Longidaza

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Longidaza

Mesaj gönderen bb544 »

Bu fitili rus forumlarında gördüm. Prostat dokusundaki fibrozu önlüyormuş. Peyroni,prostati vb diger hastalıklardada kullanılıyor. Prostata iyi geldigi kesin. Fibrozu anlamadım dokudaki geçişi düzenliyor galiba dili olan araştırabilir. 2 kutu kredi kartıyla alıcaktım yurt dışı sitesi aracı firma kullandıgı için türkiye kartını kabul etmedi ödemeyi geri iade yaptılar. En kısa zamanda almayı düşünüyorum. Yanında methyluracil fitilde şipariş edip kullanacagım
Allah büyük :roll:
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Longidaza

Mesaj gönderen ogz89 »

bb544 yazdı:Bu fitili rus forumlarında gördüm. Prostat dokusundaki fibrozu önlüyormuş. Peyroni,prostati vb diger hastalıklardada kullanılıyor. Prostata iyi geldigi kesin. Fibrozu anlamadım dokudaki geçişi düzenliyor galiba dili olan araştırabilir. 2 kutu kredi kartıyla alıcaktım yurt dışı sitesi aracı firma kullandıgı için türkiye kartını kabul etmedi ödemeyi geri iade yaptılar. En kısa zamanda almayı düşünüyorum. Yanında methyluracil fitilde şipariş edip kullanacagım
Rusya da bi abi var onunla konuştum bir aylık yollayacak kargo ile ama pahalı bi fitil 680 tl gibi bi kutusu diyo
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

ogz89 yazdı:
bb544 yazdı:Bu fitili rus forumlarında gördüm. Prostat dokusundaki fibrozu önlüyormuş. Peyroni,prostati vb diger hastalıklardada kullanılıyor. Prostata iyi geldigi kesin. Fibrozu anlamadım dokudaki geçişi düzenliyor galiba dili olan araştırabilir. 2 kutu kredi kartıyla alıcaktım yurt dışı sitesi aracı firma kullandıgı için türkiye kartını kabul etmedi ödemeyi geri iade yaptılar. En kısa zamanda almayı düşünüyorum. Yanında methyluracil fitilde şipariş edip kullanacagım
Rusya da bi abi var onunla konuştum bir aylık yollayacak kargo ile ama pahalı bi fitil 680 tl gibi bi kutusu diyo
20 li paketi 98 dolardi 3 günde bir kullanılıyor.
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

bb544 yazdı:
ogz89 yazdı:
Faydası olurmu kullanan oldu mu hiç
dvfth
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen dvfth »

hyaluronidaz enzimi içeren bir fitil sanırım doku geçirgenliğini arttırır ve diğer enjekte ilaçların dağılımını destekler diyor selülit tedavisinde kullanılıyormuş ayrıca bu enzim, yanlış anlamadıysam. Mantık olarak prostat dokusunda enfeksiyon sonrası kalan skar dokusunu esnetmek ve sertliğini azaltmak için düşünülmüş olabilir.
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

dvfth yazdı:hyaluronidaz enzimi içeren bir fitil sanırım doku geçirgenliğini arttırır ve diğer enjekte ilaçların dağılımını destekler diyor selülit tedavisinde kullanılıyormuş ayrıca bu enzim, yanlış anlamadıysam. Mantık olarak prostat dokusunda enfeksiyon sonrası kalan skar dokusunu esnetmek ve sertliğini azaltmak için düşünülmüş olabilir.
İki üç aydır bi haberdim hastalıktan bu aralar hissettirdi kendini farklı çare bulma çabası ile uğraşıyoruz teşekkürler açıklaman için kardeşim
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

ogz89 yazdı:
bb544 yazdı:
ogz89 yazdı: Rusya da bi abi var onunla konuştum bir aylık yollayacak kargo ile ama pahalı bi fitil 680 tl gibi bi kutusu diyo
Rus forumlarında kullanıp memnun olanlar var. Dokulardaki geçirkenligi saglıyor galiba prostattaki enfeksiyondan sonraki durgunlugu falan düzenliyor
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

bb544 yazdı:
ogz89 yazdı:
bb544 yazdı: 20 li paketi 98 dolardi 3 günde bir kullanılıyor.
Rus forumlarında kullanıp memnun olanlar var. Dokulardaki geçirkenligi saglıyor galiba prostattaki enfeksiyondan sonraki durgunlugu falan düzenliyor
Bence biz enfeksiyonu bitiremiyoruz. Dogru antibiyotiki kullanip semptomlari aninda kesilenler okuyorum yurtdisi forumlarda. Burdada var bir kac kisi boyle. Doku hasari fln hikaye.
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

Se38 yazdı:
bb544 yazdı:
ogz89 yazdı: Faydası olurmu kullanan oldu mu hiç
Bence biz enfeksiyonu bitiremiyoruz. Dogru antibiyotiki kullanip semptomlari aninda kesilenler okuyorum yurtdisi forumlarda. Burdada var bir kac kisi boyle. Doku hasari fln hikaye.
Enfeksiyon bitse bile ben 5-6 yıllık hastayım darbe yemiş doku kendinide iyileştirilmeli propolis fitili gibi magnezyum e vitamini içeren fitiller ve bu longidazada kullanılmalı sadece enfeksiyonu yenmek ile olmuyor
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

Ben de katılıyorum enfeksiyon yok olsa bile organ hasarlı güçsüz ve zayıf kalıyo en ufak bi soğuk olması cinsel zorlama ters bi hareket sorun çıkartıyor o yüzden doku hasarını giderecek organı toparlayacak bi çareye ihtiyaç duymalıyız yoksa ne yapsak olmayacak gibi iki ay iyi sonra kötü söyle böyle olmaz ki bu fitili kullanayım inşallah bi faydası olur
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

bb544 yazdı:
Se38 yazdı:
bb544 yazdı: Rus forumlarında kullanıp memnun olanlar var. Dokulardaki geçirkenligi saglıyor galiba prostattaki enfeksiyondan sonraki durgunlugu falan düzenliyor
Enfeksiyon bitse bile ben 5-6 yıllık hastayım darbe yemiş doku kendinide iyileştirilmeli propolis fitili gibi magnezyum e vitamini içeren fitiller ve bu longidazada kullanılmalı sadece enfeksiyonu yenmek ile olmuyor
Slm kardeş Rusya daki arkadaş ile görüştüm de periyodik olarak üç ay kullanman gerekmiş dedi sen hiç kullandın mı bunu
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

ogz89 yazdı:
bb544 yazdı:
Se38 yazdı:
Slm kardeş Rusya daki arkadaş ile görüştüm de periyodik olarak üç ay kullanman gerekmiş dedi sen hiç kullandın mı bunu
Ben kullanmadım forumda okudum. 2-3 yıl sürekli kullananda var ve etkisi prostatı düzenliyor. Fiyat yüzünden takılıyorsan.Bir kutu yani 10 tanesi bir aylık oluyor. 2 aylık ürün 100 dolar(internette) eczanelerde dha ucuz görünüyor. 1500-2000rus rublesi
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

Bu hastalıkta üç aylığın altında bi tedavi zaten fayda vermiyor gibi ben iyileşmiş gibi oldum artık çok rahatım derken bi üşütme ile bazı semptomlar geri döndü ve anladım ki enfeksiyon işi değil bizim iş organ hasarlı ve zayıf geliyo üç aylık alacam rabbim şifa versin deyip kullanacaz inşallah iyi olur
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

Arkadaşlar fitil Rusya dan bugün geldi üç kutu inşallah sizlere iyi bi haber verebilirim
Bahtsizbedevii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Bahtsizbedevii »

ogz89 yazdı:Arkadaşlar fitil Rusya dan bugün geldi üç kutu inşallah sizlere iyi bi haber verebilirim

Bekliyoruz haberlerini inşallah şifa olur
Kaan2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Kaan2 »

Haberler bekliyorum