Cranberyy Kullanan Varmı

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
yigitozalp

Cranberyy Kullanan Varmı

Mesaj gönderen yigitozalp »

arkadaşlar ünlü proflar bu ürünü bu bitkiyi tavsiye ediyo kullanıp fayda gören varmı

https://urun.gittigidiyor.com/spor-outd ... -431729236
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Cranberyy Kullanan Varmı

Mesaj gönderen purology »

Ben 35 gundur kullaniyorum yaninda quercetin ile. %20 etkiledi diyebilirim ama daha 25 gunum var...
eylber
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eylber »

Sık idrara iyi geldiği kesin
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Sık idrara ve idrar yolu enfeksiyonuna iyi geldigi soyleniyor. Bende kullandim bir ara sık idrara iyi geldigini soyleyebilirim.
sessiz01

Mesaj gönderen sessiz01 »

ben kullandim sık idarar iyi gelmemişti
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Arkadaşlar bakteri olduğu müddetçe hiç bir takviye tedavi etmez önce kültür yaptırıp bakterileri öldürelim ki prostatı temizleyelim en son doku hasarı için bolca takviye gıda kullanmaya zamanımız olacak diye düşünüyorum
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
osmankul

Zaten tedavi ettigini soyleyen yok sadece semptomlardan birini hafifletiyor o kadar. Herkestede ayni sonucu vermeyecegi malum.
toprak12

Mesaj gönderen toprak12 »

Ben tedavimin başlarında kullandım sık idrar sorunu bu hastalıkta pek yaşamadım belki de bundan kaynaklıdır bunun için bir şey diyemeyeceğim ama faydalarında idrar yolu iltihabı özellikle e.coli bakterisi için iyi olduğu söyleniyor,,, yalnız daha öncede bazı yazılarda belirttim cranbery’i turna yemişi veya yaban mersini ile karıştırmayın bunun türkçe adı turna yemişidir aktarlarda biraz zor bulunur istanbuldaysanız mısır çarşısında 1-2 dükkan bunu satıyor bilginize.
toprak12

Mesaj gönderen toprak12 »

toprak12 yazdı:Ben tedavimin başlarında kullandım sık idrar sorunu bu hastalıkta pek yaşamadım belki de bundan kaynaklıdır bunun için bir şey diyemeyeceğim ama faydalarında idrar yolu iltihabı özellikle e.coli bakterisi için iyi olduğu söyleniyor,,, yalnız daha öncede bazı yazılarda belirttim cranbery’i turna yemişi veya yaban mersini ile karıştırmayın bunun türkçe adı turna yemişidir aktarlarda biraz zor bulunur istanbuldaysanız mısır çarşısında 1-2 dükkan bunu satıyor bilginize.
*cranbery’i kızılcık veya yaban mersini ile karıştırmayın demek istedim.
osmankul

Cranberry zannediyorum suda buyuyen ayni bitki aylesinden. Kizilciginda idrar yollarina iyi geldigi soyleniyor. Bulamayan kizilcik denesin sonuclarida paylasirsa iyi olur.
cemd
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen cemd »

toprak12 yazdı:Ben tedavimin başlarında kullandım sık idrar sorunu bu hastalıkta pek yaşamadım belki de bundan kaynaklıdır bunun için bir şey diyemeyeceğim ama faydalarında idrar yolu iltihabı özellikle e.coli bakterisi için iyi olduğu söyleniyor,,, yalnız daha öncede bazı yazılarda belirttim cranbery’i turna yemişi veya yaban mersini ile karıştırmayın bunun türkçe adı turna yemişidir aktarlarda biraz zor bulunur istanbuldaysanız mısır çarşısında 1-2 dükkan bunu satıyor bilginize.
Büyük marketlerde paket olarak var direk cranberry yazıyor üzerinde amerikadan ithal diyede belirtiliyor.Aynı ürün Makbul lerde açık olarakta satılıyor tat ve görüntü olarak bir fark görmedim çok dahada uygun fiyatı
yigitozalp

osmankul yazdı:Sık idrara ve idrar yolu enfeksiyonuna iyi geldigi soyleniyor. Bende kullandim bir ara sık idrara iyi geldigini soyleyebilirim.
hocam bende yanma var iyi gelirmi
msrcmm

Mesaj gönderen msrcmm »

yigitozalp yazdı:
osmankul yazdı:Sık idrara ve idrar yolu enfeksiyonuna iyi geldigi soyleniyor. Bende kullandim bir ara sık idrara iyi geldigini soyleyebilirim.
İyi gelir. Ben önce hapını kullandım. Sonra migros açık kuruyemiş bölümünde kutulanmış olarak gördüm 25 lira civarında bayağı vardı içinde. Her gün 3 4 tane atıyorum ağzıma. Yanmaya çok iyi geliyor.
yigitozalp

msrcmm yazdı:
yigitozalp yazdı:
İyi gelir. Ben önce hapını kullandım. Sonra migros açık kuruyemiş bölümünde kutulanmış olarak gördüm 25 lira civarında bayağı vardı içinde. Her gün 3 4 tane atıyorum ağzıma. Yanmaya çok iyi geliyor.
hocam bende ereksiyon sorunuda mevcut asıl sorunum o açıkcası prostatit yüzünden bu sorun var iltihap şişmeden buna iyi geldimi sizde
msrcmm

Mesaj gönderen msrcmm »

yigitozalp yazdı:
msrcmm yazdı:
yigitozalp yazdı: hocam bende yanma var iyi gelirmi
hocam bende ereksiyon sorunuda mevcut asıl sorunum o açıkcası prostatit yüzünden bu sorun var iltihap şişmeden buna iyi geldimi sizde
Yanma harici başka bir soruna çare olmadı. Ereksiyon sorunu bu hastalığı olan hemen hemen herkeste var. Bunun için ben matador macun tarzı takviyeler kullanıyorum.
osmankul

Bunun icin bir sey soyleyemiyorum. Bende hastaligin ciddi ataklarinda ereksiyon sorun oldu yoksa hastalik yatistiginda sorunum yoktu ancak hastalik oncesine gore performans kaybi var. Arjinin ve ginko bloba takiliyorum bir ara l karnitin+lipoik asit denedim hatta bir ara tens bile kullanmistim hic biri tensin etkisini vermedi ancak kasigimda kizariklik ve kasinti rahatsizlik verince biraktim.