra sen prostatıt olmussun dıyıp yolladı benı, Medical park goztepe hastanesı doktor ısmını hatırlamıyorum.
Daha sonra Medical park Bahçelievler de Doç. Ömer Bey e gıttım oda prostat muayenesı sonucunda ıdrar testınde cıkan lokosıt de ıltahap gordu, Tetradox ve tarivid verdi, sonrasında sıkayetlerım azaldı dedım tamam duzelır dedı ve gönderdi. Sonrasında bunu kabul ettım ve burayı okumaya başladım.
ilk şikayetlerim İdrar da kesılme ve tazzık eksıklıği göbek ve penıs arası bölgede sertlık ve ağrı, testıslerde ağrı, peniste his kaybı ve sık idrara çıkma seklındeydı condom kullanmadan cınsel ılıskı suresı 1 saatı buluyordu. Ama herhangi bir cinsel ısteksızlık hiç olmadı. Ayrıca ben hatırladıgım tüm hayatım boyunca sık ıdrara çıktım. idrar kesemın küçük olduğu ıle ılgılı bırseyler hatırlıyorum cocuklugumdan.
Hazıran başında zafer hoca ya gıttım zaten dıkkat ettıgım beslenmeme ıyıce uymaya başlayarak ılacları kullandım. Şuan ki durumum da bol lokositten (ölçülemeyecek kıvamdan) 1 -2 ye düşmesı ve idrar süresinin uzaması tazzik de arttı. Kalan tek sıkıntım karındaki sertlik ve arasıra o bölgede ağrı. Bu süre zarfında kışın brokoli kürü yaptım ve ınanılmaz fayda gordum 21 gun tam anlamıyla yaptım gramı gramına. eğer bulabılseydım antibiotik kullanırkende yapacaktım. birde kabak çekirdeği ve çörek otu yağı kullanıyorum dıger takvıyelerı hala buradan araştırıyorum.
Tekrar tekrar buraya yazan herkeze teşekkür ederim.
teşekkurler bu ay sonu yine gidecem zafer hocaya lokasit yukseldi mi felan sık idrar biraz düzelmişti yine başladi
Black10

Mesaj gönderen Black10 »

Zafer hoca da bana ''ıyısın '' dedı ama ay sonu senelik izne çıkmadan tekrar gıdecegım tekrar test yaptırıp sonucu ve durumumu paylaşacağım,
Bu arada yazmayı unuttuğum başka bırsey de testıslerde varıkosel olması solda daha fazla olmak uzere ıkısınde de var 4 ay once sperm testı normal cıktı.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Zafer hocanin uyguladigi sistem bellidir, lokosit odakli tedavi yapar. Rektal tuseyi eniyi yapan drlardan biridir. Herkes iyi olmuyor maalesef. Ama iyilesen arkadaslar var..arada sirada benide ararlar sagolsunlar. Iyilesen olmadigi gibi benim bildigim 20 civarinda iyilesen hasta var. Kronik prostatit bazi hastalarda tamamen gecmeyebilir.Drlarin yapacagi, bu gibi durumlarda hastanin sikayetlerini azaltip konforlu yasatmaktir. Bu arada baska dogru durust bir dr goremiyorum maalesef bu alanda bundan iyisini.Varsa daha iyisi burada paylasabilirsiniz.
sessiz01

kadir yazdı:Zafer hocanin uyguladigi sistem bellidir, lokosit odakli tedavi yapar. Rektal tuseyi eniyi yapan drlardan biridir. Herkes iyi olmuyor maalesef. Ama iyilesen arkadaslar var..arada sirada benide ararlar sagolsunlar. Iyilesen olmadigi gibi benim bildigim 20 civarinda iyilesen hasta var. Kronik prostatit bazi hastalarda tamamen gecmeyebilir.Drlarin yapacagi, bu gibi durumlarda hastanin sikayetlerini azaltip konforlu yasatmaktir. Bu arada baska dogru durust bir dr goremiyorum maalesef bu alanda bundan iyisini.Varsa daha iyisi burada paylasabilirsiniz.
aynn kaç doktora gittim zafer hoca gibi değiller adamlar direk tahlil yap gonder tanı bile koyamiyorlar aktif mesane ,kum dokuyon,pskolojik sorun,acıbadem prof doktor sende şımarik mesane var dedi tanıya bakarmisiniz prof olmuş şımarık mesane diye tanı koyuyor :) çok şımarttık ondan olabilir :)
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

sessiz01 yazdı:
kadir yazdı:Zafer hocanin uyguladigi sistem bellidir, lokosit odakli tedavi yapar. Rektal tuseyi eniyi yapan drlardan biridir. Herkes iyi olmuyor maalesef. Ama iyilesen arkadaslar var..arada sirada benide ararlar sagolsunlar. Iyilesen olmadigi gibi benim bildigim 20 civarinda iyilesen hasta var. Kronik prostatit bazi hastalarda tamamen gecmeyebilir.Drlarin yapacagi mı, bu gibi durumlarda hastanin sikayetlerini azaltip konforlu yasatmaktir. Bu arada baska dogru durust bir dr goremiyorum maalesef bu alanda bundan iyisini.Varsa daha iyisi burada paylasabilirsiniz.
aynn kaç doktora gittim zafer hoca gibi değiller adamlar direk tahlil yap gonder tanı bile koyamiyorlar aktif mesane ,kum dokuyon,pskolojik sorun,acıbadem prof doktor sende şımarik mesane var dedi tanıya bakarmisiniz prof olmuş şımarık mesane diye tanı koyuyor :) çok şımarttık ondan olabilir :)
İlk başta banada öyle söyledi doktor kılıklılar hatta ürodinamiye bile soktular sende aktif mesane var dediler ürispas yazdılar tabi bilmiyorumki daha birşey aldım kullandım yok geçmiyor sonra tekrsr gittim başka doktora oda bir aktif meaane ilacı yazdı onu yuttum ama araştırmaya başladım tabi sonra kendim koydum teşhisi prostat iltihaplanması doktora gittim dedimki bende prostat iltihaplanması olmasın dedim o doktor kılıklıda bana o kadar biliyosan tedavinide uyguluyaydın buraya neden geldin dedi tabi sonra başka doktora bu sefer oda bi şeyin yok dedi tam odadan çıkarken gözümü kararttım hocam dedim bi rektal muayene yapsaydınız dedim tabi dedi sağolsun yaptı muayeneyi tabi baya ağrıdı malüm ödem var dedi prostat iltihabı var sende 2 kutu bactrim forte verdi yut gel dedi yuttum bir şey değişmedi geri gittim geçmediyse sendeki virüsdür ona bişey yapamayız dedi bende tabi dayandım bitkilere gene tık yok başka hastaneye gittim bu sefer orda baya ilgilendi doktor prostat sıvısı ölçtü prostat sıvısında üreme olmadı ama nadir lökosit göründü oda 2 kutu cipro ile volteren verdi ben bir kutu cipro yuttum diğerinde bactrim aldım gene gene geçmedi sonrada alfa blojerle yazdı doktor artık antibiyotantibiyotik yazamam dedi baya uzun oldu kusura bakmayın şunu diyecem şimdi ben 4 kutu antibiyotikden başka birşey kullanmadım bitkiler hariç şimdi benim ne yapmam lazım pek direnç kazanmamışdır bakteri diyorum şimdi bir antibiyotik alsam en makulü hangisi olur
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Imzekken yazdı:
sessiz01 yazdı:
kadir yazdı:Zafer hocanin uyguladigi sistem bellidir, lokosit odakli tedavi yapar. Rektal tuseyi eniyi yapan drlardan biridir. Herkes iyi olmuyor maalesef. Ama iyilesen arkadaslar var..arada sirada benide ararlar sagolsunlar. Iyilesen olmadigi gibi benim bildigim 20 civarinda iyilesen hasta var. Kronik prostatit bazi hastalarda tamamen gecmeyebilir.Drlarin yapacagi mı, bu gibi durumlarda hastanin sikayetlerini azaltip konforlu yasatmaktir. Bu arada baska dogru durust bir dr goremiyorum maalesef bu alanda bundan iyisini.Varsa daha iyisi burada paylasabilirsiniz.
İlk başta banada öyle söyledi doktor kılıklılar hatta ürodinamiye bile soktular sende aktif mesane var dediler ürispas yazdılar tabi bilmiyorumki daha birşey aldım kullandım yok geçmiyor sonra tekrsr gittim başka doktora oda bir aktif meaane ilacı yazdı onu yuttum ama araştırmaya başladım tabi sonra kendim koydum teşhisi prostat iltihaplanması doktora gittim dedimki bende prostat iltihaplanması olmasın dedim o doktor kılıklıda bana o kadar biliyosan tedavinide uyguluyaydın buraya neden geldin dedi tabi sonra başka doktora bu sefer oda bi şeyin yok dedi tam odadan çıkarken gözümü kararttım hocam dedim bi rektal muayene yapsaydınız dedim tabi dedi sağolsun yaptı muayeneyi tabi baya ağrıdı malüm ödem var dedi prostat iltihabı var sende 2 kutu bactrim forte verdi yut gel dedi yuttum bir şey değişmedi geri gittim geçmediyse sendeki virüsdür ona bişey yapamayız dedi bende tabi dayandım bitkilere gene tık yok başka hastaneye gittim bu sefer orda baya ilgilendi doktor prostat sıvısı ölçtü prostat sıvısında üreme olmadı ama nadir lökosit göründü oda 2 kutu cipro ile volteren verdi ben bir kutu cipro yuttum diğerinde bactrim aldım gene gene geçmedi sonrada alfa blojerle yazdı doktor artık antibiyotantibiyotik yazamam dedi baya uzun oldu kusura bakmayın şunu diyecem şimdi ben 4 kutu antibiyotikden başka birşey kullanmadım bitkiler hariç şimdi benim ne yapmam lazım pek direnç kazanmamışdır bakteri diyorum şimdi bir antibiyotik alsam en makulü hangisi olur
En makulü prostat sıvısından kültür yaptır ve çıkan antibiyograma göre antibiyotik Alman daha dogru olur
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
umutsuz123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen umutsuz123 »

kadir yazdı:
sessiz01 yazdı:
kadir yazdı: Bu konuyu daha once cok isledik..lokosit ve bakteri cikmassa semptomlar varsa, nonbakteriyel tip, kategori 3A sinifina girersin ozaman kardesim. Tedavisi ise, semptomlara yonelik ampirik antibiyotik tedavisi.
abi bende bakteri çıkmadi lokosit tek çıktı onuda sıfırladik ama sık idrar şikayeti gitmedi
Idrar sikayeti.hemen gecmiyor.maalesef ... bir ikisene lazim..bilginiz olsun.
Kadir abı bende yine menıde kan geldi ufak bi parça pıhtı şeklinde 4 5 ayda bir tekrarlamaya başladı bu.Hastalık nuksettikcemi geliyor acaba?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

umutsuz123 yazdı:
kadir yazdı:
sessiz01 yazdı:
abi bende bakteri çıkmadi lokosit tek çıktı onuda sıfırladik ama sık idrar şikayeti gitmedi
Idrar sikayeti.hemen gecmiyor.maalesef ... bir ikisene lazim..bilginiz olsun.
Kadir abı bende yine menıde kan geldi ufak bi parça pıhtı şeklinde 4 5 ayda bir tekrarlamaya başladı bu.Hastalık nuksettikcemi geliyor acaba?
Idrarda ve menide bazen pihti cikiyor. Zorlanmadan olabilir. Tüm uretral akintilardan yani, prostat sivisi, meni ve idrardan kultur yaptirin. Lokosit cikiyorsa onada baktirin. Kültür yaptirirken, ureoplazma-mikoplazma, clamidya icinde bakilsin diye soyleyin.
Rumuz4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Rumuz4848 »

Saçma bir başlık olmuş herkes zafer hocaya gitti her hasta iyilesseydi bu forum olmazdı dunyada kronik prostatit hastası olmazdı zafer hoca yılın bilim insanı seçilirdi.. prostat sıvısından kültüre bakmaya tenezzül bile etmiyor insanlari yanlıs yönlendirmeyin külture bakan doktor ilk tercih olsun
Imzekken

Rumuz4848 yazdı:Saçma bir başlık olmuş herkes zafer hocaya gitti her hasta iyilesseydi bu forum olmazdı dunyada kronik prostatit hastası olmazdı zafer hoca yılın bilim insanı seçilirdi.. prostat sıvısından kültüre bakmaya tenezzül bile etmiyor insanlari yanlıs yönlendirmeyin külture bakan doktor ilk tercih olsun
Tmm
Imzekken

huseyin252 yazdı:
Imzekken yazdı:
sessiz01 yazdı:
En makulü prostat sıvısından kültür yaptır ve çıkan antibiyograma göre antibiyotik Alman daha dogru olur
Abi kültürü yaptırdım ama üreme olmuyor bulamıyolar düzene mi vermem gerekirki bide
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Rumuz4848 yazdı:Saçma bir başlık olmuş herkes zafer hocaya gitti her hasta iyilesseydi bu forum olmazdı dunyada kronik prostatit hastası olmazdı zafer hoca yılın bilim insanı seçilirdi.. prostat sıvısından kültüre bakmaya tenezzül bile etmiyor insanlari yanlıs yönlendirmeyin külture bakan doktor ilk tercih olsun
onun bir mantigi var ama
1- kulturde flora bakteri de uruyor. bosuna antb aliyorsun.
2- her bakteri kulturde uremiyor
3- urese bile ureyen bakterinin yaninda uretilemwmis yani miks bakterin de olabilir

sen simdi bu durumda ne yapardin?
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Imzekken yazdı:
huseyin252 yazdı:
Imzekken yazdı: İlk başta banada öyle söyledi doktor kılıklılar hatta ürodinamiye bile soktular sende aktif mesane var dediler ürispas yazdılar tabi bilmiyorumki daha birşey aldım kullandım yok geçmiyor sonra tekrsr gittim başka doktora oda bir aktif meaane ilacı yazdı onu yuttum ama araştırmaya başladım tabi sonra kendim koydum teşhisi prostat iltihaplanması doktora gittim dedimki bende prostat iltihaplanması olmasın dedim o doktor kılıklıda bana o kadar biliyosan tedavinide uyguluyaydın buraya neden geldin dedi tabi sonra başka doktora bu sefer oda bi şeyin yok dedi tam odadan çıkarken gözümü kararttım hocam dedim bi rektal muayene yapsaydınız dedim tabi dedi sağolsun yaptı muayeneyi tabi baya ağrıdı malüm ödem var dedi prostat iltihabı var sende 2 kutu bactrim forte verdi yut gel dedi yuttum bir şey değişmedi geri gittim geçmediyse sendeki virüsdür ona bişey yapamayız dedi bende tabi dayandım bitkilere gene tık yok başka hastaneye gittim bu sefer orda baya ilgilendi doktor prostat sıvısı ölçtü prostat sıvısında üreme olmadı ama nadir lökosit göründü oda 2 kutu cipro ile volteren verdi ben bir kutu cipro yuttum diğerinde bactrim aldım gene gene geçmedi sonrada alfa blojerle yazdı doktor artık antibiyotantibiyotik yazamam dedi baya uzun oldu kusura bakmayın şunu diyecem şimdi ben 4 kutu antibiyotikden başka birşey kullanmadım bitkiler hariç şimdi benim ne yapmam lazım pek direnç kazanmamışdır bakteri diyorum şimdi bir antibiyotik alsam en makulü hangisi olur
Abi kültürü yaptırdım ama üreme olmuyor bulamıyolar düzene mi vermem gerekirki bide
Kardeş flora bakteri ni labların çoğu çalışmıyor bildiğim kadarı ile düzen hangi bakteri çıkarsa çıksın çalışıyorlar o yüzden düzende prostat sıvısı kültür pcr yap birde semen kültürü ve pcr yap derim imkanın varsa birde rastgele antibiyotik kullanma
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Imzekken

huseyin252 yazdı:
Imzekken yazdı:
huseyin252 yazdı: En makulü prostat sıvısından kültür yaptır ve çıkan antibiyograma göre antibiyotik Alman daha dogru olur
Kardeş flora bakteri ni labların çoğu çalışmıyor bildiğim kadarı ile düzen hangi bakteri çıkarsa çıksın çalışıyorlar o yüzden düzende prostat sıvısı kültür pcr yap birde semen kültürü ve pcr yap derim imkanın varsa birde rastgele antibiyotik kullanma
Abi sağol bilgilendirdiğin için pcr cinsel yolla bulaşan etkenleri mi arıyo bende hiç cinsel yaşam olmadı hatta milli bile olmadım daha ama bu hastalık karşıma çıktı düzene gitsem bana maliyeti ne olur abi bir bilgin varmı
Mrshadow

prostat siterildir evet ama prostat sivisi alinirken uretrayi geciyor, sonucta igne ile girip almiyorsun. uretranin doga florasinda olan bir bakteri sana prostat sivisinda gibi gozukebilir
Imzekken

modjo yazdı:zafer beyin tedavisi sudur: lökosit yüksekse enfeksiyon var enfeksiyonu hangi bakterinin yaptığı önemli değil antibiyotik tedavisiyle lökosit düşüyorsa ise yaramış demektir. bu faydalimi? evet faydalı. peki kalicımı? orası tartışılır. bu yüzden kronik diyoruz. bunu sadece zafer hoca icin söylemekte yanlış aslında turkiyedeki drlarin bir çoğu birşekilde tedavi uyguluyor. enfeksiyoncular hariç.
Ne gibi faydası var abi sen gittinmi zafere
Mrshadow

modjo yazdı:
Mrshadow yazdı:prostat siterildir evet ama prostat sivisi alinirken uretrayi geciyor, sonucta igne ile girip almiyorsun. uretranin doga florasinda olan bir bakteri sana prostat sivisinda gibi gozukebilir
sağlıklı birini götür 3 gün üst üste idrar kültürü yaptır tek bir flora bakterisi çıkmaz
sende de cogu zaman uretilemez
Imzekken

modjo yazdı:
Imzekken yazdı:
modjo yazdı:zafer beyin tedavisi sudur: lökosit yüksekse enfeksiyon var enfeksiyonu hangi bakterinin yaptığı önemli değil antibiyotik tedavisiyle lökosit düşüyorsa ise yaramış demektir. bu faydalimi? evet faydalı. peki kalicımı? orası tartışılır. bu yüzden kronik diyoruz. bunu sadece zafer hoca icin söylemekte yanlış aslında turkiyedeki drlarin bir çoğu birşekilde tedavi uyguluyor. enfeksiyoncular hariç.
Ne gibi faydası var abi sen gittinmi zafere
bu arada açık konuşayım ben zafer hocaya gitmem faydalı yada faydasız olduğu için onun verdirdiği tedavinin aynısı burda yapıyolar biri devlet hastanesinde olmak üzre gayet güzel sıvı alan masaj yapan drlar var muayne masaj usg ve tüm tesler dahil 65 lira lökosit de saydırıyorsun ücretsiz. hastaneyle düzen arası 1.5 km istersen orayada kultur ver. toplamda 120 lira dostum. hemde masajı 30 sn falan değil. prostat masajı yapar iyice drene eder üstüne seminel vezikül masajı yapar. onuda yaptır vak gör bakalım o sarı jölemsi sıvı nerden geliyormuş.
Abi benimde zafere gidecek vakit ve naktim yok açıkcası bu başlığı onun için açtım kesin tedavi diyemeyiz zafere sana katılıyorum aynı şeyi bulunduğumuz şehirlerdede yaptırabilirz