Cinsellik mi prostatit mi

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Cinsellik mi prostatit mi

Mesaj gönderen Gsmahmut »

Arkadaslar kendi aramizda bir anket yapmak istedim. Herkes kendi fikrini yazabirlir mi rica etsem.. Tedavinizde Size 2 sunum verilse ve sadece birini secmek zorunda kalsaniz hangisini secerdiniz. Soru şu; doktor dese ki 2 sorununuzdan birini tedavi edebilirim Prostatınızı mı tercih ederdiniz ? yoksa ereksiyon sorunu mu? Ben prostatımın iyilesmesini secerdim cinsellik umrumda değil ;)
akoray
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Cinsellik mi prostatit mi

Mesaj gönderen akoray »

Gsmahmut yazdı:Arkadaslar kendi aramizda bir anket yapmak istedim. Herkes kendi fikrini yazabirlir mi rica etsem.. Tedavinizde Size 2 sunum verilse ve sadece birini secmek zorunda kalsaniz hangisini secerdiniz. Soru şu; doktor dese ki 2 sorununuzdan birini tedavi edebilirim Prostatınızı mı tercih ederdiniz ? yoksa ereksiyon sorunu mu? Ben prostatımın iyilesmesini secerdim cinsellik umrumda değil ;)

Mahmut selam kardeşim , ben cinsellik derim. Zaten prostat iyileşirse cinsellik geri gelir. ( İlk katılımcı benim sanırım .) :)
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Gsmahmut yazdı:Arkadaslar kendi aramizda bir anket yapmak istedim. Herkes kendi fikrini yazabirlir mi rica etsem.. Tedavinizde Size 2 sunum verilse ve sadece birini secmek zorunda kalsaniz hangisini secerdiniz. Soru şu; doktor dese ki 2 sorununuzdan birini tedavi edebilirim Prostatınızı mı tercih ederdiniz ? yoksa ereksiyon sorunu mu? Ben prostatımın iyilesmesini secerdim cinsellik umrumda değil ;)
Prostat iyileştinmi zaten cinsellikte iyileşir
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Forumda konu dışı sohbet başlığı var. Bence de arada böyle geyik sohbetlerin olabileceği başlıkların olması güzel birşey.

Sürekli hastalık hakkında konuşup durmanın da gereği yok bence.

Am soru şöyle olmalıydı bence, şikayetlerinizden kurtulma tercihiniz olsa hangisini seçerdiniz olmalıydı,!??

Cinsellik sorunu mu??
Ağrı-Yanma sorunu mu??

Gibi....
red

Mesaj gönderen red »

eğer cinsel problemin kaynağı prostatitse zaten prostatit tedavi edildiğinde cinsellik de zamanla geri gelecektir.
hastalık geçmişinizi gözden geçirin ilk ortaya çıkan semptom en son iyileşecektir. bende cinsel isteksizlik ve ereksiyon sorunuyla başladı sık idrarla devam etti.
sık idrar sorunum tamamen bitti cinsellik de orta düzeyde şuan. organ kendini onardıkça cinsellik eskisi gibi olacak ama iyileşmesi için biraz zaman tanımalı..
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

Ben cinsellik derim abi bir erkeğe yaşamadaki amavın ney ye sorsan %90 cinsellik der
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

Yoksa saatde bir idrara çıkmak bir sıkıntı vermez
Gsmahmut

Mesaj gönderen Gsmahmut »

akoray yazdı:

Mahmut selam kardeşim , ben cinsellik derim. Zaten prostat iyileşirse cinsellik geri gelir. ( İlk katılımcı benim sanırım .) :)
helal abi yakışır ))
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Kendi kanaatim cinselligi tercih edenler ders almamıs olanlardır ben agzımın payını aldım sıfır sıkıntıyla yasamayı tercih ederdim, sıkıntının oldugu yerde zaten cinsellikten o zevki alamazsın. Geçmiş olsun
akoray

Mesaj gönderen akoray »

red yazdı:eğer cinsel problemin kaynağı prostatitse zaten prostatit tedavi edildiğinde cinsellik de zamanla geri gelecektir.
hastalık geçmişinizi gözden geçirin ilk ortaya çıkan semptom en son iyileşecektir. bende cinsel isteksizlik ve ereksiyon sorunuyla başladı sık idrarla devam etti.
sık idrar sorunum tamamen bitti cinsellik de orta düzeyde şuan. organ kendini onardıkça cinsellik eskisi gibi olacak ama iyileşmesi için biraz zaman tanımalı..

Red selam. Çok kısa bir özet verebilir misin. Tedavi aşamasını. Birkaç cümle . iskelet şema yani
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Ben bütününü tercih ederdim çünkü birinin iyileşmesi mümkün degil hepsinin iyileşmesi mümkün prostat iyileştinmi bütün septom lar zamanla düzelir gider önemli olan bakteriyi temizlemek millette bunla uğraşıyor zaten bazıları şans eseri 6 ayda temizlerken bazılarının malesef uzun sürüyor
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
red

Mesaj gönderen red »

akoray yazdı:
red yazdı:eğer cinsel problemin kaynağı prostatitse zaten prostatit tedavi edildiğinde cinsellik de zamanla geri gelecektir.

Red selam. Çok kısa bir özet verebilir misin. Tedavi aşamasını. Birkaç cümle . iskelet şema yani
aslında 2018 ağustosunda bir takım emareler vardı. bir gün durup dururken cinsellik gitti. sporda ters bir şey yaptım herhalde diye düşündüm. 3 gün sonra kendiliğinden geri geldi. stresli bir dönemden geçiyordum 10 gün kadar boşalmadım. eylül ayında sağlam semptomlar belirdi sık idrar, ağrı vs. kendi kendime doğal yollardan biraz baskıladım ama yetersiz kaldı. forumdan referansla zafer oyman'a gittim 15-20 lökosit görüldü. aldığım kürlerle sırasıyla 7-8, 5-6, 3-4, 1-2 oldu mart'ın 15'inde. 5 aydır stabil. ben enfeksiyonun bittiğini düşünüyorum. toparlanma aşamasındayım şuan.
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Başlangıç aynı kardeşim. Peki şu an libido nasıl birde bakteri bellimi idi
red

Mesaj gönderen red »

akoray yazdı:Başlangıç aynı kardeşim. Peki şu an libido nasıl birde bakteri bellimi idi
libido iyi durumda. testesteron düzeyim yüksek. ereksiyon konusu benim davranışlarıma göre değişiyor.
mesela bugün gayet iyiydi. çünkü birkaç gündür cinsel perhiz yapıyordum.
bakteri hiç araştırmadım merak da etmedim açıkçası.
akoray

Mesaj gönderen akoray »

red yazdı:
akoray yazdı:Başlangıç aynı kardeşim. Peki şu an libido nasıl birde bakteri bellimi idi
libido iyi durumda. testesteron düzeyim yüksek. ereksiyon konusu benim davranışlarıma göre değişiyor.
mesela bugün gayet iyiydi. çünkü birkaç gündür cinsel perhiz yapıyordum.
bakteri hiç araştırmadım merak da etmedim açıkçası.[/quote

Tamam kardeşim çok sağol , açıkçası sen yırtmışsın , darısı başımıza inşallah. Grşrz
akoray

Mesaj gönderen akoray »

Tamam kardeşim çok sağol , açıkçası sen yırtmışsın , darısı başımıza inşallah. Grşrz
Privatee

Mesaj gönderen Privatee »

Prostat tabiki, akabinde cinsellikde düzelicektir. Bir doktor çıksa yeni bir tedavi ile prostatın içindeki tüm bakteri mikropların mk yoruz dese artık kaçıncı yüzyıldayız bakteriyi tam anlamıyla öldüremiyorlar sadece semptomlarını azaltabiliyorlar yada geçici tedavi yapabiliyorlar. Serum istesen sen doktormusun derler , ondan beklesen tavanic cipro yazıp gönderirler. Yaşamaya alış derler ilaç müptezeli olduk psikiyatrk ilaçlar psikologlar para kalmadı artık. Gece gece yine bunaldım darlandım sızlaması yanması bi yana çözümü biyana off :(
red

Mesaj gönderen red »

akoray yazdı:Tamam kardeşim çok sağol , açıkçası sen yırtmışsın , darısı başımıza inşallah. Grşrz
estf. rica ederim. bu hastalık tedavisi zor bir hastalık ama adım adım doğru hamleler yapıldığı takdirde tedavi edilebilen bir hastalık.
dilerim herkes sağlığına kavuşur zamanla..